Wojciech Cejrowski

7,5
582 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Wojciech Cejrowski

pedałofobii(nie chodzi mi o homo ,ale o pedałów ,jest różnica ),lewakofobii ,czerownofobii ,socjalofobii i rzecz jasna żydofobii ..
Facet broni swoich poglądów i za to należy się szacunek ,gdyż w tym zeszmaconym świecie taka postawa zanika ...

użytkownik usunięty
Heidi666

Ona nie jest taki, jak wszyscy myślą. Zresztą, jakby Ci powyłamywali palce na posterunku, to też byś był antyczerwony.

ale ja jestem

użytkownik usunięty
Heidi666

No wiem.

zaraz ustalmy jedną rzecz :D ...czy stwierdzenie :"jakby Ci powyłamywali palce na posterunku, to też byś był antyczerwony." jest skierowane do każdego potencjalnego odbiorcy twego komentarzu ?

Heidi666

komentarza *

Heidi666

...to chyba oczywiste

bleble1

nie ,nie jest

Heidi666

Jest jeżeli spojrzałaś na to, że zwraca się w rodzaju męskim do odbiorców. Zakładam, że jesteś kobietom

bleble1

dobrze zakładasz ,ale nie każdy użytkownik filmwebu musi się zorientować stąd moje pytanie

Heidi666

facet broni swoich poglądów... to prawda... ale nie musi obrażać poglądów innych. Osoba która tak robi traci moje zaufanie. Programy podróżnicze ma ciekawe... ale jak czasami coś pierd..e głupiego, to aż uszy więdną (no i niestety zdarza mu się to nawet w tych swoich programach podróżniczych)

Heidi666

Nietolerancja, aż kipi z Twoich wypowiedzi. Ktoś Cię z krzywdził, że nie lubisz homoseksualistów, czarnych itd.

niszcza

a gdzież to wyczytałeś takie "rewelacje "?Czemu wmawiasz mi coś czego nie napisałam ?Pokaż gdzie ta nietolerancja KIPI ,bo chętnie się dowiem .

"Ktoś Cię z krzywdził, że nie lubisz..."
najczęstsza zaczepka ,kiedy to nie ma się żadnych argumentów ,a chce się komuś dopiec ....Jakież to tolerancyjne .Argumentum ad personam jest najbardziej żałosnym stylem konfrontowania się .
Pewnie łazisz po forach i jak nie spodoba Ci się czyjaś wypowiedź to atakujesz takim oklepanym tekstem .
Mam dla Ciebie propozycję :może zmień swój nick na "Ktoś Cię z krzywdził, że nie lubisz.." i zaoszczędzisz czasu na pisaniu

Heidi666

Bardzo ładna riposta. Łysiak Waldemar (znasz?) rzekłby wręcz 'klawa'.

Pozdrawiam.

niszcza

Nie lubienie kogokolwiek to uczucie, które zgodnie z prawem nie jest karalne. Więc każdy może nie lubić kogo zechce.

Rudolfo

można nie lubić poszczególne osoby, lecz nie generalizować całego narodu lub jakiejś mniejszości czy to seksualnej bądź poglądowej. Np. nie wszyscy żydzi są źli, czy tam socjaliści (chociaż większość osób nie wie co to w ogóle znaczy, fakt zniesienie nierówności społecznej jest złe - jeden z głównych postulatów socjalizmu) . A przecież fobia, czyli zaburzenie nerwicowe, lęk związane z żydami lub homoseksualistami wg. mnie stanowi już poważny problem, a nie tylko niechęć.

niszcza

Nie wiem, czy wszysty socjaliści są źli ale na pewno wszysty są bardzo szkodliwi. Fobia to także uczucie i nikt nie może go ludziom zabronić. Co do gejów i żydów to tendencje poprawności politycznej są raczej odwrotne, jeżeli ktoś publicznie powie coś na jakiegokolwiek i żyda czy geja<tzn. gejowskiego działacza> ma zaraz przypiętą łate homofoba czy antysemity. Proponowałbym troche więcej wolności słowa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones