Wojciech Cejrowski

7,5
580 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Wojciech Cejrowski

Świetny facet

użytkownik usunięty

To człowie który prowadzi doskonałe programy podróżnicze i walczy z lewactwem ( czyli dżumą dzisiejszego świata ) dlatego zasługuje na najwyższy szacunek .

użytkownik usunięty

hehehe...

użytkownik usunięty

te jego "kontrowersje" są po prostu maksymalną ironią. czytałam jego książkę i uważam, że ludzie którzy go tępią za bardzo poważnie podchodzą do tego, co on mówi. To wielki żartowniś i mnóstwo ironii w sobie ma. Cenię jego poczucie humoru :)

zgadzam się. Ci, którzy eksponują swoje uprzedzenie do niego, robią tak chyba dlatego, że nie rozumieją, o czym on mówi. poza tym, ludzie z reguły nie lubią tych, którzy nie boją się mówić prawdy (chodzi mi o taką prawdę bez ogródek- aż do bólu). a tak właśnie mówi pan Wojciech (przynajmniej ja odniosłam takie wrażenie). poza tym, jego poczucie humoru jest obłędne ^.^ pewnie, że nie zgadzam się ze wszystkimi poglądami pana Cejrowskiego, ale mimo wszystko bardzo go cenię za jego przekonania i podejście do rzeczywistości.

użytkownik usunięty
kitket555

Właśnie czytam sobie "Gringo wśród dzikich plemion" - zabawowe, :)

A to ciekawe. A wyobraź sobie kolego, ze ja jestem przedstawicielem lewactwa i bardzo Cejrowskiego lubię. Rzecz jasna nie za poglądy, ale za dar erudycji, inteligencje, ogromna wiedzę i doświadczenia podróżnicze którymi potrafi podzielić się w arcyciekawy sposób. Żeby było śmieszniej kupiłem i przeczytałem jego dwie książki: "Gringo wśród dzikich plemion" i "Rio Anaconda"; leżą one na polce zaraz obok "Boga urojonego" Dawkinsa:)

Debesciak

Ah i zapomniałem dopisać, ze pisząc tego posta raczyłem się argentyńską odmianą mate:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones