Winona Ryder

Winona Laura Horowitz

8,4
46 302 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Winona Ryder
justyna_bo_33

Niby za jaką rolę??

wmbco

Moim zdaniem za "Małe kobietki".

justyna_bo_33

Muszę obejrzeć jeszcze raz ten film by potwierdzić.

PS
Udanego sylwka.

wmbco

Wzajemnie ;)

justyna_bo_33

Dzisiaj oskar to oznaka beztalecia i nudzenia, popatrz na film Przerwana Lekcja Muzyki, gdyby ta nagrode otrzymywali wybitni tworcy to oskara dostalaby ona nie Angelina Jolie

Filmaniak_19

To z kolei za ostra krytyka. "Beztalencie i nudzenie" (?) Zarówno Angelinie i Winonie Oscar się należał.

justyna_bo_33

To "Beztalencie i nudzenie" to tak ogolnie o oskarach, natomiast jezeli w tym filmie bylo miejsce tylko na jednego oskara, takiego za wybitna role, to powinna go dostac Winona, Angelina nie byla az tak zla ale ta rola w jej wykonaniu zdecydowanie nie byla wybitna :P

Filmaniak_19

A właśnie że była.

justyna_bo_33

Winona Ryder powinna dostać Oscara za "Małe kobietki". Zagrała swoją rolę genialnie.

Burnham1

moim zdaniem ma ogólną tendencję do przerysowanego grania emocji... to skaza szkoły teatralnej... podobnie jest z żebrowskim z naszej kinematografii

ArcyLado

A moim zdaniem Winona jest genialną aktorką i to, że nie dostała Oscara za rolę Jo March jest nie do przyjęcia.

Burnham1

Dokładnie a np Halle Berry dostała Oscara tylko za scenę seksu

Burnham1

Fakt że Natalie Portman dostała Oscara za rolę baletnicy jest za to do przyjęcia.A nigdy się baletu Portmanka nie uczyła

justyna_bo_33

Akurat z tym się zgodze

justyna_bo_33

Była też genialną uczennicą;średnia 4.0 na koniec liceum.I pomyśleć że po kilku nieudanych filmach zaczęła kraść:-(

justyna_bo_33

Niech ktoś mi wytłumaczy dlaczego za Girl Interrupted Ryder nie dostała Oscara, a dostała go Jolie? Znaczy... w sumie to wiemy dlaczego. Ryder miała kilka ról oscarowych w karierze. Jeżeli nie pierwszoplanowych to drugoplanowych. Niestety w pewnym momencie kariery coś się załamało. Ale jakoś się z tego wyciągnęła. Czy dostanie jeszcze kiedyś coś dużego do zagrania? Zobaczymy. To jest jedna z najlepszych aktorek filmowych naszych czasów, ale niestety też jedna z najbardziej niedocenionych.

Helicon

Brak Oscara za Przerwaną lekcję muzyki nieprzerwanie boli mnie od lat... Oliwy dolewa wygrana Jolie, której fenomenu pojąć nie potrafię. Ech. Bardzobardzo dobrze życzę tej zagubionej dziewczynie o wielkim talencie i mam równie wielką nadzieję, że dostanie jeszcze choć tą jedną, ale potężną rolę życia. Winona4ever.

foxmulder

Jest wielu wybitnych, a niedocenionych aktorów. Choćby Edzio Norton. Oskar już dawno przestał być wyznacznikiem sztuki filmowej przez wielkie S. Ale mimo wszytko to boli, kiedy nagradza się miernoty, a prawdziwi artyści muszą na to patrzeć i bić brawo na stojąco.

Helicon

Nie porównujmy Winony do Edwarda. Brak Oscara dla wszechstronnego Nortona to skandal.

Awem

Porównujmy.

foxmulder

Ja poszłam na ten film jako fanką Winony (nie tyle jej gry ale uroku) i tylko ze względu na nią, a wyszłam porażona grą Angeliny. Winona przy niej po prostu nie istniała. Oscar dla Jolie w pełni zasłużony,

Helicon

Może dlatego, że Jolie zagrała genialnie, była elektryzująca i skradła Winonie cały show. Co ciekawe, poszłam na ten film tylko ze względu na Winone, bo w tym czasie uwielbiałam ją i chodziłam na wszystkie filmy w których grała (mimo to nigdy nie uważałam aby zasługiwała na Oscara). W tym filmie Winona, choc wybrala rolę idealnie skrojona pod siebie, została całkowicie przyćmiona przez Angelinę. Cóż, miała pecha...

Awem

Tak, miała pecha. Tylko z tym mogę się zgodzić.

justyna_bo_33

Bez przesady, dobra aktorka ale nie na tyle by zdobywać laury.

justyna_bo_33

Nie wiem co się z nią stało, ale PRZESTAŁA DOBRZE GRAĆ! Obejrzyjcie Gone in the Night. Wszyscy grają dobrze, a ona tak jakby się wygłupiała. Jak pierwsza lepsza amatorka. Nie wiem co się z nią stało. Straszna jest.

justyna_bo_33

Była genialna przed 2000 rokiem. Po epizodzie kleptomanki nie zagrała żadnej roli na miarę swojego talentu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones