Wojciech Cejrowski

7,5
580 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Wojciech Cejrowski

Podziwiam go,

użytkownik usunięty

bo w dzisiejszych czasach mało kto ma odwagę być sobą i pozostać sobą.

ta,a ja mam wrażenie że w dzisiejszych czasach większość ludzi "bywa sobą" gadając co im ślina na język przyniesie,nie martwiąc się czy komuś tym dokopią,a jeśli tak tym lepiej byle z hukiem,gdyby trzeba było brać odpowiedzialność za to co się mówi większość by się może zastanowiła zanim by gębę otworzyli

Bycie sobą czyli wg. Cejrowskiego bycie chamem dla ludzi o innych poglądach niż jego.

użytkownik usunięty
skalp_el

Ale talentu do opowiadania i tworzenia świetnych, <<innych>> programów nikt mu nie odmówi.

nie ma to jak potwierdzenie swoich argumentow -.-

użytkownik usunięty
sanczopansa

To znaczy...(?)

użytkownik usunięty
sanczopansa

Cejrowski to chodzący oryginał, nie trzeba go potwierdzać.

@fenix większość tych ludzi, o których mówisz to showmeni i oni właśnie udają. Zauważ, że taki Wojewódzki jest odważny w swym programie na niby, bo jeżeli na kogoś jedzie to na tych, których nie chroni polityczna poprawność. Nigdy nie wrzuca na:
- homo,
- mniejszości narodowe jak żydzi,

Nie wrzuca nawet gdyby to była w pełni zasłużona krytyka. Po drugie nasze rodzime gwiazdeczki powarkują na siebie na ekranie, a w kuluarach razem zalewają się w trupa. To samo zresztą politycy np Niesiołowski i Kurski to dobrzy kumple, którzy często jaja robią sobie z wrzutek na mównicy sejmowej.

Większość artystów ma ten mankament, że nie będąc na ekranie i nie będąc popularnym klepią biedę i nie potrafią radzić sobie w życiu. Cejrowski jest przedsiębiorcą, obraca nieruchomościami i dlatego może powiedzieć co uważa. Poza tym chamem nie jest, nikomu nigdy nie wytykał osobistych wycieczek z życia, prowadząc dyskusje prowadzi je odważnie, ale nie na zasadzie np Seneszyn, która zaczęła wytykać innym błędy w ich wychowaniu.

użytkownik usunięty
Jaq87

Jak ktoś woli Wojewódzkiego od Cejrowskiego, to niech sobie woli. Wojewódzki to dla mnie cham i prostak. Może i jest inteligentny, ale jak widać na jego przykładzie, mądrość nie musi iść w parze z inteligencją.
Czytałam 3 książki WC i w jednej jedzie ostro po Niemcach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones