William Mapother

William Reibert Mapother Jr.

6,6
1 716 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby William Mapother

Bardzo mi się podobał motyw wprowadzenia jego postaci do serialu (LOST). Co prawda jego rola była epizodyczna, aczkolwiek bardzo znacząca. Zagadką jest skąd się wziął na wyspie, dlaczego tak bardzo mu zależało na porwaniu Claire i kim są "ONI" ?

ZwolaK

Nie będę spoilerować drugiego sezonu, ale jeszcze będzie miał rolę i to sporą ;)

Xhoelli

Gdzie to wyczytałeś? Ja słyszałem jedynie, że do LOSTu powróci Desmond, nic o Ethanie nie było nigdzie mowy.

ZwolaK

jeżeli nieoglądałeś odcinków drugiej serii to nie to ci wybaczam

jeżeli jednak oglądałeś to dziwi mnie twoje pytanie o drugą serię

PS Desmond był w puierwszej serii bo słyszę takie pofłoski ale za chiny nie mogę go sobie jakoś przypomnieć

devil_kate

Desmond był chyba w retrospekcjach Jacka w pierwszym sezonie... ale nie jestem pewny. Raczej nie kojarze go w pierwszym sezonie.

A co do postaci Ethana - bardzooooo ciekawa. Fajnie zagrana. W drugim sezonie on powróci, w 15 odc ;) Dowiecie się, co zrobił Claire, gdy ją porwał ;-)

Kapi_Aleks

Nie mogę się doczekać :)...

Póki co, to widziałam go w "Suspect Zero" (Podejrzane zero), gra tam rolę trzecioplanową, ale jednak! Jak go zobaczyłam, to krzyknęłam "O, Ethan!" :).

Shiny_2

Ja wypatrzyłem go z kolei w "Kodzie dostępu". Na samym początku wybiega na ulicę i dostaje kulkę. To chyba nawet nie rola trzecioplanowa :)

Grifter

a w Criminal Minds pograł troszkę dłużej ;d tzn w jednym odcinku tylko ale zawsze coś ;d
i też moja reakcja - o Ethan :D

Shiny_2

Ethan! :-)

ZwolaK

No i nie zostało to wytłumaczone do końca serialu. Tj, czym zajmował się projekt Dharma i ekipa Lanusa.

adamcpdst

Na razie jestem w połowie trzeciego sezonu ale już na tym etapie zostało w sumie wyjaśnione czym się zajmuje DHARMA, więc trochę nie rozumiem twojego komentarza.

Szymon_Majchrzak

Podzielisz się tą wiedzą tajemną, wędrowcze?

adamcpdst

Nie wiem czy w późniejszych odcinkach nie wprowadzili więcej wątków dotyczących dharmy, ale na moje to to jest po prostu organizacja badająca właściwości wyspy i przeprowadzająca eksperymenty na ludziach takie jak na przykład to obserwowanie ludzi w stacji Perła.
Pole magnetyczne ziemi może być w różnych miejscach na świecie inne i jak wynika z rozmowy Desmonda z Radzinskym pod koniec drugiego sezonu, stacja Łabędź zajmowała się badaniem pola magnetycznego wyspy ale nastąpił wyciek i od wtedy trzeba było wciskać klawisz.
Również w związku z eksperymentami zoologicznymi (o których również była mowa na początku drugiego sezonu) na wyspie pojawiły się niedźwiedzie polarne.

Pewnie kilka wątków zostanie rozwiniętych w tym czwartym, piątym i szóstym sezonie ale jak na s03e15, na którym teraz jestem, to co napisałem wyjaśnia chyba wszystko.

Szymon_Majchrzak

Ok, skoro jesteś na świeżo z serialem to pewnie masz rację. Trudno mi się odnieść, bo serial oglądałem ponad 2 lata temu i takich szczegółów nie pamiętam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones