William LevyII

William Gutiérrez Levy

7,5
1 745 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby William Levy

Uwielbiam go ,nie mogę oderwać od niego wzroku a przy tym świetnie gra głównego bohatera.Którą jego rolę lubicie najbardziej ?
Ja widziałam go w ,,Osaczonej'' ,,Nie igraj z aniołem'' i ,,Zaklętej miłości''.
oczywiście zawsze wypadał świetnie ale jeśli chodzi o graną postać to najbardziej polubiłam go w roli Alejandra z ,,Zaklętej miłości'' ..taki prawdziwy facet :D
Juan Miquel z ,,Nie igraj z aniołem'' to taki płaczek troche i mało kumaty ;p

pati1109

*Najlepsza

pati1109

Oglądałam go w serialu "Nie igraj z Aniołem", "Triumf miłości", "Zaklęta miłość " i " Burza La Tempestad" Jego role podobały mi się we wszystkich serialach. Po raz pierwszy zobaczyłam go w " Nie igraj z aniołem". Nie wiem dlaczego ale osobowość tej postaci i Maity Perroni bardzo mnie zafascynowały i chciałam od tej pory o nich wiedzieć jak najwięcej o ich życiu, pracy zawodowej, ich sukcesach i życiu prywatnym. Bardzo się nimi zauroczyłam i od tej pory śledzę o nich każdy szczegół z ich życia. Chciałabym go zobaczyć ponownie w nowej telenoweli jako głównego bohatera. Oglądam obecnie nowe seriale jak "Dzikie serce", i " Za głosem serca", oglądałam wiele innych ale za nimi po każdym obejrzanym serialu bardzo się tęskni i nie można jego seriali zapomnieć. Żyje się nimi nadal. Moim wielkim marzeniem jest aby zaproszono go do Polski i w Telewizji przeprowadzono wywiad dla polskich fanów. Interesuje mnie przede wszystkim jego życie na Kubie przed emigracją.Lubię jego zdjęcia, także ciekawe zdjęcia rodzinne i życie jego dzieci, ponieważ jest bardzo kochającym ojcem a sam wychowywał się bez ojca.

pati1109

Tylko w Sortilegio i Pasion wypadł dobrze, tzn. grała faceta z jajami, a reszta to marny bełkot. Ciągle zapłakany laluś-goguś zniechęcił mnie do obejrzenia Osaczonej, Triumfu miłości, Burzy, a nawet Nie igraj z Aniołem.

petit_fleur

Takie role.

pati1109

Obejrzyj film " Addicted " na jednym fimowym jest ten film .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones