Wojciech Cejrowski

7,5
582 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Wojciech Cejrowski

Potrafi moralizować innych za puszczanie się, związki homoseksualne, potępiać rozwody, przy czym właśnie ożenił się drugi raz i jest w podróży poślubnej! I jeszcze ma czelność twierdzić że to nieprawda, bo dostał stwierdzenie o nieważności małżeństwa i niby nigdy nie był żonaty!!! Co za HIPOKRYZJA!! Czym się różni rozwód od stwierdzenia nieważności? Tylko nazwą! Na jakiej podstawie je dostał? Oczywiście po znajomości! I jeszcze ma czelność twierdzić że to jego prywatne sprawy i o tym nie gada... Ale o prywatnych sprawach np. prezydenta chętnie gada i moralizuje go - że niby zaciągnął na siebie ekskomunikę, bo nie chce karać za aborcję np. zgwałconej 9-latki!! (był taki przypadek w Brazylii).
Ludzi powinni mu to wyciągać i go tym gnębić za każdym razem gdy otworzy gębę żeby kogoś moralizować! Dlaczego nigdy nie moralizuje biskupów za niereagowanie w przypadkach pedofilii?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
s_w

male sprostowanie, zeby sie fani talentu wojtusia nie pluli, ta jego wypowiedz dotyczyla singli, a on pozniej odniosl to do politykow, ze na takiego singla polityka nie zaglosuje/nie zaufa mu/whatever, bo tacy to niewiele wiedza o zyciu 'normalnych' ludzi. wszak Kaczynski chyba nigdy nie powiedzial, ze jest singlem, no ale wojtus juz pewnie cos czuje, ze musi on miec jakies zaburzenia w stosunkach miedzyludzkich, bo rodziny ni ma. ciekawe zatem co jest dla niego wazniejsze: wiernosc swoim 'zasadom', czyli brak zaufania do ludzi, ktorzy nie zalozyli rodziny i nie popieranie takich politykow czy wyparcie sie tych zasad. no zawsze jeszcze mu zostaje oddac glos na Jurka, haha

paulina152

Ciekawa ocena dokonań reżyserskich!!! Chyba Ci się forum pomyliło?

MIR66

On ocenia życie innych ludzi, oni oceniają jego. W końcu jest celebrytą.

Klee

Co nie zmienia tego ze raczej to forum nie jest od tego ,a za program wielki plus ;)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Piszesz o sforach i uważasz, że to on sam jest prostakiem? Że ktoś nie jest lewusem, to od razu zaściankowy i hipokryta? śmieszny jesteś : )

cadmo

A od czego? Forum poświęcone danej osobie ma służyć prowadzeniu rozmów o niej. Może się komuś nie podobać ich tematyka, ale to już inna para kaloszy.

Klee

Prawda jest taka, żeby telewizyjne mordy polskie wyminąć to trzeba z domu wywalić wszystkie odbiorniki i odciąć sobie dostęp do internetu oraz z Polski wyjechać czy zerwać wszystkie kontakty społeczny, bo ludzie o nich będą i tak gadać! Także w bazach trzeba zakończyć wszelaką własną działalność, bo te pyski się nawiną bez szukani ich!

aniolek1234

A mógłbyś przetłumaczyć na polski?

MIR66

nagadali ci w telewizji, że to zły pan i teraz powtarzasz spójrz na jego program i osiągnięcia. Masz pretensje, że nazwał homoseksualizm zboczeniem... WOLNOŚĆ RZĄDZI i ma prawo. Zrób choć 1/10 tego co on. Ja nie mówię, że jest święty ale żeby kogoś oceniać trzeba mieć jakąś pozycję i doświadczenie za sobą.

Vestiga

Napisałeś w odpowiedzi na mój post? Chyba się pomyliłeś, zobacz moją ocenę twórczości pana Wojtka.

MIR66

co prawda nie podzielam pogladów pana cejrowskiego choć uważam ze stworzył najlepszy program przyrodniczy to musze pare rzeczy sprostowac rozwód od stwierdzenia nieważności różni sie tym ze małzenstwo nie mogło zostac zawarte np w przypadku nieprzesłania w ciagu 5 dni przez ksiedza aktu małzenstwa,w prawie jak i w życiu te 2 instytucje znaczaca róznia sie od siebie wiec paulino prosze nie wypisuj głupot gdyz nie maja one nic wspólnego z prawda,ignorantia iuris nocet-kodeks rodzinny i opiekunczy

radzia

Jest więcej przypadków stwierdzenia nieważności.

Vestiga

o jakiej pozycji mowa? i doświadczenie w czym? w życiu społecznym?

użytkownik usunięty
paulina152

Rozwód od stwierdzenia nieważności małżeństwa różni się tym, czym wyrzucenie bułki od nie kupienia jej.
Poza tym jest dowcipny i odważny za co go lubię.

Unieważnienie to mogłoby być jeśli jedno z partnerów byłoby poniżej określonego wieku (18 lat), jeśli któreś z nich już wcześniej zawarło związek małżeński (wtedy byłaby to bigamia), albo jeśli są zbyt blisko spokrewnieni. Jak wiadomo żadne z tych warunków tu nie zachodzi, a pani Pawlikowska powiedziała że "nie był miłością jej życia" bo gdyby był to by nie odeszła. Czyli po prostu się nie dobrali, jak tysiące innych par. Tylko to się wtedy nazywa rozwodem, a nie udaje się że małżeństwa nie było, bo jednak mieszkali razem jak mąż i żona przez wiele lat.

paulina152

Smutne jest to, że osoby pochodzenia żydowskiego wstydzą się swoich korzeni i udają Polaków i katolików oraz głoszą poglądy faszystowskie i obrażają innych. Czy to jest jakaś polska specyfika? Czy ten kraj jest skazany na manipulatorów, cyników i oszustów?

paulina152

Jest więcej powodów nieważności, ale oczywiście Ty wiesz lepiej. I siedzisz Cejrowskiemu w lodówce, więc wiesz co się u niego w domu dzieje. Aha, i każdy liberalny prawicowiec jest żydem jeszcze pewnie?

paulina152

Jak ja nienawidze takich prostaków ze wsi co ich interesuje to co ktos inny robi, swojego zycia nie masz ze zyjesz zyciem innych.

WielkaPustka

Jak ktoś ma czelność umoralniać innych to powinien być kryształowy albo niech zamknie dziób. Niech on też się zajmie zajmie swoim życiem nieudacznika i przestanie innych krytykować.

paulina152

Slusznie. Posluchaj wlasnej rady i zamknij dziob

HRA

ooo to takie macho... Wojtek pewnie by pochwalil :(

paulina152

a mój ojciec np pali papierosy i odradza by inni nie palili, bo uważa to za gówno. Czy to od razu hipokryzja? Każdy ma swoje potknięcia, jakby tak wszystkich wziąć pod lupę, to wszyscy by byli hipokrytami, absolutnie wszyscy, bo każdy czasem "idzie błędną drogą".

bo idąc taką bezproduktywną logiką, wioska w której by np nikt się nie mył, nigdy by ze swojego brudu nie wyszła, bo "nie wolno mówić o czystości brudasowi".

żeby nie było: oczywiście hipokryzja to rzecz zła. Nie jest jednak taka straszna, jak sobie z jej zdajemy sprawę i próbujemy to zmienić. Czy pan Wojtek taki jest - nie wiem. Podejrzewam, że jest świadomy, że czasem "przegina pałę".

WielkaPustka

Oj "wielka pustko", żałosne, a TY jesteś z.......? Wszyscy pochodzimy ze wsi, Słowianie czy nie. Wszyscy jesteśmy potomkami plemiennymi. Cóż to za argument w dyskusji, że ktoś jest ze wsi lub miasta? Istnieje również coś takiego (może się zdziwisz) jak przeprowadzka, można pochodzić z miasta i mieszkać na wsi, lub odwrotnie. Ale niektórzy tego swym rozumem nie ogarną! Małostkowość z Ciebie "wypełza".

arza79

chyba masz jakies kompleksy skoro sie tym przejelas

WielkaPustka

A Ty mi odpisujesz ponieważ......................?

paulina152

Po czesci sie zgadzam On jest hipokryta i szowinista jest zarozumialy i miewa dziwne poglady. Niestety pisze dobre ksiazki.
Nie lubie go ale jego ksiazki chetnie czytam. Jesli chodzi o filmy to bywaja drazniace, moze wlasnie dlatego ze jest jak powyzej - o wiele bardziej jest wywazony jako pisarz kto wie moze ma dobrego edytora.

lili21

Na tematy obyczajowe także nie zgadzam się w wielu kwestiach z Cejrowskim, o wiele lepiej znajduje wspólny język w kwestiach gospodarczych, tendencje do jej liberalizacji i wolnego rynku. Natomiast najazd przez userów wyżej jest dziwny, facet ma prawo do swoich poglądów przy czym nigdy nie spotkałem się z tym aby kiedykolwiek nawoływał do przemocy, do likwidowania jakiś poglądów itd. Co najwyżej może nazwać głupie(co zazwyczaj robi z lewactwem).
Poza tym WC jest merytoryczny, jeżeli wygłasza jakąś tezę to potrafi ją obronić - wolę jego słuchać niż Seneszyn, Szweda i całej masy lewusów, którzy tak naprawdę potrafią być o wiele bardziej agresywni i wygłaszać rażące rozwiązania np sankcje za niepoprawne poglądy i niepoprawność polityczną. Mogę tylko powiedzieć, że gdyby nie był zatwardziałym katolem to byłoby wszystko ok z nim.

paulina152, akurat on nieudacznikiem nie jest, to bardzo obrotny facet i w przeciwieństwie do 90% celebrytów medialnych on bez obecności w mediach sobie spokojnie da radę stąd też bez oporów mówi o tym co myśli, bo jemu to lotto.

Jaq87

Prawda taka, że ten człowiek ma więcej jaj w małym palcu niż wszyscy posłowie między nogami włącznie z okrężnicą. O inteligencji nie wspomnę, gdyż dysproporcja jest jeszcze większa.

paulina152

Był żonaty.

paulina152

Paulinko, wez idz na jakies forum dla nadwrazliwych emo... Pomylilo ci sie forum z tym o sali samobojcow chyba...

evilseed

Nie, nie pomyliło mi się. Nie jestem emo. Po prostu wkurza mnie nieziemsko ten człowiek. I będę na niego najeżdżać dalej.

paulina152

Tak się zastanawiam... co Ty w życiu osiągnęłaś? Pochwal się. Tylko tyle.
I powiedz mi jeszcze, jaki jest Twój światopogląd (bo to już niemalże rytuał, że skrajna lewica, powiedziałbym wręcz - lewactwo, najeżdża na każdego, kto ma poglądy inne, niż bolszewia).

_surreal_

Nie jestem lewakiem. Na pewno- jeśli chodzi o sprawy gospodarcze. A to chyba najważniejsze.

paulina152

Światopogląd. Nie gospodarka.
Ale fakt, lewactwo gospodarcze, to zaraza, tu nie sposób się nie zgodzić.

paulina152

Cejrowski wielki hipokryta, pseudo katolik i łgarz.
A jak ocenicie fakt, że jego program z gościnnym udziałem 'frytki" stał się bardzo popularny ze względu na przejaw chamstwa i braku taktu ze strony Cejrowskiego, gdzie pojechał po niej jak po szmacie i każdy uważał go za zajebistego. Za to gdy Hołownia potrafił się obronić i przeciwstawić, zrobić z niego idiote kazał USUNĄĆ wywiad z sieci.

Wayland

pojechał jak po szmacie? nie wiem jak dla Ciebie ale dla wiekszosci normalnych ludzi kobieta ,która oddaje się obcemu facetowi i to jeszcze przed kamerami na oczach milionów jest szmatą ,chociaż on jej tak nie nazwał.Co do hołowni to nie jest z tobą najlepiej skoro uważasz że cejrowski ma taką władzę że ROZKAZAŁ usunąc wywiad z internetu,pozatym to holownia został zmiażdzony a wywiad jest na U2bie

Mr_Macphisto

Tak, teraz jest na YT, zostało umieszczone przez innego użytkownika, jednak zbyt długo raczej się nie utrzymają. Pierwotnie ja wstawiłem 3-czesciowy wywiad Cejrowskiego z Hołownią. Po jakimś czasie filmy zostaly usuniete z mojego konta z powodu otrzymania roszczenia dotyczącego praw autorskich przez "W. Cejrowski" Sp. z o.o. I dostałem ostrzeżenie : )

Wayland

Akurat w tym przypadku to nie widzę żadnego objawu hipokryzji. Potraktował ją tak, jak sobie zasłużyła. Niestety, za głupotę trzeba płacić.

paulina152

Nie prawica, nie liberał, nawet żaden faszysta.
Kowboj Cza Cza - to normalny komunista!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones