Wojciech Cejrowski

7,5
579 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Wojciech Cejrowski

Ciekawy człowiek, nie boi się mówić prawdy. :)

nudecroft

Też tak myślę.
Ale może gdyby wyrażał ją nieco mniej dosadnie i w bardziej subtelny sposób, nie uzbierałby sobie tak wielu przeciwników. A tak mnóstwo ludzi przestało traktować go poważnie.

SylviaBlack

"A tak mnóstwo ludzi przestało traktować go poważnie" - Bo są za krótcy i nie dorastają mu do pięt.
Choć faktem jest że ma cięty język co mi nie przeszkadza bo biorąc pod uwagę całokształt, to jest fajną charyzmatyczną postacią.

nudecroft

Jest różnica między ciętym językiem, a ubliżaniem i obrażaniem innych. Równie dobrze mogę o nim powiedzieć, że jest zakłamanym, katolickim ch... I co, też jestem bezkompromisowy i mówię bez owijania w bawełnę, czy jestem zwykłym chamem?

kinomanpl

Cejrowski kiedyś coś takiego powiedział jak : Kontrowersyjne tematy wymagają mocnego języka oczywiście nie tymi słowami ale sens jest zachowany. Zauważ pewną rzecz, że w tych momentach w których Cejrowski obrażał innych to miał rację bo te osoby zasługiwały na to by je obrażać bo te osoby były po prostu głupie. Zaraz poszukam tego linka konkretnego.

kinomanpl

Jest jeszcze jedna sprawa, nazywając Cejrowskiego tak jak nazwałeś, nawet dla przykładu mówiąc hipotetycznie, no ale nazwałeś go tak to w tym momencie nie masz powodu ani żadnego uzasadnienia tak go nazywać i wtedy wystawiasz złe świadectwo o sobie.

nudecroft

Czyli, że jak on kogoś obraża, to ma rację, ale jak ktoś obraża jego, to już nie? Nie mam powodu, żeby uważać go za kłamcę i hipokrytę? Tak się szczyci katolickimi wartościami, a tymczasem jego pierwsze małżeństwo kościelne zostało unieważnione z bliżej nieznanych powodów. Ciekawe, czy wystąpił którykolwiek z czynników zezwalający na unieważnienie. Oboje z Beatą Pawlikowską byli w pełni władz umysłowych, więc szczerze w to wątpię. Na tej stronie możesz znaleźć dokładniejsze informacje:
http://www.infor.pl/prawo/rozwody/rozwod-koscielny/95080,Jakie-moga-byc-przyczyn y-stwierdzenia-niewaznosci-malzenstwa-w-Kosciele.html

Ciekawi mnie też, jakie były jego przekonania polityczne przed 1990 r., skoro wyjeżdżał na wyprawy do Meksyku i na Kubę, a zwykły obywatel miał problem z dostaniem paszportu czy wyjazdem nawet do Czechosłowacji czy NRD. A tymczasem taki zatwardziały antykomunista kilkakrotnie jeździł na dalekie wyprawy? Jak? Miał znajomości? Podpisał lojalkę? Bo zadeklarowany opozycjonista na pewno by takiego pozwolenia nie dostał. Znam przypadki zwykłych robotników, którzy musieli coś podpisać, żeby pojechać do pracy w RFN (tzw. delegacje), bo inaczej nie dostaliby pozwolenia na wyjazd. Jak chodzi o same jego wypowiedzi, to np. twierdził, że powszechny dostęp do broni zmniejszyłby zagrożenie terroryzmem i za przykład podał USA, gdzie taki zamachowiec zaraz zostałby zabity. Zdaje się, że podał też przykład zamachu w Teksasie, gdzie podobno zamachowiec z bronią w ręku został zabity już na parkingu. To była chyba szkoła. Okazało się, że to g...o prawda, bo zamachowiec zginął już w środku zabity przez ochroniarza, a wcześniej zabił kilka osób. Komuś chciało się zweryfikować więcej jego wypowiedzi i wypunktować nieścisłości.
Proszę: http://tierralatina.blox.pl/2008/04/Cejrowski-klamie.html

Poza tym fajnie jest, jak ktoś ma podobne poglądy, ale ja akurat nie mam i nie mam ochoty, żeby ktoś taki pouczał mnie, jak mam żyć. Żyję po swojemu i nikogo nie krzywdzę, więc nie życzę sobie, żeby pan Cejrowski i ludzie o poglądach do niego zbliżonych, mówili, co mam robić. Tak samo sobie nie życzę, żeby robili to skrajni lewicowcy.

kinomanpl

Nie przyglądałam się aż tak jego życiu prywatnemu ale każdy ma prawo do błędów. Oczywiście zerknę na te linki, za chwilkę.

SylviaBlack

"A tak mnóstwo ludzi przestało traktować go poważnie" - bo są za krótcy i nie dorastają mu do pięt. Choć faktem jest że ma cięty język ale mnie to zupełnie nie przeszkadza bo biorąc pod uwagę całokształt to jest bardzo charyzmatyczną postacią,

nudecroft

Cejrowski to zwykle chamisko.
Jestem w jednej z mniejszosci ktore on obrazal wielokrotnie. Czyli obrazil mnie, choziaz mnie nie zna.
Tego pana nie obchodzi prawda, on tylko dobiera, lub naciaga, fakty w taki sposob, by te pasowaly do jego tezy.

Lestat_de_Lioncourt_

No cóż, można go lubić bądź nie ale z całą pewnością nie można odmówić mu inteligencji.

nudecroft

Podlosci tez.

Lestat_de_Lioncourt_

Wiesz, nikt nie jest doskonały. Cejrowski to nie jest głupi facet, oczywiście może ci nie odpowiadać jego charakter i osobowość. Może zraziłaś się do niego przez to że on mówi wprost bez ogródek co myśli. I tutaj Cejrowski ma u mnie plusa że jest szczery i prostolinijny a nie fałszywy i zakłamany. Jeśli już masz kogoś oczerniać to takiego tomasza lisa który zasługuje na potępienie a nie Cejrowskiego.

nudecroft

Cejrowski posluguje sie chamstwem, jest prostacki. W debacie publicznej powinno sie zakazywac takiego jezyka.
Jest falszywy i klamliwy.
W jakims programie zaslanial sie konstytucja, bo on ma prawa religijne wpisane do tej konstytucji, i ma prawo zadac by inni sie do tego stosowali. Zachowywal sie tak jakby tylko on mial jakies prawa w tym kraju. Skoro siedzi w meksyku, niech tam sie narzuca innym, zaraz wroci do kraju.

Lestat_de_Lioncourt_

Hmmm, chyba wyolbrzymiasz troszkę i po prostu uprzedziłaś się do niego. Sama nie jestem specjalnie fanką Cejrowskiego i mam do niego stosunek neutralny, dla mnie gość jest OK skoro siedzi sobie w tym Meksyku to niech sobie siedzi, nikomu krzywdy nie robi.

nudecroft

Nie, nie wyolbrzymiam, wrecz przeciwnie, bylem zaskoczony, ze to takie klamliwe, aroganckie i podle.
Nie sa to uprzedzenia.

nudecroft

Nie jesteś fanka cejrowskiego i jest ci obojętny? Dobre a cały czas go bronisz choć bardzo daleko mu do ideału ale to inna sprawą jak chcesz wiedzieć jaki naprawdę jest ten osobnik to przeczytaj to co o nim sam napisałem w temacie

dj_carlos

Przeczytać mogę.

Lestat_de_Lioncourt_

O jaką mniejszość chodzi?

Lestat_de_Lioncourt_

O jaką mniejszość Ci chodzi i co powiedział niby takiego złego?

nudecroft

Jednak nie traktowałbym go jako wyrocznię. Lubi przeinaczać i naciągać fakty. Tak samo jak Kolonko, Lis i cała reszty z obu stron barykady.

NickError

Akurat Kolonko jest w porządku nie przeinacza faktów tylko mówi jak jest. Poza tym Max Kolonko mówi same konkrety i nie tylko mówi co wie ale wie co mówi, przemyśl to.

nudecroft

Pamiętam, jak mówił, że kibole w Polsce to po prostu sfrustrowani obywatele, a rzucają cegłami w policję, bo tak manifestują niezadowolenie z władzy.

Pamiętam też, jak w przypływie frustracji narzekał, że Tarantino nakręcił w swojej karierze tylko jeden niezły film i że "Snajper" nie dostał Oscara tylko dlatego, że byłoby to nie w smak liberalnemu Hollywood.

Tak, Kolonko też przeinacza. Albo przynajmniej nie zawsze wie, co mówi. Albo przedstawia swoje opinie jako twarde fakty.

NickError

Może uprzedziłeś się trochę do niego. Zazwyczaj mówi do rzeczy ale to moje zdanie.

nudecroft

Taa, szczególnie o ewolucji XD Minus za bycie fanatycznym katolem. Plus za podróżnicze rzeczy i niektóre wypowiedzi, bo czasem odleci totalnie i pieprzy farmazony.

starboy

Gość ma swoją filozofię życiową i żyje na łonie natury a czy gada farmazony? Trudno powiedzieć bo nie śledzę tego aż tak dokładnie co mówi o polityce i raczej mam do tego stosunek neutralny.

nudecroft

Ale pani pier**lisz. Głupi, chamowaty, prostacki katofaszysta z Cejrowskiego. Mam nadzieję, że wystarczająco mocnych słów użyłam.

Sol

Nie taki głupi tylko od niego lepszy jest już Braun obu lubię

starboy

Śmierć nie jest końcem kochany

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones