Wojciech Cejrowski

7,5
581 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Wojciech Cejrowski

czy jako super chrześcijanin nie powinien być tolerancyjny?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
KalekaMentalny

właśnie twój problem tkwi w tym że to nie są choroby.

erka15

Nie ma dowodu, ze homoseksualizm to nie jest choroba i to jest Twój problem bo tego nie udowodnisz.
Buddyzm to inna religia, której Cejrowski z powodu swoich poglądów nie akceptuje, chyba normalne.
Z pseudosztuki typu "tęcza" wielu się nabija.

Co znaczy tolerancja?
Wg słownika PWN: "odnosić się z pobłażaniem do nagannych zachowań lub zjawisk"

To jest pierwotna regułka tego słowa, ostatnio zyskało wiele nowych znaczeń i w tym słowniku też zobaczysz te nowe znaczenia. Aczkolwiek oryginalna regułka tego słowa pokazuje, że gdy jestem tolerancyjny to po prostu zgadzam się na coś nienormalnego. Dla tego osoby, które mówią, że homosie są normalni i przez to uważają się za tolerancyjnych sami sobie przeczą. Jeżeli coś jest normalne to nie muszę być tolerancyjny.
A jako katolik tym bardziej nie może tolerować zachowań sprzecznych z Bogiem, tak samo jak nie można tolerować morderców, złodziei czy facetów, który zdradzają swoje żony.

adamg10

były dziesiątki badań i różni specjaliści są zgodni do tego że homoseksualizm nie jest chorobą, zachowania homoseksualne można zauważyć też u różnych gatunkach zwierząt, więc mi tu nie pi*****

erka15

U innych gatunków, można zauważyć przeziębienia i różne inne choroby. Nie oznacza to, że trzeba uznać to za normalne i tego nie leczyć. Poza tym u małp (gatunkowi najbliższemu homo-sapiens) z reguły osobniki gejowskie są wykluczane ze stada. Instynktownie wyrzucają ze stada chore osobniki.
Podaj mi przykłady tych "dziesiątek" badań. Słyszałem tylko o badaniu Hooker, które zostało zmanipulowane co zresztą tajemnicą nie jest.

A no i troszeczkę się dowiedz jak to było z wykreśleniem homoseksualizmu ze spisu chorób. A był wykreślony nie na podstawie badań, a na podstawie głosowania...

adamg10

np. Studium LeVaya, Studium Baielya i Pillarda, Studium Hamera (oczywiście ktoś znajdzie zawsze jakieś ale)

erka15

Gdzie się naśmiewa z Buddystów? bo nic o tym nie wiem:)

adamg10

Mnie bardziej ciekawi jak trafil na te liste. Jakies badania byly? Kto je przeprowadzil? Jak to udowodnil? O ile wogole jakies badania przeprowadzono, a nie wpisano " bo odstaje od normy", JEBB!!! Choroba.

użytkownik usunięty
HAPPY_CHLOE_819

Nie bój się. Za jakiś czas policjant słysząc słowo "pedał", skieruje sprawę do sądu, a ten skieruje na przymusowe leczenie takiego homofoba. Tylko kto będzie homofoba leczył? Organizacja Tomasza Szypuły? Czyli siądzie taki nieborak przed facetem z broda w różowej kiecce i będzie mu tłumaczył jak Herman kozie, że tak właśnie jest fajnie i normalnie.

Nie o to pytalem.

użytkownik usunięty
HAPPY_CHLOE_819

Bo kiedyś o wszystkim decydowały uprzedzenia wyrosłe na gruncie religijnym. Raz Paweł zacytował Stary Testament, że oni nie wejdą do Królestw Bożego i tak zostało. Tak naprawdę od połowy XIX wieku tworzono listy zaburzeń psychicznych. Sto lat później, czyli krótko po wojnie nazwano to klasyfikacją DSM, tworząc poszczególne grupy. Dla homoseksualizmu zastosowano zdaje się klasyfikację DSM-I oraz DSM II. Z czapy to się nie wzięło.

Ja pytam o badania.

użytkownik usunięty
HAPPY_CHLOE_819

Szanowna Pani! Jak napisałem, w XIX wieku zaczęto homoseksualizm badać naukowo. Zatem badania był. Czy aparat metodologiczny zadowoliłby dzisiejsze środowisko LGBT i całe to tatałajstwo, to już nie wiem. Freud, badając swoich pacjentów, zaproponował teorię, według której u większości ludzi występują skłonności, które dziś określilibyśmy jako biseksualne. Sporo na ten tema pisał chyba 20 lat temu Ivan Crozier, że na przełomie XIX i XX weku głównym narzędziem był behawioryzm.

Skoro zaczeto badac, to jak sie znalazl na liscie chorob?

użytkownik usunięty
HAPPY_CHLOE_819

Bo jest chorobą! Tak określili to behawioryści, że jest to zaburzenie niezgodne z naturalny popędem człowieka. Maja tak nawet kozy, że jak kozioł robi dziecko, to robi to z kozą, a nie z kolegą z zagrody.

Trzeba to jeszcze udowodnic.

użytkownik usunięty
HAPPY_CHLOE_819

Tego nie da się lepiej udowodnić. Biedroń nigdy nie zapłodni Śmiszka, Śmiszek Biedronia, ani Szypuła swojego.. hmmm... "partnera". Co tu trzeba więcej?

A co zaplodnienie ma do tego? Wiesz czego trzeba wiecej? Dowodow.

użytkownik usunięty
HAPPY_CHLOE_819

Czyli wykaż, że "a" jest "b"? Czy może chodzi o udowodnienie, że jest tak jak z grypą lub schizofrenią, ponieważ przynosi negatywne skutki?

Prosze podac badania na ktorych podstawie stwierdzono ze to choroba.

użytkownik usunięty
HAPPY_CHLOE_819

Do tego chyba nie można się dokopać w internecie. Jedyne "badania", jakie przeprowadzane były nad homoseksualizmem, to te, które uznają i publikują w internecie pederaści na swoich stronach. Psychiatria amerykańska jest tak zaszczuta, że psychiatrzy wolą się zajmować schizofrenią.

Teraz konkrety. Badania przeprowadził Arrigo Tamassia. To było w ok. 1880 roku. Przeprowadził badania na orangutanach, a potem na wybranej grupie homoseksualistów. Stwierdził, że u zdecydowanej większość homoseksualistów waginosceptycyzm powstawał tym częściej, im częściej sypiali w młodości obok zadbanych rówieśników. Natomiast Martin Charcot z Francji (poł. XIX wieku) stwierdził, że inwersja seksualna u badanych homoseksualistów idzie w parze ze zniewieścieniem, skłonnością popadania w histerię, podwyższonym tonem głosu (chodziło mu o to, że jak mówi homoseksualista, to narząd mowy pracuje w bardziej wysublimowany sposób. W efekcie daje to taką wymowę, w której podkreślone są głoski "aaaa" i "eeeee". Homoseksualiści też jego zdaniem o wiele częściej wydłużają iloczas samogłoski w sylabie. Wyodrębnił pewne cechy anatomiczne: węższe biodra, żywa gestykulacja, bardziej ukrwione usta.

Tylko ze te badania niczego nie dowiodly. Mi chodzi o takie badania ktore dobitnie pokaza ze jest to choroba. Jesli takich nie bylo, a nie sadze by nauka w tamtym okresie byla bardziej rozwinieta niz dzis ( to oczywiste), to na jakiej podstawie trafil na liste chorob skoro dzis nie wiele wiadomo na ten temat. Moim zdaniem glosowanie nie bylo potrzebne. Nie ma dowodow nie ma choroby.

użytkownik usunięty
HAPPY_CHLOE_819

Co to znaczy "dobitnie dowiodły? Czy są badania, które "dobitnie dowiodły", że to nie choroba? Nie ma!

Znaczy odpowiedz na pytanie o to czy jest to choroba, czy nie jest. Badania nad ludzka psychika trwaja caly czas.

użytkownik usunięty
HAPPY_CHLOE_819

Nad psychopatami także.

No i?

użytkownik usunięty
HAPPY_CHLOE_819

Wiemy, jak ujawnia się osobowość psychopatyczna. Ot, co.

To ma sie nijak do homoseksualizmu.

użytkownik usunięty
HAPPY_CHLOE_819

Narcyzm, egoizm i zniewieścienie już tak.

Dobranoc panu.

Przypomnialem sobie ciebie, ty jestes tym trollem co to niby ma kuzyna geja i kontaktow z nim nie utrzymuje. Jak sobie to przypomnialem to taka smiechawka mnie napadla ze spac nie moglem. Lezalem prawie do 5 nad ranem.

użytkownik usunięty
HAPPY_CHLOE_819

Jesteś chyba pierwszym mężczyzną, który z mojego powodu nie śpi po nocach.

Na to wyglada.

użytkownik usunięty
HAPPY_CHLOE_819

Tylko mnie więcej nie podrywaj!

Zgadzam sie Homoseksualizm do nie dawna był chorobą na tle psychicznym, ale teraz skreslili, bo jakby lekarz to powiedzial jakiemus gejowi , ze jest chory, to by stracił prawo do wykonywania zawodu i jeszcze by go zamkneli.

użytkownik usunięty
Pawlovsky

Zamknęli to nic. Don't Worry Be Happy byłby za tym, aby pozbawi go prawa do wykonywania zawodu, a pod przychodnią czekałoby 20 facetów w szpilkach gotowych go oblać kwasem za nietolerancję.

HAPPY_CHLOE_819

A znasz jakieś padania, które mówią, że pedofilia czy zoofilia to choroby. Czy, pozwól że cię zacytuję: "Jakies badania byly? Kto je przeprowadzil? Jak to udowodnil? O ile wogole jakies badania przeprowadzono, a nie wpisano " bo odstaje od normy", JEBB!!! Choroba."

użytkownik usunięty
adamg10

Grypa została opisana jako choroba już w V wieku p.n.e. Podejrzewam, że badań nad nią nie robiono co najmniej do XVIII stulecia.

adamg10

A co ma to ze soba wspolnego?

adamg10

Chodzi o to, że w ten sposób można zanegować wiele chorób np. pedofilię czy zoofilię.

adamg10

Jak zanegowac? Przeciez nikt nie dowiodl ze to choroba, zreszta to samo sie tyczy pedofili czy zoofili.

użytkownik usunięty
HAPPY_CHLOE_819

Bo zoofilia, pedofilia i homoseksualizm są same w sobie tak obrzydliwe, i odrażające, że zawsze były uznawane za zboczenie.

Nie pajacuj vermes.

użytkownik usunięty
HAPPY_CHLOE_819

Lubię tak pofikać.

Jaj Mr_Jigsaw ak HRA?

HAPPY_CHLOE_819

Jak Mr_Jigsaw ak HRA?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
erka15

Nie do końca. Walczy ze stereotypem Arabów, często przedstawianych jako brudasów - polecam obejrzeć odcinek "Pustynia".

ziomal0906

Oczywiście, że wielbi Arabów. Islam zdołał wprowadzić obrzydliwe prawo szariatu i panu Cejrowskiemu to się podoba. Oddałby duszę diabłu za katolicką policję religijną.
Kebaby to dla niego, oszołomów typu Terlikowski i innych nieuków gadających o embrionach z duszą niedościgniony wzór.

erka15

Dla grzechu nie ma tolerancji. Jako chrześcijanie, widząc grzech musimy go piętnować i to właśnie pan Wojciech Cejrowski robi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones