William LevyII

William Gutiérrez Levy

7,5
1 744 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby William Levy

mam lekiego bzika na punkcie tego aktora, w dodatku jestem od niego uzależniona.
Dzień bez obejrzenia go na ekranie i poczytania o nim to dzień stracony.
Nie wiem jak on to robi ale mnie zdobył ;)

nunax4

Ja może nie mam bzika, ale tak ostatnio stwierdziłam, po dłuższym oglądaniu NIZA i teraz kilka odcinków Burzy, że jak dla mnie to chyba jeden z najpiękniejszych mężczyzn, jakich widziałam na ekranie i w życiu ;)

nunax4

Widzę, że nie jestem sama ;)
Ja też uwielbiam tego aktora jest doskonały pod każdym względem, podobał mi się w każdej roli.
Co uważacie na temat jego nowej telenoweli La Tempestad (Burza) ?

asia94_1994

Telenowela słaba ale William w roli szorstkiego kapitana mi się podoba :D

http://www.williamlevyworld.com/gallery/full/1a.jpg - czyż nie jest piękny? :D
juz to jest na mojej tapecie :)

nunax4

Oo tak piękny!;D Mi baardzo podoba sie kapitan, w tych dlugich wlosac nawet ujdzie, ale oczywiscie nie lepiej niz w krotkich ;-) ogolnie duet Williama i Ximeny bardzo mi sie podoba, mimo duzej krytyki glownej bohaterki.

asia94_1994

Mnie William w roli długowłosego, szorstkiego kapitana bardzo się podoba.
Mam nadzieję że widzieliście teledysk Jennifer Lopez "I'm into you", w którym William wystąpił. Ślicznie tam wygląda ;)

Vanessa100

Mnie też się baardzo podoba. Oczywiście teledysk widziałam, wygląda tam genialnie!

Vanessa100

ja go kiedyś oglądałam z 10 razy pod rząd :P

nunax4

jest.

nunax4

https://www.youtube.com/watch?v=ZdZ0lUxunbA

maaajenka

baaardzo chętnie obejrzałabym ten film. Super William.

maaajenka

oglądałam ten trailer parenaście razy :D czekam aż będzie cały gdzieś dostępny...

nunax4

jak będziesz miała namiar na stronkę gdzie jest ten film daj znać;)

maaajenka

wiesz może czy pozostałe fimy można gdzieś obejrzeć.bo addicted można z napisami obejrzeć ,a szukam jeszcze the single moms club

stil_men

ja właśnie nic nie wiem o tych filmach.

maaajenka

jeśli nie ogladałaś addicted to jest na cda

stil_men

i fajne??

maaajenka

zależy kto co lubi ,no dla mnie był ok,na pewno się różni od jego ról :)denerwowało mnie że muszę czytać i nie mogę do końca się skupić na oglądaniu,teraz będę szukała też z napisami tego filmu" the single moms club " bo z lektorem raczej nie znajdę :)

nunax4

Oglądałam pod rząd Nie igraj z aniołem, Triumf miłosci teraz burza . Szukałam innej telenoweli z równie przytsojnym aktorem i nie ma! Śliczny jest, można na niego patrzec i patrzeć. :D

xdeee

ooo, i powiedz jak tam przedstawia się wedłu Ciebie "nie igraj z aniołem" kontra "triumf miłości" ?? które lepsze i dlaczego?? bo oglądałam "nie igraj z aniołem", później doslownie fragmenty 2 odcinków z "triumf miłości".

maaajenka

Zdecydowanie Triumf miłości lepszy. Nie lubię klimatów hacjendowych, a spora część nie igraj z aniołem tam się rozgrywa ( jej pobyt u leoparda prawie całkiem przewinełam-nuda). W Triumfie miłości są pokazy mody, ich fajne wypady. Nawet oba mieszkania Marii są wporządku. Absurdów jest masa tu i tu, ale ja im to wybaczam. Nie oczekuje od telenowel czegoś mądrego. Wiele osób zachywa się matką księdza, fakt ciekawa babka. Czarny charakter z wyrazem. Postacie drugoplanowe są o wiele lepsze niż w nie igraj z aniołem. Uwielbiałam Linde, ale za szybko ją zlikwidowali. Jimena jest ciekawa, taka wariatka jak Estersita z Burzy. Pipino <3 kocham go. Usmiałam sie przy nim do łez. I śliczna siostra Maxa. Wiele jest fajnych postaci. To spory plus. Akcja, że akcja takie pitu pitu, Kłócą się, godzą i poświecają rozstają. I tak przez cały czas. Ale fajnie się ogląda.

I najważniejsze ;p William. Jest cudny. Mniej płaczliwy niż w nie ograj z aniołem. (Choć mniej nie znaczy wcale. niestety.) Potrafi dać w morde. Prawie pobił księdza bo myślał, że ma romans z Marią. Innego adoratora Marii na jakimś pokazie też pięknie załatwił. Wole go takiego. Taki cwaniak lekki, ale kocha rodzine. A ich scenki miłosne mmmm fajnie nagrane. Wystarczy zobaczyć na youtube te skleijki to już się ma ochote na oglądanie :)

Durna ale fajna telka :D. Jak dla mnie lepsza niż inne :)

xdeee

dzięki za opinię, może w wolnej chwili usiąde do Triumfu miłości;)

maaajenka

a oglądałaś Zakletą miłość ? tam William gra cudownie i ma świetną rolę, żądnego płaczki tylko faceta który wie czego chce i który chroni ukochaną kobietę

nunax4

nie, nie oglądałam. Ale zachęciłaś mnie niesamowicie;p

maaajenka

obejrzyj koniecznie wszystkie odcinki sa na youtubie, to jego najlepsza rola moim zdaniem :)

nunax4

skoro nie chodzi i nie płacz przez większość czasu o ok:)

xdeee

Przecież Maite Perroni jest za niska na modelkę.

Vanessa100

Dokładnie. Ale to jest telenowela, tam wszystko możliwe :D. Ale to pikuś. Na pokazach gdy chodzi obok Jimeny widać jak sztucznie to robi. Jimena daje sb rade a Maite jak sztywna kłoda. Powinni wyciąć te sceny :D

nunax4

Bo to gej, a geje fascynują kobiety.

KoneserFilmow

hahaha :) i tyle

nunax4

idź do psychologa...

nunax4

Jest cudny, co sie dziwić!! Latynos :D

Milka_9_filmweb

żyd a nie latynos chociaż częściowo tez kubańczyk

Milka_9_filmweb

no ale to wystarczy by polskie su... mialy kisiel w gaciach bo to w koncu kolorowy a pozniej placza w tv ze je arab czy inny czarny oszukal

Phantom_5

Ale twój widok nie wystarczy żeby jakaś polska sucz miała kisiel w gaciach. Przegrałeś życie z żydem.

8H8

"nie wydaje mnie się" ale rozumiem że oceniasz po sobie pokrako

nunax4

Zgadzam się. Ojebałbym mu bagietę, ale nie jestem go godzien.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Phantom_5

Ściągaj spodenki kochanie.

8H8

Nie przepadam za nim. Nie mój tym urody. Zbyt wymuskany, zbyt lalusiowaty. Przypomina żywą wersję Kena.

nunax4

To świetny aktor mam z nim prywatny kontakt, od dluzszego czasu obserwuję jego konto na instagramie i kiedyś jak był na instagramie to polubiłam jego zdjęcia i napisał mi prywatna wiadomość że dziękuje mi za polubienie jego zdjęć i mi się zapytał czy jestem jego fanka, a ja że tak i tak się zaczęła nasza znajomość że poprosił mnie o swojego emaila i teraz prawie codziennie do mnie pisze. Niestety puzno bo jest sześć godzin różnicy jak u nas jest dwunasta w nocy to tam jest gdzieś osiemnasta. Pisał mi ostatnio że teraz gra w trzecim sezonie filmu bogatego chłopaka z chorą ambicją i że kocha swoje dzieci, a z Ely nic go już nie łączy ze są od 15 lat razem ślubu nie mają i że są razem tylko ze względu na dzieci i przed nimi udają że jest ok wszystko, w piątek pisaliśmy ze trzy godziny, przez to teraz się nie wysypiam, ale fajnie mi się z nim czatuje. Wysłałam mu nawet swoje zdjęcie bo chciał i mówił mi że jest pod wrażeniem jak mu je wysłałam, a żadna ze mnie super pieknasc, może nie jestem brzydka ale daleko mi do latynoskich piękności. Pisał też że lubi że mną pisać Pytał się jak jest w Polsce i wogule. To naprawdę świetny facet i jest bardzo religijny, tak wywnioskowalam z naszych czatow.

WIELKAFANKATELENOWEL

Pod koniec 2019 r. krążył plotki o rozstaniu William Levy z Elizabeth Gutierrez. Jednak po ostatnich publikacjach na instagram nie jestem tego pewna. Wiele razy uczestniczą razem w różnych wydarzeniach. Wydaje mi sie, że te plotki o ich separacja byly po to, aby przyciągnąć uwagę widzów do nowego filmu Levy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones