Wojciech Cejrowski

7,5
581 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Wojciech Cejrowski

DLA MNIE TO POSTAĆ O DWÓCH TWARZACH.TEJ CIEMNEJ,INKWIZYTORA,HOMOFOBA I KATOLICKIEGO MANIAKA.I TEJ JASNEJ JAKO CIEKAWEGO DZIENNIKARZA,ŚWIETNEGO "OPOWIADACZA" I CZŁOWIEKA O ZDROWYCH POGLĄDACH POLITYCZNYCH.....

Reznik

No tak to wygląda ! Racja

Reznik

człowieku ja też jestem mega homofobem no i co to jest dewiacja i tyle nie będzie mi się pchał na chama jakiś gej który chce mieć wyższe prawa niż normalny przeciętny człowiek więc skończ pi erdolamento jeżeli jesteś za gejami paradami równości to nie rozumiesz poglądów konserwatywno-liberalnych

użytkownik usunięty
Reznik

Mnie się podobają jego obie twarze. Problem w tym, że jego homofobia, czyli po prostu obrzydzenie na widok homoseksualistów, wynika z poglądów politycznych. Jest tradycjonalista. Czyli zdrowe społeczeństwo, żadnego ćpania, chlania, puszczania się, analizacji życia społecznego przez Biedroniów. Tak naprawdę to człowiek o jednej, bardzo wyrazistej twarzy od ponad 20 lat.

Cejrowski niemal na pewno ma dwie twarze - bo jedną stracił kilka lat temu jak sie niedorobiony moralista rozwiódł .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones