William LevyII

William Gutiérrez Levy

7,5
1 747 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby William Levy

Znów jakiś aktorzyna pokroju Mroczka jest w top 100 ;) To już są żarty , filmweb dzięki tym rankingom i możliwością oddawania głosów poprzez nastolatki bądź zabujanych świrków schodzi na psy ;] Panny zaczęły oddawać głosy na tego chłopczyka z jednego bardzo prostego powodu (oh i ah jaki ten chłopczyk sweet ),czyli te puste mózgi nastolatek. Ogarnijcie się bo naprawdę niszczycie ranking na tym portalu,który i to już jest zniszczony. Jak ktoś chce oceniać niech ocenia dobrze! Gość nie ma pojęcia o aktorstwie,filmografia żenująca i cała sytuacja ,że ten gejek jest w top 100 tylko świadczy o głupocie osób,które oddawały takie noty. Pozdro!

wiltord

W 100% zgadzam się z tobą.
Tak samo jest w przypadkach innych "pseudo aktorów", na których jak już wspomniałeś oddaje się głos za ich wygląd.
Masz rację...To jest żałosne. !
Dzisiejsi ludzie schodzą na psy, ale dobrze, że nie wszyscy stracili racjonalne myślenie i wiedzą kim jest prawdziwy aktor tzn. nie jakiś piękny "laluś", tylko choćby zwykły człowiek ze znakomitym warsztatem aktorskim.

mikusia_161

Dokładnie koleżanko. Dobija mnie także fakt,że wchodzą ze mną w rozmowę osoby,które nie mają bladego pojęcia co piszą...;) Np zadałem jednej pannie pytanie,jakim cudem w top 100 jest taki i taki aktor,skoro jego filmografia przypomina filmografię beztalencia ,które zagrało przypadkiem rolę 5 minutową. A ta mi odpowiada: Iż aktor jest dlatego tak wysoko bo ludzie go lubią i dają mu oceny 9 i 10;] Załamałem się,od kiedy to oceniamy z sympatii aktorów? to jest żałosne. Jakiś marny aktorzyna znajduję się przed czołówką światową i to jest takie głupie..Żal mi tych ludzi ,którzy oceniają ze względu na lubię i ,ze względu na urodę czy tam jakieś inne nie mające wpływu na grę aktorską czynniki ;/

wiltord

Już 161. W ciągu 1 dnia spadł w dół -65

P.S. Widzę miło wspominasz rozmowę ze mną. Na razie.

wiltord

Seriale latynoamerykańskie to zupełnie inny dział. W filmwebie niestety jest to wrzucone do przysłowiowego jednego wora. To charakterystyczny twór który nie nalezy do zbyt ambiotnych. Wiadomo Levy to nie Al Pacino ale trzeba też pomyśleć, ze te nastolatki oceniały Go za to jak podoba im się w tych różnych telenowelach. Wiadome jest, że telenowele to nie jest szczyt szczytów ale jest to wielki biznes i ludzie w Ameryce Południowej tym po prostu żyją. Dla nich nie do pomyślenia jest, ze miałyby zniknąć. Może Levy w tych swoich telenowelach jest naprawde dobry? Może jak na warunki tego rodzaju produkcji ten aktor najzwyczajniej w świecie gra dobrze.

To fakt, że ocenianie jakiegoś aktora przez pryzmat wyglądu jest błedne i miesza w głowach innym użytkownikom ale założę się, że żadne z Was nie oglądało Leviego w tych jego serialach. Ja widziałam z nim jakieś odcinki i szczerze muszę stwierdzić, że przystojny gość gra przystojnego gościa. Czyli robi to co do niego nalezy. Jego gra jest okej..jak na poziom telenoweli. Więc Ci którzy po nim jadą są jak dla mnie trochę niesprawiedliwi.

wiltord

Jest Boski nikt mu nie dorówna ,nawet Brad Pitt, :)

wiltord

Żenujące jest to że obrażacie ludzi tylko dla tego że są ładni i grają w telenowelach jak nie pasuje to nie oglądajcie ich, film web jest dla wszystkich każdy znajdzie coś dla siebie oczywiście nie mogę porównywać aktorstwa Brada Pitta do Williama bo grają w różnych gatunkach ,dlaczego obrażasz mnie i oceniasz tylko dla tego że oglądam telenowele , Hmmm wiec kto tu jest w końcu pusty Jaaa czy Tyy....

noamina_2

Dziewczyno ;) Spójrz na ranking i się zastanów,rusz głową ;) Spójrz jaki jest dorobek filmowy Twojego idola... I nie dokonuj porównań ,które nie są na miejscu ;] Pitt a Twój idolek? Dzieli ich olbrzymia przepaść ... Pitt to czołówka światowego aktorstwa ;] oglądaj sobie telenowele dalej,nikt Ci nie broni ;) Ale zrozum,że pan William jest marnym aktorem i tyle ;) pozdro

wiltord

Żeby odpowiadać trzeba najpierw dokładnie przeczytać mój wpis bo czegoś tu nie rozumiem " Oczywiście nie mogę porównywać aktorstwa Brada Pitta do Williama bo grają w różnych gatunkach " nie robię porównań,nie ma czego porównywać tylko proszę nie obrażać mnie , Cytuje:"czyli te puste mózgi nastolatek" tylko dla tego że lubię telenowele . Brad Pitt zaczynał karierę w wieku 24 lat a William 25 ,dzieli ich 17 lat różnicy więc o jakim dorobku mówimy ? .Pozdro :)

noamina_2

Ale spójrz na swoją ocenę,którą ofiarowałaś Twojemu idolowi ;] Rozumie ,że wzdychasz patrząc na jego buźkę,że marzysz by go zobaczyć i tak dalej (bla bla bla). Tylko mnie drażni,że oceniają ludzie nie pod względem aktorstwa,tego jak dany aktor się prezentuje ;] A ty mu dałaś maksymalną ocenę jak reszta wzdychających panienek ;) Także zastanów się naprawdę,na taka ocenę zasługują nieliczni ;) Twój pan William nie dochodzi do skali nawet w połowie , i to jest fakt. Tylko Tak się stało,że dałaś mu tę notę bo zwyczajnie jara Cię gość,to tak jakbym dał notę jakiejś pseudo aktorce za fajne "cycki"...Takie ocenianie jest głupie i nie przemyślane ;) całuje ;*

wiltord

Hmm narzucanie ludziom własnego zdania jest bardzo uciążliwe ,dzięki temu że każdy ma inne gusta świat jest ciekawy ,gatunek muzyczny lub filmowy ,Aktor lub Aktorka ...itd,każdemu podoba się co innego , każdy ma prawo zagłosować jak czuje .Oceniałam tego aktora wysoko ponieważ z gatunku telenowel jest dla mnie najlepszy jako aktor :) .Pozdrawiam :) A do tego taki przystojny że oh ah :)

noamina_2

Nie mam zamiaru Ci narzucać własnego zdania. Masz rację,każdy ma prawo głosu,ale głosu rozważnego i mądrego. A ofiarowanie najwyższej noty temu chłopakowi jest nie trafne;) Taka ocena jak wspomniałem,należy się naprawdę światowym aktorom,a zapewniam Cię ,że William nigdy nie osiągnie tego poziomu. ;*

wiltord

Zaprzeczasz sam sobie z jednej strony nie chcesz narzucać własnego toku myślenia z drugiej zaś chcesz by głosować mniej więcej według Twojego gustu ,być może nie osiągnie poziomu wspomnianego Brada Pitta jest jeszcze młody wiec kto wie.. ;) chociaż życze mu tego ,w każdym razie według mnie z GATUNKU TELENOWELA dla mnie jest The Best :) Pozdrowienia dla zirytowanego.

" Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia. "

noamina_2

Nie zaprzeczam sam sobie ;) Tylko mówię,że każdy ma prawo do głosu " mądrego i rozważnego " tak jak napisałem ;) Czytaj uważnie pani mądralińska;) Telenowela,sama nazwa mówi za siebie ;] Nie potrzeba tutaj zdolności aktorskich,tylko słodkiej buzi,która spowoduje radochę dla takich osób jak Ty;) Także oceniaj na poziomie, i czytaj uważnie co piszę ;) To tak jakbym dał dyszkę dla ślicznej Natalii Oreiro... To są kpiny z Twojej strony także oceniaj jak dorosła osoba;)

wiltord

Ok. Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
wiltord

To prawda, aktor z niego marny ale jest tak przystojny i męski, że nawet ja dałam mu 10/10 za urodę, chociaż telenowel nie oglądam i nie jestem już nastolatką :)) Cóż taka jest siła urody i nic Pan na to nie poradzi. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones