Wojciech Łozowski

Wojciech Andrzej Łozowski

5,9
1 111 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wojciech Łozowski

Zastanawiam się jakie trzeba mieć znajomości żeby być tak silnie promowanym. Gość jest członkiem przeciętnie grającego zespołu, który to zespół jest do bólu wtórny i za wszelką cenę, wręcz desperacko poszukuje swojego stylu (miotanie się od reggae, pościelowego popu, R&B, stylizacji rockowych, rapcoru i jeszcze pieron wie czego) którego niestety nie ma. Nagle taki Afromental zostaje zaproszony do dość popularnego serialu i to nie na kilkusekundowy epizod tylko jako nachalnie reklamowany produkt. Później pan Łozo jest nagle gwiazdą w Tańcu z gwiazdami a później szpecem od muzyki w programie Must be the józef (no przecież ze 7 lat zespołu Afromental na scenie to nie w kij dmuchał dorobek). W teledyskach zespołu przepych wali po oczach, większość nawet bardziej znanych zespołów z naszego podwórka nie byłoby stać na takie ekstrawagancje a tu proszę bardzo banda chłopaczków nie wiedzących co grają może sobie nagrać teledyski za ciężkie pieniądze.

Kto promuje i kto pompuje ciężką kasę żeby wypromować takie bezstylowe średniaki jak Afromental? Każdy normalnie działający zespół prezentujący coś takiego na własną rękę dawno by się rozpadł albo muzycy by wymarli z głodu.
Przy całej obojętności dla Łoza (bo mnie gość nie zachwyca ale też nic do niego nie mam) kto stoi za Afromental i po co chce ludziom pakować do głów taką marną i bezstylową kalkę zagranicznych gwiazd? Niech powalczą na wolnym rynku sami i niech ich słuchacze zweryfikują.

Nigdy nie zrozumiem dlaczego nasze największe towary eksportowe nie mogą liczyć nawet na kilka zdań pochwały w telewizji a takie wynalazki promuje się za wszelką cenę chociaż każdy trzeźwo myślący wie że to się nigdy nie uda bo za granicą jest tysiące takich zespołów a i u nas każdy gimnazjalista woli posłuchać tego co na świecie sławne a nie rodzimej kalki. Gdzie tu sens?

gacek776

To Twoje zdanie nie lubisz ich ok, ale możesz mi wierzyć że zespół Afromental ma naprawdę wielu fanów i tworzą świetną muzykę. Ja osobiście zaczęłam ich słuchać kilka lat temu i od razu sie zakochałam w muzyce i w nich, a ich stylem jest to że go nie mają i (jak ty to powiedziałeś) miotają się od reggae, pościelowego popu, R&B, rockowych stylizacji itd... (a tak w ogóle to zespół na już 12 lat).

Łoza lubię ogólnie wiec może moja ocena nie jest obiektywna ale cóż powiedziałam co uważam, a każdy lubi co innego :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones