Wojciech Cejrowski

7,5
580 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Wojciech Cejrowski

Pan Cejrowski ma bardzo mądre poglądy,to mu się chwali.

xxKasiurkaxx

Preferuje tradycyjne, prawicowe idee wolnościowe, patriotyczne i antykomunistyczne. Prawidłowe poglądy, lecy popiera PiS, który niekoniecznie zgadza się z jego osobistymi. Przeszedłby na prawdziwą prawicę jak KNP, RN lub UPR, aż dałbym mu 10. Poza tym lubię jego program "Boso przez świat". Bardzo fajny, jak i sam prowadzący.

Banana_Power

RN z prawica nie maja wiele wspolnego.. RN, NOP, ONR itp. to banda oszolomów.

Al_Bundy

Jeśli stawiasz na równi nacjonalista=oszołom, to gratuluję. No ale fakt, niektórzy z RN to banda oszołomów, a i są wśród nich narodowi socjaliści.

Banana_Power

Oczywiscie ze nie.

Sam deklaruje sie jako pewnego rodzaju nacjonalista... Wg. najprostrzej definicji nacjonalizm uznaje naród za najwyzsze dobro.. w sumie ja tez. Patiota jestem ale poglady mam dosc narodowe... Lekko konserwatywne.. ogólnie liberalne a dla niektorych (niestety) liberalizm i nacjonalizm sie wyklucza.. narodowcow tpyu Dmowski bym ceni.. Michalkiewicz to normalny narodowiec.... ale RN, NOP i ONR... Oni nie sa zbyt normalni.

Al_Bundy

RN, NOP i ONR to narodowcy. Ogólnie bardzo zróżnicowane środowisko - narodowi socjaliści, liberałowie, bo przecież M.Kowalski należał do UPR-u. "Szczerze pisząc", to chyba bym im nie zaufał i głosu nie oddał.

Banana_Power

Wiem ze to narodowcy

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Happy_Chloe

Ogólnie narodowcy to bardzo zróżnicowane środowisko, więc można by się nawet rasistów doszukać.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Happy_Chloe

Tylko zabawniej.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Happy_Chloe

Zapracowali swoją głupotą i nie mam tu na myśli cwaniaków pokroju Winniczka, czy Bosaka, bo oni potrafią się ustawić, ale Ci, którzy za nimi idą będą robić dokładnie to co im powiedzą. Ci, którzy są obecni rok w rok na Marszu Niepodległości są na tyle głupi, że gdyby nie powstał RN, to dalej robiliby to co przed założeniem RN.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Al_Bundy

Sama prawda

xxKasiurkaxx

Ultrakatol co mi się nie podoba

giovanni50

Widzę ze mamy podobnie co do tego typa giovanni :-)

użytkownik usunięty
xxKasiurkaxx

DOBRY KOLO,OSTATNI SPRAWIEDLIWY,Ma POCZUCIE HUMORY,MÓWI TO CO WIDZI

xxKasiurkaxx

taak ale dzisiaj mi podpadł :)) w nowym "boso" powiedział, że zakazałby na całym świecie palenia. Także z jednej strony wierzący katolik który szanuje i kocha bliźniego swego jak siebie samego a z drugiej "ojojoj nie lubię dymu papierosowego więc niech nikt go nie pali".

offtopem napiszę, że to pokazuje głupotę demokracji. Bo dla mnie oczywiste było, że podróżnik nie nadaje się na prezydenta czy premiera. Na te stanowiska nadaje się polityk. Ludziom podoba się jednak jego pogląd i od razu krzyczą "na prezydenta!! na króla!!" - a takimi totalitarnymi zakazami udowodnił, że się do tego nie nadaje

ale ja w ogóle gościa bardzo lubię, żeby nie było. Tak tylko piszę, że mi podpadł i poruszyłem jednocześnie pewien aspekt ;0

MegaSzczota

...zreflektował się :D pod koniec odcinka bardzo trafnie ujął ministra zdrowia jako dilera, który nakleja na każdą paczkę fajek ostrzeżenie, że to zabija.

(cytowane z pamięci) "Hipokryzja. Wiem, że coś jest trujące, ale nie zakażę, tylko będę pobierał od tego pieniądze. To diler pobiera pieniądze przy sprzedawaniu narkotyków."

użytkownik usunięty
MegaSzczota

On tego nie mówił do końca poważnie. Powiedział to wiedząc, że i tak to nie jest mozliwe nigdy.

xxKasiurkaxx

pan C ma dziwne poglądy, a na dodatek uwielbia radio maryja, rofl

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
erka15

Prawda - a skrajność oznacza ograniczenie umysłowe, jakiś brak ogólnej oceny, szerszej perspektywy. Nie ma opcji, która zawsze ma rację, albo takiej która robi wszystko źle. Powinno się zawsze z każdej postawy wyciągać plusy, omijając minusy.

xxKasiurkaxx

Rzeczywiście, zajebiste w ch...jak 90 procent tego chorego kraju. Żenada

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
KalekaMentalny

Nick pasuje idealnie widzę do ciebie buraku. Bądź łaskaw nie pisać do mnie bo nie mam zamiaru czytać ewentualnych twych popłuczyn umysłowych.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
KalekaMentalny

Cóż, mogę jedynie chyba pozostawić to bez komentarza, gdyż wiem, że dyskusje takowe niewiele dają.
Powodzenia.

xxKasiurkaxx

prawda jest taka ze katolicyzmu nie da sie pogodzić z patriotyzmem , albo sie chodzi na pasku przebierańców z rzymu, religii obcej na kulturowo, babilońskiej, żydowskiej, albo sie jest Słowianinem

Muhomorniczy

od 1000 lat się da przetrwał wszystkie reżimy, radze się do edukować

xxKasiurkaxx

Rzeczywiscie madre poglądy głosi typu ze buddyzm jest religia diabła a protestanci to heretycy plus zdeklarowany kreacjonista poglądy 21 wieku jak nic!

użytkownik usunięty
dj_carlos

Hehe, jak zobaczyłem co mówi o ewolucji to miałem beke przez parę dobrych dni XDDD

Haha ale jaja bo akurat myślałem o tym wariacie(i właśnie chodziło o ta sprawę z buddyzmem ponieważ na yt gościu którego tam ogladalem o zgrozo mówił ze się w 100% z tym zgadza!) przed tym jak zobaczyłem ze mi przyszło powiadomienie z filmweba a tu patrzę wojciech c. Xd

xxKasiurkaxx

Niestety nie zgodzę się - skrajność oznacza ograniczenie umysłowe, jakiś brak ogólnej oceny, szerszej perspektywy. Nie ma opcji, która zawsze ma rację, albo takiej która robi wszystko źle. Powinno się zawsze z każdej postawy wyciągać plusy, omijając minusy

xxKasiurkaxx

Ma tyle madrych pogladow,dokladnie ile glupich.Pol na pol.Jak powie cos madrego,to zaraz wyskakuje z czyms idiotycznym.Nawet nazwalem go na wlasny uzytek "pan skrajność"ale to tylko moje zdanie.Pozdrawiam

xxKasiurkaxx

Dziwię się, że człowiek z taką wiedzą wierzy w bóstwo w chmurach, potrafi pieprzyć czasem idiotyczne rzeczy i jest fanatycznym katolem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones