William LevyII

William Gutiérrez Levy

7,5
1 745 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby William Levy

Chociaż widziałam go już w jednej telce dopiero w Burzy zwrócił moją szczególną uwagę..i wszystko chyba przez ten nowy wizerunek, który tu prezentuje. Ogólnie nie przepadam za takimi "kenami" dlatego też nigdy się nad tym aktorem nie zachwycałam..lecz w Burzy jest zupełnie inaczej. No muszę przyznać że och i ach.. :)

divinaa

Mnie też Levy podoba się w tych długich włosach.
Takie jak my to mniejszość.
Większość osób krytykuje jego fryzurę.

Od 47 odcinka "Burzy" Levy będzie miał z powrotem krótkie włosy.

Vanessa100

divinaa z williamem mam podobnie jak Ty :D widziałam go już nie raz w telenowelach i jakoś nie szczególnie zwracał moją uwagę ,aż do tej całej 'Burzy'. Podoba mi się charakter Damiana Fabre jego spojrzenia czy to groźne czy namiętne, jego uśmiech, męskość. Podoba mi się jak się droczy z Mariną ,jak na nią patrzy i jaki ma szacunek do swojej matki chrzestnej :D klate też ma cud malina,ale to już na marginesie.

Vanessa własnie nie wiem czy od 47odcinka on w ogóle będzie inną osobą?znaczy sie Danielem Felipe??Czy podobnie jak Marina ma mieć bliźniaka?!haha....w obsadzie burzy ma napisane ,że jest i kapitanem i danielem ,WTF?

kozielek_filmweb

Co do postaci Damiana mam identyczne odczucia co Ty ;)

W 47 odcinku "Burzy" Damian będzie w więzieniu i tam obetną mu włosy.
Daniel Felipe to ojciec Damiana, będzie pojawiał się w retrospekcjach i zagra go również Levy.
http://img12.imageshack.us/img12/5807/v5iu.jpg

Vanessa100

szkoda :(

divinaa

Vanessa
ale w odcinku 10/11 matka chrzestna opowiada Marinie jak ta przyjaźniła sie z Damianem i jej ojciec ,a ojciec Damiana to byli bardzo dobrzy przyjaciele. Powiedziała tez ,że ojcem Damiana jest Michael Fabre ,a nie Daniel Felipe?!?!;>

kozielek_filmweb

Tak, pytałam przed chwilą na forum "Burzy" i powiedziano mi, że ojciec Damiana to Michel Fabre, a nie Daniel.

Vanessa100

Ja tam lubię bardzo długowłosych, więc jak tylko go zobaczyłam,
to od razu mi się spodobał :P. Tym bardziej, że niedawno mój
chłopak zaczął zapuszczać i ma podobne włosy :D.

Ingrid_Bergman

ja też mam słabość do długowłosych więc jestem jak najbardziej na tak :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones