Wojciech Cejrowski

7,5
580 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Wojciech Cejrowski

Muszę przyznać że kompletnie nie popieram jego poglądów, nie mam nic przeciwko homoseksualistom, popieram aborcję, nie znoszę katoli, jestem wierząca ale nie "katolka", do kościoła chodzę tylko jajka święcić bo to się zrobiła z tego jakaś organizacja a nie kościół, jestem bardzo tolerancyjna dla innych wiar i nawet podzielam niektóre poglądy shintoizmu czy buddyzmu, wierzę że zwierzęta mają duszę, co więcej wierzę że wszystko ma duszę czy to kwiat czy co (często się mówi że jak ładnie przemawiasz do kwiatów to lepiej rosną a jak będziesz brzydko do nich mówił to uwiędną), wierzę w reinkarnację a jednym z typów ludzi od których bardziej stronię jest właśnie taki typowy katol, który szerzy wrogość wobec buddyzmu czy innego, taka postawa wywołuje u mnie jeden wielki nerw. Kiedyś póki nie znałam poglądów pana Wojciecha darzyłam go wielką sympatią ale potem jak odkryłam co nie co to był taki czas, że patrzeć nie mogłam bo mnie denerwował człowiek po prostu. Mimo wszystko ostatnio wróciłam do jego programów "Boso przez świat" które oglądałam jakieś 7 lat temu, pamiętam jak w liceum w piątki szło to około 13.30 na tvp 2, zwiewałam wtedy z ostatniej lekcji- języka angielskiego żeby obejrzeć program pana Cejrowskiego, byłam zafascynowana i była to jedna z ulubionych rzeczy które śledziłam w tv i nie mogłam opuścić żadnego odcinka. Właśnie włączyłam sobie to i muszę przyznać, że program mimo wszystko jest genialny, pan Cejrowski czasem mnie irytuje ale mimo wszystko potrafi ciekawie opowiadać o Meksyku czy innej Amazonii, ogół nakręcenia programu jest ciekawy, w tle leci klimatyczna muzyka, fajny jest sposób kręcenia obrazy, wszystko. Po prostu wszystko jest magiczne niezwykłe. I to trzeba przyznać temu facetowi na plus (chociaż czy za muzykę odpowiada on to nie wiem ale prowadzi program ładnie i ciekawie). Poza tym jest taka rzecz co mu muszę przyznać, nie ważne jak bardzo nie zgadzam się z jego poglądami czy uważam je za błędne to muszę przyznać, że ten facet jest PIEKIELNIE inteligentny, zawsze potrafi obronić swoich racji, w programie z znanym ze swojej gadatliwości i przygadywaniu innym Kuby Wojewódzkiego, pan Wojciech był cały czas górą i dogadywał, zawsze z kim nie prowadzi dyskusji to umie wyjść na wierzch, czasem sypie takimi "żartami" które na przykład mogą ubliżyć homoseksualistom czy innym takim, ale z drugiej strony umie tak dociąć że nie masz argumentów. To po prostu człowiek chodząca inteligencja. Chociaż czasem to aż wkurza. I właśnie jego intelektuazlim oraz sposób prowadzenia programów są rzeczami, które możnaby przypisać do plusów jego postaci. Jest on osobą która we mnie wzbudza kompletnie różnorakie emocje, kiedyś był moim idolem, potem nie mogłam go zdzierżyć, ostatnio mam mieszane uczucia.

into_the_moonlight

muzułmanie często zarzucają Zachodowi agresję i powołują się na czasy wojen krzyżowych, inkwizycji i kolonializmu. muzułmanie jednak nic nie mówią o krwawej historii islamu. Wyznawcy tzw. “religii pokoju” są odpowiedzialni za bestialskie wymordowanie ponad 290 milionów ludzi! To tej liczby należy doliczyć setki milionów obrzezanych dziewcząt, pozbawionych swojej kobiecości. Dziesiątki milionów ofiar niewolnictwa (Europa wschodnia i Bałkany w czasach kolonizacji islamskiej. Zobacz Wideo!) i miliony wypędzonych z własnych domów Chrześcijan. Każdego roku ginie za wiarę 170 tys. Chrześcijan. Codziennie przybywa więc 465 męczenników. 350 mln wyznawców Chrystusa w kilkudziesięciu krajach jest represjonowanych. Liczba ofiar islamu: 120 milionów Afrykańczyków (źródło: Woman’s Presbyterian Board of Missions, David Livingstone, strona 62, 1888). 80 milionów Hindusów (źródło: Koenard Elst, in Negationism in India, strona 34). 60 milionów Chrześcijan (źródło: David Barrett and Todd Johnson, in World Christian Trends AD 30 to AD 2200, strona 230. Również: Raphael Moore in History of Asia Minor). 10 milionów Buddystów (źródło: David B. Barrett, Todd M.Johnson, World Christian Trends AD 30-AD 2200, William Carey Library, 2001, strona 230, tabela 4-1). 220,000 Żydów tylko w jednym roku 1146 w Maroku (źródło: H. Z. Hirschberg, A History of the Jews of North Africa, 1974, strona 127-28). 17 milionów niewolników sprowadzonych do islamskich krajów (źródło: Thomas Sowell: Race and Culture, Basic Books, 1994, strona 188. Również:. Encyklopedia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones