Wojciech Cejrowski

7,5
582 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Wojciech Cejrowski

Uważam, że "Boso przez świat" to bez wątpienia najlepszy program podróżniczy jaki można teraz oglądać. Wojciech Cejrowski opowiada w ciekawy sposób, prostym i zrozumiałym językiem i to jest chyba jeden z plusów tego programu. W każdym odcinku jest coś nowego. A samą osobę Wojciecha Cejrowskiego lubię, sam z resztą miałem przyjemność spotkać się z nim "oko w oko" w ubiegłym roku. Jeden z najlepszych satyryków, milion razy lepszy od niesatyryka Jakuba Wojewódzkiego (nie napiszę Kuba bo to dorosły człowiek, a nie jakiś dzieciak). Z wieloma jego poglądami się zgadzam, z niektórymi nie - jak to zawsze. Ale ogólnie mówiąc jest w porządku. Panie Wojciechu, brawo. Tylko tak dalej!


ps. o programie "boso przez świat" napisał bym więcej, ale jakoś nie znalazła się na tym portalu:( szkoda.

hawkeye_tcz

"Boso przez świat" jeszcze niedawno było na FilmWebie, nie wiem dlaczego usunęli.
Też uważam że jest to najlepszy program podróżniczy, Cejrowski w prawie każdym odcinku daję nam do myślenia nad cywilizacją i dzikimi plemionami.
Przeczytałem jego obie książki z serii "Poznaj świat" i muszę przyznać, że także bardzo ciekawie pisze. Do tego jest zabawniejszy od w.w. Jakuba, czy Szymona Majewskiego (który jakieś 2 lata temu zszedł na psy). Pozdrawiam

strieloqq

Zgadzam się z tym, że Majweski tez zszedl na psy:)
a książki Cejorwskiego są rzeczywiście ciekawie napisane. "Gringo - wsrod dzikich plemion" bylo very good:)
pozdr:)

hawkeye_tcz

No tak RIO ANACONDA bardzo w porządku książka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones