Wojciech Cejrowski

7,5
580 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Wojciech Cejrowski

Zal,ze nie mozna dac temu panu punktow ujemnych;zawsze sie zastanawialam, jak oderwany granatem od pluga prostak i cham moze ot tak sobie wejsc do studia i poprowadzic programik, w ktorym 90% czasu jego trwania to nawolywanie do nienawisci - i wszystko jest ok, ludziska bija brawo, nikt nie ma pytan.
Ten pan obraza nie tylko homoseksualistow. Niezaleznie od tego, co o tym sobie myslicie, obraza rowniez ludzi, do eksterminowania ktorych nie zacheca - czy tzw. normalnych. Sugerujac im, ze potrzebuja tak nedznego przewodnika, kazac im sluchac tak przykrych tekstow, wypowiadajac sie w imieniu jakiejs blizej nieokreslonej wiekszosci. Wkladajac w ich glowy "prawdy jedynie sluszne".
Wojtus ma niewatpliwie duzy problem ze soba samym, z wlasna seksualnoscia przede wszystkim, ale kiedys z tym sie szlo do psychoterapeuty, a nie do TV.

titi

Trafne diagnoza niedomagań pana C. Dla mnie ten człowiek jest skończony. Mógłby zrobić najlepszy program podrózniczo- przyrodniczy na świecie i tak nie będę go szanował. A to z jednego ważnego powodu, gdyż nie szanuje ludzi i obraża wszytkich na około, a pozwala mu na to jego speudomoralność i ideologia katolicka.
Już w historii było kilku takich, którzy mieli się za wodzów, przewodników moralnych i zawsze ich rządy kończyły się fatalnie. A Cejrowski mentalnie nie wiele różni się od dyktatorów początku XX w. Dajmy mu władzę, a wytnie wszytkich w pień... tylko embriony się ostaną, bo reszta w jego opinii to nic nie warci degeneraci!

davinci_l

Mógłby zrobić najlepszy program podrózniczo- przyrodniczy na świecie i tak nie będę go szanował. A to z jednego ważnego powodu, gdyż nie szanuje ludzi i obraża wszytkich na około, a pozwala mu na to jego speudomoralność i ideologia katolicka.

podpisuje sie pod tym

s_w

O tuż to. Osobiście popieram to że jeździ po homoseksualistach (też ich nie cierpię), ale reszta jego poglądów to zwyczajna hipokryzja i tyle. Bo jak człowiek który tyle jeździ po świecie może nie mieć szacunku do innych kultów, sprzeciwiać się małżeństwom wielorasowym, popierać bicie dzieci itp.

frycek49

Czyli dwiema rękami nie możesz sie pod moimi słowami podpisać. Osobiście tez nie lubię nietórych bezmózgich mięśniaków, ale nie wygaduje o nich negatywnych zdań. Zrsztą można nie lubić jednej osoby z tego lub innego powodu, ale całej grupy ludzi?! To juz iracjonalne uprzedzenie, ale i tak bywa, bo kiedy rozum śpi budzą się upiory;)
Nie popieram Cejrowskiego w żadnym słowie, które wypowida. Uważa, że Ci, którzy go słuchają to idioci i nie weryfikują jego zdur i naciągnięć. Ogromnie się myli! Ostatnio nawet Prof. Bralczyk swoją kwiecistą i ostrożną mową skrytykował zachowanie Cejrowskiego, co do jego wyśmiewania się z ludzi, którzy w mowie czy pismie popełniają błędy gramatyczne.
To, że studiował na 4 uniwersytetach jeszcze nic nie znaczy, a może właśnie znaczy, tyle że jest pomylony?!

davinci_l

O a to nie można mówić negatywnego zdania o jakiejś grupie ludzi. no no. Nie lubię homoseksualistów, pedofili, zoofili i wszelkich krzywdzicieli dzieci i mam do tego prawo żeby ich nie lubić. Tak samo jak mam prawo powiedzieć że ich nie lubię, bądź poprzeć zdanie kogoś kto ich nie lubi.

frycek49

Chciałam jeszcze Cię zapytać - ilu znasz homoseksualistów? Bo oczywiście, masz prawo nie lubić, ja też nie lubię np. zakłamanych tumanów, ale wypadałoby znać tych, których się nie lubi, choćby po to, by wiedzieć, za co... Ja tam znam bardzo wielu zakłamanych tumanów i mogę wyliczyć nawet zaraz powody nielubienia...

frycek49

Nie no spoko;) Dla mnie to Ty możesz się nawet z nim przespać pokazując w ten sposób umiłowanie dla jego poglądów, nie ma to dla mnie znaczenia. Proszę o jedno Ciebie i Cejrowskiego- rzetelność! Pytanie homoseksualiści krzywdzą dzieci, jak?! Czym?! Zoofile krzywdzą dzieci, w jaki sposób?

frycek49

Nie lubię homoseksualistów, pedofili, zoofili i wszelkich krzywdzicieli dzieci

stawianie homoseksualistow na rowni z pedofilami czy zoofilami jest co najmniej niestosowne. to tylko swiadczy o tym, ze powtarzasz cos za tym ciemnym (w wiekszosci) narodem, nie majac pewnie nigdy kontaktu z zadnym homoseksualista. rozumiem, ze masz cos do pedofili, zoofili, to oczywiste, ale do gejow? ze wala sie w kakao? i co ci to przeszkadza? chyba nigdy takiego myslenia nie zrozumiem...

frycek49

Ach, więc po pewnych grupach wolno "jeździć" (ja bym to nazwała po imieniu - nawoływać do nienawiści), a po innych nie? i wyznacznikiem jest to, czy Ty, frycku49 ich cierpisz, czy też nie cierpisz, dobrze zrozumiałam? Jeśli obłęd pana Wojtka pokrywa się z jakichś punktach z Twymi preferencjami lub niechęciami, to przestaje już być obłędem?
Brawo, Cejrowski rządzi!

frycek49

musze to dodac. niby nie lubisz gejów, ktorzy walą sie w kakao, ale za przyzwoleniem obu stron (w sensie i jeden i drugi tego chce i na to sie zgadza), na dodatek nie w twoim domu ani lozku, tylko u siebie, nikomu nie szkodzac, ale za to nie masz nic przeciw malzenstwom wielorasowym. jesli tak naprawde sie zastanowic to bardziej niebezpieczne moga byc wlasnie takie zwiazki. np. slynne juz malzenstwa bialych kobiet z arabami. nie mowie tu o wszystkich malzenstwach wielorasowych, ale kobieta wychodzaca za araba praktycznie staje sie jego niewolnica. gosc zaciaga ja do siebie do kraju, a potem wielkie lamenty 'co ja zrobilam'. troche myslenia, ludzie

s_w

Aha to nie ma homoseksualistów co gwałcą mężczyzn ? Z reszta małżeństwa wielorasowe są w pełni normalne bo jest w nich facet i kobieta, z resztą nie każdy arab wywozi żonę do siebie. U homoseksualistów denerwuje mnie to że oni się obnoszą to swoją innością, po za tym uważam że nie powinni mieć równi praw np. nie powinni móc wychowywać dzieci. Wiesz po co ? By nie dochodziło do chorych sytuacji że homoseksualiści odbierają dzieci normalny kochającym się rodzinom, by po nich na ulicę nie wyszli domagać się równych praw zoofile i pedofile. Ja po prostu mam swoje poglądy i je wyrażam, mówię wprost co popieram a co nie kogo lubię a kogo nienawidzę i wbrew twoim pozorom jestem człowiekiem bardzo tolerancyjnym , rozmawiam np. ze Świadkami Jehowy i z różnymi innymi ludźmi. Bardzo lubię gadać na tematy religijno, kulturowo, społeczno, filozoficzno, naukowo, polityczne.

frycek49

Aha to nie ma homoseksualistów co gwałcą mężczyzn ?

omg są, ale ja pisze o normalnych gejach, ktorzy chca byc razem... a tu zaraz mi z ekstremum wylatuje...

Z reszta małżeństwa wielorasowe są w pełni normalne bo jest w nich facet i kobieta, z resztą nie każdy arab wywozi żonę do siebie.

ale warto uwazac na mentalnosc i kulture, z ktorej pochodzi wybranek/wybranka, bo potem mozna sie przejechac... i tez nie mowie, ze wszystkie, ale ze niektore takie zwiazki sa bardziej niebezpieczne niz 'dzialalnosc' gejow.

U homoseksualistów denerwuje mnie to że oni się obnoszą to swoją innością,

ze np. protestuja i robia parady? mnie tez to denerwuje, ale z drugiej strony nie dziwie im sie, skoro w tym narodzie jest do nich tyle zawisci. uwierz, gdyby nie byli przesladowani nie byloby parad. a poniewaz beda to beda i parady.

By nie dochodziło do chorych sytuacji że homoseksualiści odbierają dzieci normalny kochającym się rodzinom, by po nich na ulicę nie wyszli domagać się równych praw zoofile i pedofile.

taaa, te dzieci z domow dziecka to sa na pewno z kochajacych sie rodzin, hahahaa! albo juz widze jak nakaza normalnej rodzinie zeby gejom oddala dziecko, hahaha! wez sie puknij, co ty gadasz??!! nawet jesli takie prawo by weszlo, to pierwszenstwo beda mialy 'normalne rodziny; z babą i dziadem. i nadal porownujesz pedofili i zoofili do gejów. jakby to napisala dwunastolatka: żal. na pewno nie miales kontaktu z zadnym gejem.

Ja po prostu mam swoje poglądy i je wyrażam, mówię wprost co popieram a co nie kogo lubię a kogo nienawidzę

no tylko gorzej z uzasadnieniem, jak zawsze, wiec ide, strzepic jezyka na takie ludki nie bede.


s_w

"ale warto uważać na mentalność i kulturę, z której pochodzi wybranek/wybranka, bo potem można sie przejechać... i tez nie mowie, ze wszystkie, ale ze niektóre takie związki są bardziej niebezpieczne niż 'działalność' gejów."

ale to obowiązek kobiet dowiedzieć się z skąd pochodzi jej wybranek nie uważasz?

"taaa, te dzieci z domów dziecka to są na pewno z kochających sie rodzin, hahahaa! albo juz widzę jak nakazał normalnej rodzinie żeby gejom oddala dziecko, hahaha! weź sie puknij, co ty gadasz??!! nawet jeśli takie prawo by weszło, to pierwszeństwo będę miały 'normalne rodziny; z babą i dziadem"

Ta!!! To ty nie wiesz co się na świecie dzieje. Było kilka przypadków w Holandii że sąd odebrał prawa rodzicielskie normalnej kochającej się rodzinie zupełnie bez powodu, a potem prawa rodzicielskie dostali homoseksualiści. Wiem podałem bardzo ekstremalne sytuacje za przykład (nie próbowałeś się zastanowić czemu ?) ale to po to by pokazać ci do czego dochodzi przez to że legalizuje się takie rzeczy i że społeczeństwo je akceptuje.

"i nadal porównujesz pedofili i zoofili do gejów."

bo według mnie jedno, drugie i trzecie to zboczenie i będę tak uważał, do końca życia.

"jakby to napisała dwunastolatka: żal. na pewno nie miałeś kontaktu z żadnym gejem"

nie miałem i nie chcę mieć i mam nadzieje że nigdy nie będę





frycek49

ale to obowiązek kobiet dowiedzieć się z skąd pochodzi jej wybranek nie uważasz?

no oczywiscie, tylko mi nie chodzi o to czyj to obowiazek, tylko o to, ze takie zwiazki moga byc o wiele niebezpieczniejsze (wlasnie z powodu roznic rasowych czy religijnych) niz zwiazki gejow.

Było kilka przypadków w Holandii że sąd odebrał prawa rodzicielskie normalnej kochającej się rodzinie zupełnie bez powodu, a potem prawa rodzicielskie dostali homoseksualiści.

nie uwierze, ze bylo to bez zadnego powodu. takie rzeczy sa niemozliwe, a jesli sa to sa to ekstremalne przypadki. poza tym, co z tego, ze rodzina jest kochajaca? w takich sprawach najczesciej decyduje to jakie warunki maja dzieci. pewnie nie bylo ich stac na utrzymanie. dlatego jesli mialabym (jako sąd) zostawic dziecko w rodzinie, ktora nie ma warunkow do zycia czy oddac gejom, ktorych na to stac to nawet bym sie nie zastanawiala. bo ja wiem (w przeciwienstwie do wiekszosci) ze 'gejostwa' nie da sie nauczyc ani wpoic.

bo według mnie jedno, drugie i trzecie to zboczenie i będę tak uważał, do końca życia.

jest takie jedno ale: zoofilia i pedofilia to takie zboczenia, w ktorych jedna strona zmusza do czegos druga (raczej dzieci czy osly/ptaki/jelenie nie maja nic do gadania, gdy panu sie zachce podniecic, co nie?). a para homoseksualistow tego chce (jeden i drugi sie na to zgadza. i chodzi mi tu o normalne przypadki, a nie gwalty, ktore tez maja miejsce wsrod hetero). dlatego chocby z tego powodu ja nie swawiam ich na rowni. ty tylko piszesz, ze to wg ciebie wszystko sa tak samo zboczenia, nie piszac czemu tak sadzisz. ale ja chyba wiem czemu:
nie miałem i nie chcę mieć i mam nadzieje że nigdy nie będę

to wiele tlumaczy

s_w


"no oczywiście, tylko mi nie chodzi o to czyj to obowiązek, tylko o to, ze takie związki mogą być o wiele niebezpieczniejsze (właśnie z powodu różnic rasowych czy religijnych) niż związki gejów."

Bzdura. W zawiaskach mieszanych przy najmniej jest facet i kobieta a nie. To jest zupełnie normalne zaś homoseksualizm nie. Z resztą nawet nie umiesz powiedzieć co w takich zawiaskach jest niebezpieczne

"nie uwierzę, ze było to bez żadnego powodu. takie rzeczy są niemożliwe, a jeśli są to są to ekstremalne przypadki. poza tym, co z tego, ze rodzina jest kochająca? W takich sprawach najczęściej decyduje to jakie warunki maja dzieci. pewnie nie było ich stać na utrzymanie. Dlatego jeśli miałabym (jako sąd) zostawić dziecko w rodzinie, która nie ma warunków do życia czy oddać gejom, których na to stać to nawet bym sie nie zastanawiała. bo ja wiem (w przeciwieństwie do większości) ze 'gejostwa' nie da sie nauczyć ani wpoić."

A nie pomyślałeś o tym dziecku co ono musiało przeżywać? Mieszkało sobie z kochającą mamą ojcem i np. babcią, może i żyją skromnie ale się na wzajem kochają a tu nagle sąd odbiera go od rodziców na bóg wie na jak poronionej podstawie, po czym daje prawo do opieki parze gejów tylko na takiej podstawie że cie mają kupę szmalu. Co myślisz że te szmal zastąpi mu kochających rodziców?. Wczuj się w rolę tego dzieciaka. Za ile kasy chciał byś mieć zmienionych rodziców? Miłości bliskich nie da się rozmienić na kasę. Prawda jest tak że dla homoseksualistów dziecko to tylko zachcianka nic więcej. takie dziecko z takimi przeżyciami ma nie wielkie szanse na normalne życie.

"jest takie jedno ale: zoofilia i pedofilia to takie zboczenia, w których jedna strona zmusza do czegoś druga (raczej dzieci czy osły/ptaki/jelenie nie maja nic do gadania, gdy panu sie zachce podniecić, co nie?). a para homoseksualistów tego chce (jeden i drugi sie na to zgadza. i chodzi mi tu o normalne przypadki, a nie gwałty, które tez maja miejsce wśród hetero). dlatego choćby z tego powodu ja nie stawiam ich na równi. ty tylko piszesz, ze to wg ciebie wszystko są tak samo zboczenia, nie pisząc czemu tak sadzisz. ale ja chyba wiem czemu:"

A co to zmienia zboczenie jest zboczeniem i tyle, albo ktoś jest normalny albo nie. Moim zdanie to co oni wszyscy robią jest po prostu obrzydliwe. To jest wynaturzenie ponieważ żeby gatunek ludzki żeby mógł się rozmnażać potrzebuje obu płci. Musi być dorosły mężczyzna i dorosła kobieta








frycek49

Bzdura. W zawiaskach mieszanych przy najmniej jest facet i kobieta a nie.

a nie co? zwierzece wynaturzenie trzeba bylo od razu napisac, a nie sie krygowac.

To jest zupełnie normalne zaś homoseksualizm nie

w tym nie musisz mnie uswiadamiac, nigdzie nie pisze, ze te zwiazki sa nienormalne.

Z resztą nawet nie umiesz powiedzieć co w takich zawiaskach jest niebezpieczne

i znow generalizujesz. nie twierdze, ze we wszystkich jest cos niebezpiecznego! jesli nie widzisz nic niebezpiecznego np. w szariacie to o czym my rozmawiamy? roznice kulturowe sa czasami nie do przyjecia dla tej drugiej strony w zwiazku, co powoduje, ze tradycje jednej osoby w zwiazku sa czesto tłamszone. ja nie twierdze, ze tak jest w kazdym zwiazku roznokulturowym, ale zastanow sie czy wolalbys byc na miejscu geja w zwiazku czy na miejscu kobiety w zwiazku z arabem.

co do tego rzekomego przejecia dziecka przez gejow i jego uczuc:
powtarzam, nie wierze, ze bylo to bezpodstawne, a jesli bylo to podaj cos konkretnego, bo kto ma ci uwierzyc? ktos nastawiony wrogo do gejow poprze cie, nie żadajac dowodow na to, ze taka historia byla, ktos, kto jest bardziej neutralny zazada jakichs faktow. ja tez moge napisac, ze znam/przeczytalam/uslyszalam o parze gejow wychowujacej dziecko, ale w pozytywnym kontekscie i co? kto mi uwierzy? zatem jak mam oceniac cokolwiek zwiazanego z ta sprawa nie wiedzac o niej nic? poza tym co do przezyc to w kazdej sprawie, gdy zabiera sie jednej rodzinie dziecko a innej przekazuje bedzie mialo ono takie same odczucia, nigdy nie bedzie odczuwac komfortu, nawet jesli bylo z rodziny patologicznej, bo jednak wiezy krwi robia swoje. nawet mlodsze bedzie wiedzialo, ze cos jest nie tak. wiec znowu co to za przyklad? W KAZDEJ takiej sprawie, niewazne komu bedzie ono przekazane jego odczucia beda takie same lub podobne. poza tym skad wiesz, ze oni nie chcieli tego dziecka? czemu wylatujesz tylko z szmalem, ze dziecko jest dla nich zachcianka? a jak oni sobie je maja niby zrobic? skad wiesz, ze beda go uzywac do jakichs 'niecnych' celow? moze oni tez potrafia kochac? ty podchodzisz do nich jak do jakichs ufoludkow, opetanych pewnie jedynie tylko seksem i jakimis orgiami. trudno zaakceptowac fakt, ze sa faceci, dla ktorych naturalna rzecza jest kochac drugiego faceta, tak jak tobie kobiete? i trudno zrozumiec, ze oni tez chca miec dzieci, bo uznaja to za naturalne, tylko z wiadomych wzgledow sami nie moga ich zrobic? nietrudno ci wejsc w uczucia odebranego rodzinie dziecka, to moze warto tez popatrzec na to z drugiej strony? ja zdaje sobie sprawe, ze wielu gejow jest zainteresowanych tylko i wylacznie wlasnymi odbytami, ale akurat watpie, zeby bylo tak w przypadku tych o ktorych piszesz.

A co to zmienia zboczenie jest zboczeniem i tyle, albo ktoś jest normalny albo nie. Moim zdanie to co oni wszyscy robią jest po prostu obrzydliwe

no i co ja mam na to racjonalnego odpisac? jedziesz na stereotypie i tyle. dla mnie obrzydliwe sa lizace sie w parkach na lawkach pary nastolatkow... hmm? pogadalim

To jest wynaturzenie ponieważ żeby gatunek ludzki żeby mógł się rozmnażać potrzebuje obu płci.

serio?;p a co ten ulamek spoleczenstwa zmienia? homoseksualizm to nie wymysl XX wieku, choc w tym mowilo sie o nim najwiecej i zwracano na niego najwieksza uwage. i co? w ktorym wieku bylo/jest najwecej ludzi na Ziemi? hmm? homoseksualisci beda zawsze, ale nigdy nie beda stanowic wiekszosci.


frycek49

aha, uwazam, ze i tak nie dojdziemy do jakiegos kompromisu, bo nie lubie walic glową w beton i wiem, ze ludzie tacy jak ty z takimi pogladami po prostu sa i nalezy poczekac te 15-20 lat na jakies zmiany. zatem to nie twoj stosunek do homo mnie razi (znaczy razi, ale jest zbyt powszechny, zeby mnie jakos dziwil), a razi mnie to, ze ludzie nie potrafia argumentowac tego, w co niby wierza. nie lubie po prostu, jak ocenia sie kogos/cos/jakas grupe nie majac o niej pojecia czy nie majac z nia nigdy jakiejkolwiek stycznosci. jest to argumentacja typu: on jest taki i taki, bo tak', i nie pomaga tu zadne 'moim zdaniem'. a zatem apel do wszystkich: jak dasz filmowi 10 lub 1 to napisz choc dlaczego;p

s_w

„i znów generalizujesz. nie twierdze, ze we wszystkich jest cos niebezpiecznego! jeśli nie widzisz nic niebezpiecznego np. w szarijacie to o czym my rozmawiamy? różnice kulturowe są czasami nie do przyjęcia dla tej drugiej strony w związku, co powoduje, ze tradycje jednej osoby w związku są często tłamszone. ja nie twierdze, ze tak jest w każdym związku rożno kulturowym, ale zastanów sie czy wolałbyś być na miejscu geja w związku czy na miejscu kobiety w związku z arabem.”

Ale to był obowiązek kobiety sprawdzić za kogo wychodzi. Nie zwalniaj od ludzi odpowiedzialności za swoje czyny

„co do tego rzekomego przejęcia dziecka przez gejów i jego uczuć:
powtarzam, nie wierze, ze było to bezpodstawne, a jeśli było to podaj cos konkretnego, bo kto ma ci uwierzyć? ktoś nastawiony wrogo do gejów poprze cie, nie żądając dowodów na to, ze taka historia była, ktoś, kto jest bardziej neutralny zażąda jakichś faktów. ja tez mogę napisać, ze znam/przeczytałam/usłyszałam o parze gejów wychowującej dziecko, ale w pozytywnym kontekście i co? kto mi uwierzy? zatem jak mam oceniać cokolwiek związanego z ta sprawa nie wiedząc o niej nic?”

Nie podam ci linku ani nic bo o tym w wiadomościach leciało (dawno trochę) jak nie wierzysz w to to nikt ci nie krze ja tam wiem co widziałem w tych wiadomościach

„poza tym co do przeżyć to w każdej sprawie, gdy zabiera sie jednej rodzinie dziecko a innej przekazuje będzie miało ono takie same odczucia, nigdy nie będzie odczuwać komfortu, nawet jeśli było z rodziny patologicznej, bo jednak więzy krwi robią swoje. nawet młodsze będzie wiedziało, ze cos jest nie tak. wiec znowu co to za przykład? W KAZDEJ takiej sprawie, nieważne komu będzie ono przekazane jego odczucia będę takie same lub podobne.”

Tylko że jeżeli zabiera się dziecko od patologicznej rodziny to robi się to dla bezpieczeństwa dziecka. Zaś zabieranie dziecka od normalnej kochającej się rodzinie tylko dla tego że ci są biedni i danie do homoseksualistów bo ci są bogatsi jest dal mnie totalną bezdusznością. Moim zdaniem to dziecko zostało potraktowane jak dzi***a

„Poza tym skąd wiesz, ze oni nie chcieli tego dziecka? czemu wylatujesz tylko z szmalem, ze dziecko jest dla nich zachcianka?”

Bo tak jest jak by mieli jaki kol wiek szacunek dla tego dziecka to zostawili by go w tej rodzinie w której się wychowywał

„a jak oni sobie je maja niby zrobić?”

I to twoim zdaniem usprawiedliwia to jak ci postąpili i że rozwalili życie temu biednemu dziecku brawo!!! Traktujesz dzieci bardzo przedmiotowo. Może najlepiej to poodbierać wszystkie dzieci od rodzin i dać je do homoseksualistów bo ci nie maja ich jak sobie zrobić a tamci normalni zawsze mogą zrobić sobie nowe. Taka to jest logika. Dzieciak to też człowiek czuje, rozumie też ma prawo do poszanowania godności.
„skąd wiesz, ze będą go używać do jakichś 'niecnych' celów?”

Nie wiem ale wiem za to że nie zastąpią mu rodziców

„może oni tez potrafią kochać? ty podchodzisz do nich jak do jakiś ufoludków, opętanych pewnie jedynie tylko seksem i jakimiś orgiami.”

Nie potrafią. Oni są zapatrzeni w siebie w siebie i w to jaka wspaniała jest ta ich inność. Tak naprawdę to oni mają w sobie więcej nienawiści i nie tolerancji niż ci co są przeciwni daniu im równouprawnienia w wiadomościach mówili co oni (homoseksualiści) wyprawiają na tych paradach równości. Obrażają religie i symbole religijne za to oni powinni iść siedzieć a z resztą tych parad powinno się w ogóle zakazać i by był święty spokój.

„ trudno zaakceptować fakt, ze są faceci, dla których naturalna rzeczą jest kochać drugiego faceta, tak jak tobie kobietę? i trudno zrozumieć, ze oni tez chcą mieć dzieci, bo uznają to za naturalne, tylko z wiadomych względów sami nie mogą ich zrobić? nietrudno ci wejść w uczucia odebranego rodzinie dziecka, to może warto tez popatrzeć na to z drugiej strony? ja zdaje sobie sprawę, ze wielu gejów jest zainteresowanych tylko i wyłącznie własnymi odbytami, ale akurat wątpię, żeby było tak w przypadku tych o których piszesz.”

A co mnie obchodzą uczucia i zachcianki pary głupich oszołomów? Dla mnie ważniejsze jest szczęście dziecka a nie jakiś głupich zboczeńców.

„aha, uważam, ze i tak nie dojdziemy do jakiegoś kompromisu, bo nie lubię walić głową w beton i wiem, ze ludzie tacy jak ty z takimi poglądami po prostu są i należy poczekać te 15-20 lat na jakieś zmiany. zatem to nie twój stosunek do homo mnie razi (znaczy razi, ale jest zbyt powszechny, żeby mnie jakoś dziwił), a razi mnie to, ze ludzie nie potrafi argumentować tego, w co niby wierzą. nie lubię po prostu, jak ocenia sie kogoś/cos/jakąś grupę nie mając o niej pojęcia czy nie mając z nią nigdy jakiejkolwiek styczności. jest to argumentacja typu: on jest taki i taki, bo tak', i nie pomaga tu żadne 'moim zdaniem'. a zatem apel do wszystkich: jak dasz filmowi 10 lub 1 to napisz choć dlaczego ;p”

Ja nie jestem jakimś strasznym fanatykiem nie chce np. żeby ich zabijano itp. uważam tylko że powinni mieć ograniczone prawa obywatelskie i tyle czyli nie mieć prawa do wychowywania dzieci, robienia manifestacji itp.


frycek49

A ja chcę, aby taki ktoś, jak Ty się nie wypowiadał na tematy o których nie ma pojęcia! I co?!

frycek49

[Nie potrafią. Oni są zapatrzeni w siebie w siebie i w to jaka wspaniała jest ta ich inność. Tak naprawdę to oni mają w sobie więcej nienawiści i nie tolerancji niż ci co są przeciwni daniu im równouprawnienia w wiadomościach mówili co oni (homoseksualiści) wyprawiają na tych paradach równości. Obrażają religie i symbole religijne za to oni powinni iść siedzieć a z resztą tych parad powinno się w ogóle zakazać i by był święty spokój.]
Frycku drogi, zamknij Ty się już, bo nie masz zielonego pojęcia, o czym w ogóle piszesz, Twoje informacje pochodzą z Wiadomości i może z gazety 'Fakt', wypowiadasz się na temat ludzi, których nawet nie znasz - i sam to z dumą przyznajesz - nie sądzisz, że to po prostu lekkie przegięcie?
Ja wiem o czym mówię, jestem lesbijką, nie jest to nienaturalne, cokolwiek byś tu o tym powiedział i mam Cię gdzieś z Twoimi głupawymi tekstami, podobnie jak Wojtusia, od którego cała dyskusja się zaczęła.
Pocieszę Cię tylko - homofobię można leczyć, bo w przeciwieństwie do homoseksualizmu JEST ONA CHOROBĄ.

titi

Wszyscy widzimy, że Frycek manipuluje i pier... gorzej niż Cejrowski. Chce być elokwentny i rzeczowy, ale jedynie przeinacza fakty i powiela stereotypy. Ale cóż innego może, gdy nie zna ani zagadnienia, ani żadnego geja, czy lebijki. Poza tym ma kłopoty z logicznym myśleniem oraz prawdomównością. Ale tak często mają ukryci homoseksualiści, którzy tymi krzywdzącymi treściami zagłuszyć swój pociąg do tej samej płci- zresztą nieskutecznie!

davinci_l

Homoseksualizm też da sie leczyć, ksiądz tak mówił na religii i nawet dał nam takie gazetki gdzie pisało że homoseksualizm u 50% osób jest wyleczalny wiec jest on chorobą. Ja po prostu mam swoje zdanie na temat homoseksualistów. Uważam że dziecko powinno się wychowywać w normalnej heteroseksualnej rodzinie i tyle. A ukrytym homoseksualistą też nie jestem więc darujcie sobie takie uwagi, bo one ani nie są śmieszne, ani wnerwiające, tylko żałosne.

frycek49

Byłam kiedyś na religii i ksiądz mi powiedział, że w piekle smażą się ludzie w oleju. To tak do tematu wiedzy księży o świecie. A co do dzieci- powinny się wychowywać w SZCZĘŚLIWEJ rodzinie, tot wsio. To,czy jest hetero-, czy homo-, czy czarno- biała, czy ktoś tam jest głuchy albo na wózku, to rzecz najzupełniej drugorzędna.
Nie mam frycek nic do Ciebie, masz prawo do wszelakich poglądów niekoniecznie zbieżnych z moimi, ale proszę Cię tylko o niewypowiadanie się w kwestiach dla Ciebie nieznanych, tak jak ja w temacie fizyki kwantowej raczej się nie odzywam.

frycek49

Dobra, już dobra, byłam na Twoim profilu, kuknęłam trochę w gusta i w wiek przede wszystkim i już jesteś całkiem usprawiedliwiony jak dla mnie...każdy ma prawo być smarkaczem...

titi

no smarkaczem to raczej nie jestem bo mam 22 lat to więc starym chłopem jestem z resztę jakie filmy spodziewałaś się znaleźć u fana filmów sensacyjnych

frycek49

Niewiele się zna świata w wieku 22 lat, choć oczywiście wrażenie się ma podówczas wręcz odwrotne, ergo: jestem najmądrzejszy. Wiem, też kiedyś miałam:-))

titi

Nie mam za dużego ego o sobie. Zobacz że rozmawiając z tobą wyrażam się kulturalnie w stosunku do ciebie mimo iż przyznałaś że należysz do grupy ludzi do której nie pałam sympatią i właściwie przez cały czas tej dyskusji zachowuję się w miarę kulturalnie, czy tak twoim zdaniem zachowuje się smarkacz?

frycek49

Nie, nie wyrażasz się kulturalnie, choćby dlatego, że uparcie piszesz "ty" zamiast "Ty" i "ciebie" zamiast "Ciebie", co nie wydaje mi się przypadkiem,a może Ci ksiądz nie powiedział,że pisze się dużą literą zaimek, zwracając się do kogoś...?
Od początku tej tutaj rozmówki wylewasz wiadro pomyj w każdym swoim mailu na osoby nie pasujące Twoim preferencjom, więc i mnie, i myślę, że jak przelecisz się po swoich wypowiedziach to sam to zobaczysz. To, że nie używasz słów powszechnie uznanych za obraźliwe, nic nie zmienia. Mówisz o tym, że jesteśmy gorsi, że powinno się nam czegoś zakazać itp, a to w krajach cywilizowanych (nie mam na myśli Polski) wyczerpuje znamiona "hate speech" czyli mowy nienawiści i można za to dostać po dupsku. Od prawa, nie od łysych kolesi z pałami. Tolerancja (i kultura) to nie to co myślisz, tylko uznanie, że Ci, którzy są inni niż ja, w niczym nie są ode mnie gorsi.
Aaa, jeszcze odnośnie "własnych poglądów", o których tak często mówisz - otóż jest to coś, co SAM wypracujesz w ciągu swego życie i wielokrotnie weryfikujesz, w żadnym wypadku nie coś, co Ci powiedział ksiądz czy ktokolwiek. Zdrówko!

titi

Ok. Nie piszę do nikogo z dużej litery fakt. Ale prawie nikt tak tu nie pisze nie widzisz tego? Jeśli chodzi o pomyje, jak Ty to określiłaś to tez nie uważam bym użył jakiś szczególnie wulgarnych bo mocnych sformułowań. Oszołom, zboczeniec to nie są jakieś wybitnie brzydkie słowa inny z moimi poglądami to by Wam jeszcze gorzej nawrzucał. I powiedz mi gidzie ja w tym temacie wyczerpałem znamiona "mowy nienawiści" możesz mi pokazać. "Mowa nienawiści" kojarzy mi się raczej z nawoływaniem do mordów, przemocy itp. Gdzie ja tu napisałem że należy was np. mordować ? Prawda jest taka że dla Was mowa nienawiści = nie zgadzanie się na wszystkie Wasze pomysły, żądanie itp. Ja mogę pójść z Wami na kompromis proszę bardzo. Wy możecie się u siebie w domach obściskiwać ile wam się podoba ale w tedy zgadzacie się na odebranie wam nie których praw obywatelskich czyli do manifestacji, wychowywania dzieci, ogólnie pracy z dziećmi, zasiadania w rządzie i brania ślubów kościołach i w ogóle świątyniach (bo to nie jest zgodne z większością religii, a jak z jakąś jest to proszę bardzo) Jak zrezygnujecie z tych praw proszę bardzo możecie się wiązać w pary i nie będę nic do tego miał.

frycek49

Oburzające jest to, że Ty Idiota- przecież to nie jest obraźliwe okreslenie, podobnie jak zboczeniec- śmiesz obywatelowi wolnego, demokratycznego, nalężącego do Unii Europejskiej Państwa mówić co ma robić, jak i w którym miejscu ma się zachowywać. Uwierz mi homoseksualiści, ktorych znam to ludzie bardzo kulturalni i na poziomie. Widzą jak się zachowywać, mogliby myślę bardzo wiele Ciebie nauczyc w swerze manier.
Weź się chłopie do roboty, bo wiekszość gejów i lesbijek w tym kraju to ludzie wykształconi, bardzo dobrze zarabijący czyli wartościowa grupa społeczna, która płaci wysokie podatki i ma prawo życ tak jak inni i korzystać z przywilejów i zasiadac w ławach sejmowych.
Sam ze soba pójdź na kompromis i nie osmieszaj się udzielając się na tym forum.
Jeszce raz napiszę: nie rzyczę sobie, abyś obrażął homoseksualistów swoimi okresleniami i kłamliwymi treściami.

davinci_l

"Oburzające jest to, że Ty Idiota- przecież to nie jest obraźliwe określenie, podobnie jak zboczeniec- śmiesz obywatelowi wolnego, demokratycznego, należącego do Unii Europejskiej Państwa mówić co ma robić, jak i w którym miejscu ma się zachowywać."


Oburzająca to jest twoja wiedza o ortografii, to ja dyslektyk potrafię przed napisaniem czegoś wrzucić to na Worda. Tak śmiem mówić obywatelowi wolnego, demokratycznego, państwa mówić co mi się podoba a co nie i na co się zgadzam a na co nie co moim zdaniem powinno być zakazane a co nie. A wiesz czemu? bo ja wyznaję jakiś system wartości i potrafię sie nim kierować

"Uwierz mi homoseksualiści, których znam to ludzie bardzo kulturalni i na poziomie. Widzą jak się zachowywać, mogliby myślę bardzo wiele Ciebie nauczyć w sferze manier"

to co powinienem wiedzieć o kulturze to już wiem i nie potrzebuję nauk homoseksualistów, bo i czego oni mogą mnie nauczyć? Że jak nie zgodzę się na ich głupie pomysły i żądania to będę homofobem ? daj spokój ani trochę nie obchodzi mnie co oni o mnie myślą

"Weź się chłopie do roboty, bo większość gejów i lesbijek w tym kraju to ludzie wykształceni, bardzo dobrze zarabiający czyli wartościowa grupa społeczna, która płaci wysokie podatki i ma prawo żyć tak jak inni i korzystać z przywilejów i zasiadać w ławach sejmowych."

Zależy co masz na myśli tak inni. ślubów w świątyniach nie mogą brać z prostej przyczyny. Bo większość religii się na to nie zgadza zatem czemu dziesiątki narodów ma przekształcać swe systemy wartości wyznawane przez długie wieki tylko dla tego bo homoseksualiści tak sobie życzą i mają dużo kasy. to jest to o czym wspomniałem ich nic nie obchodzi prócz ich zachcianek.

„Sam ze sobą pójdź na kompromis i nie ośmieszaj się udzielając się na tym forum. Jeszce raz napiszę: nie życzę sobie, abyś obrażał homoseksualistów swoimi określeniami i kłamliwymi treściami”

To ty się ośmieszasz wiesz czemu bo ślepo ich bronisz we wszystkim co oni robią. Po nad to jeśli uważasz że kłamię to napisz w czym bo na pewno nie kłamię w tym że większości religii nie zgadza się na związki homoseksualne. A jak uważasz że to jest kłamliwe to zajrzyj choć by do biblii i zobacz sobie co tam o tym piszą.

frycek49

Twoja wiedza temat wartości i homoseksualizmu jest taka sama jak na temat ortografii, z którą masz jak sam się przyznałeś masz oczywiste problemy. Nie umiesz odróżnić błędu ortograficznego od braku polskich liter czy literówki... Zresztą kulturalny człowiek tego typ rzeczy nie przekształca w argument. Ale to już Twój problem. Masz ich wiele, ale nie moim zadaniem jest uświadamianie Twoich niedomagań. Nie każdy w Polsce kieruje się naukami kościoła i wartościami, które ty wyznajesz. Pluralizm to domena państwa demokratycznego, a takim jest Polska. Wyolbrzymiasz, przeinaczasz i zmyślasz treści na temat homoseksualizmu i cechujesz się przy tym brakiem logicznego myślenia. Myślę, że najlepszą dla Ciebie droga życiową będzie zostanie księdzem chociaż nie wiem, czy dają komuś takiemu jak Ty maturę?! W seminarium taki styl myślenia i bycia jest na porządku dziennym. A teraz wybacz, ale nie będę już kalał się rozmową z Tobą. Jestem jednak megalomanem i nie rozmawiam z idiotami.

davinci_l

davinci, nie używaj słów, których frycek nie zrozumie. Na treść też jest za młody. Daj mu być tym, kim jest. Może jak dorośnie, nauczy się tolerancji, życie go tego nauczy.
Moja propozycja: skończmy te pyskówki, troll sam się wyprowadzi. Do kościoła.
Insz Allah!

titi

Fakt, szkoda strzępić język na takich matołów. Jak mawiał mój dziadek: "Świat nie głupi, ludzi nauczy". Życie ostro da mu po d... i może wtedy się intelektualnie nawróci. Najlepszym nauczycielem jest samo życie. Wychodzi na to, że jedynym problemem Frycka w tej jego marnej egzystencji jest homoseksualizm, z którym notabene nigdy się nie zetknął i nic o nim nie wie- psychiatria ma na ten typ zachowań definicje.
Kończę Titi te rozmówki, bo mam sporo ważnych zajęć i zasadniczo nie rozmawiam z homofobami, podobnie, jak Prof. Dawkins nie rozmawia z kreacjonistami, aby nie przysparzać im rozgłosu.
Każdy ma jednak chwilę słabości, za co przepraszam;)

davinci_l

No, też nie mogę się powstrzymać, żeby co chwilę tu nie zaglądać i nie odpyskować. Rodzaj masochizmu, I suppose.

frycek49

Frycku, 'mowa nienawiści' to nie pojęcie, które możesz sobie dowolnie interpretować. Zajrzyj do neta, tam jest napisane, co to znaczy. I tak rozumie to prawo, a nie tylko homoseksualiści. Wy, homofoby, nie możecie na to nic poradzić. Więc buźka.

titi

Oki przyjmijmy że nie wyznajecie religii i jesteście ateistami. w takim razie powiedzcie mi jedno po co chcecie brać śluby świątyniach, choć zabrania tego większość religii? To właśnie świadczy o Waszym poszanowaniu dla wartości wyznawanych przez miliony osób albo o ich nie znajomości, bądź o jednym i drugim. Davinci o moją maturkę to się martwić nie musisz(ale dzięki za troskę) bo mam już zdaną. Co do bycia duchownym, to raczej nim nie zostanę. Bo po pierwsze chciał bym se znaleźć żonę, po drugie nie uważam że jestem aż takim autorytetem, po za tym wolę zastać nauczycielem od wosu. Może czasami prowadząc z Wami dyskusje używałem mocniejszych słów ale jest to moje szczere zdanie na temat gejów i lesbijek i tyle. Po nad to owszem prawo sprzeciwia się mowie nienawiści ale tylko w przypadku mniejszości rasowych, etnicznych rosowych, religijnych, i narodowościowych, a Was natomiast pomija. Wyjątkiem są sytuacje gdy np. ktoś nawołuje do zabijania itp. a ja nic o zabijaniu nie napisałem więc jestem czysty :P

frycek49

Ponownie Cię odsyłam do netu lub innych źródeł, bo pieprzysz, facet.

frycek49

"Oki przyjmijmy że nie wyznajecie religii i jesteście ateistami. W takim razie powiedzcie mi jedno po co chcecie brać śluby [w] świątyniach, choć zabrania tego większość religii?"

Ten chłopak jest niesamowity. Ułozył pytanie z dwóch kuriozalnych tez!
Dać mu Nobla w dziedzinie logiki! ;]

użytkownik usunięty
frycek49

"Oki przyjmijmy że nie wyznajecie religii i jesteście ateistami. w takim razie powiedzcie mi jedno po co chcecie brać śluby świątyniach, choć zabrania tego większość religii? To właśnie świadczy o Waszym poszanowaniu dla wartości wyznawanych przez miliony osób albo o ich nie znajomości, bądź o jednym i drugim." - Ja nie chce.

Swoja droga, pisales gdzies ze denerwuje Cie w homoseksualistach to ze manifestuja swoja inność - rozumiem Cie. Mnie tez denerwują te tłumy na procesjach, pielgrzymkach i te rzucajace sie w oczy kościoły, co skrzyzowanie.

frycek49

Ksiądz Ci powiedział?! Fajnie, a czy on jest psychologiem czy lekarzem?! Zacznij posługiwać się własnym rozumem i poczytaj kilka fachowych opracowań, bo jesli będziesz się obracał się w kręgach zakłamanych idologów katolickich, to daleko nie zajdziesz. Zresztą Twoja sprawa...Osobiście nie życzę sobie rozsiewania kłamliwych treści na temat homoseksualizmu!

frycek49

wlasciwie to nie mam co komentowac i na co odpisywac, bo albo wylewasz wiadro pomyj albo piszesz cos niby o tym odebranym dziecku nie podajac nic na temat tej sprawy, pewnie dlatego, ze tobie wystarcza samo to, ze oddano to dziecko gejom, co juz w twoim mniemaniu jest zbrodnia, nawet jesli temu dziecku bylo zle w 'normalnej' rodzinie. i jeszcze jedno mnie rozwalilo: najpierw piszesz:

Nie potrafią. Oni są zapatrzeni w siebie w siebie i w to jaka wspaniała jest ta ich inność. Tak naprawdę to oni mają w sobie więcej nienawiści i nie tolerancji niż ci co są przeciwni daniu im równouprawnienia w wiadomościach mówili co oni (homoseksualiści) wyprawiają na tych paradach równości. Obrażają religie i symbole religijne za to oni powinni iść siedzieć a z resztą tych parad powinno się w ogóle zakazać i by był święty spokój.

A co mnie obchodzą uczucia i zachcianki pary głupich oszołomów? Dla mnie ważniejsze jest szczęście dziecka a nie jakiś głupich zboczeńców.

nie chce np. żeby ich zabijano itp. uważam tylko że powinni mieć ograniczone prawa obywatelskie i tyle czyli nie mieć prawa do wychowywania dzieci, robienia manifestacji itp.

ale zaznaczasz: Ja nie jestem jakimś strasznym fanatykiem

oswiadczam wszem i wobec, ze jestes fanatykiem. wylatywanie z tekstem, ze nie jestes za ich zabijaniem zwalilo mnie z krzesla. chyba nikomu normalnemu by do glowy nie przyszlo zabijac za to ludzi.

proponuje wiec innym nie udzielac sie w tym temacie, bo to nie ma sensu. jak napisalam: nalezy poczekac te 15-20 lat (choc widze, ze chyba wiecej) zeby ten ciemny narod cos zrozumial, a przede wszystkim zeby przynajmniej uwolnil sie od manipulacyjnej sily religii, zeby zaczal SAM myslec, bo na razie kazdy kto mysli odrobine inaczej od ogółu baranów stoi na przegranej pozycji.
ode mnie eot, bo ja nie bede sie wysilac z argumentami w odpowiedzi na brak argumentow i ignorancje

s_w

Tak jest kończymy rozmówki z Fryckiem. Jeśli nie pisze o wyimginowanych dzieciach to pisze o świątyniach. Miesza pojęcia i zdarzenia. Obraża innych i przy tym ośmiesza sam siebie.
Rzeczywiście tekst o tym, że nie chce, aby zabijano homoseksualistów i jest przez to czysty jest DRUZGOCĄCY. Z takimi poglądami mógłby zrobic karierę jakies 70 lat temu, ale teraz to ani w szkolnictwie nie zrobi, ani u nazistów. Te czasy bezpowrotnie minęły i homoseksualiści będą dochodzić swoich praw i coraz częściej będzie się o nich mówiło.
Musisz Frycku zacząć się zacząć leczyć, bo Twoje fobie mogą zaprowadzić Ciebie nad grób.

davinci_l

Nie no, u nazioli miałby szansę. Nie nawoływałby do zabijania, ale na przykład przetransportowałby wszystkich homików do obozów pracy. Tacy uchodzili za Adolfa za nieco zbyt liberalnych, ale kariery robili niektórzy niewąskie.

titi

MasterOfTheWind

"właściwie to nie mam co komentować i na co odpisywać, bo albo wylewasz wiadro pomyj albo piszesz cos niby o tym odebranym dziecku nie podając nic na temat tej sprawy, pewnie dlatego, ze tobie wystarcza samo to, ze oddano to dziecko gejom, co juz w twoim mniemaniu jest zbrodnia, nawet jeśli temu dziecku było źle w 'normalnej' rodzinie. i jeszcze jedno mnie rozwaliło: najpierw piszesz:

Nie potrafią. Oni są zapatrzeni w siebie w siebie i w to jaka wspaniała jest ta ich inność. Tak naprawdę to oni mają w sobie więcej nienawiści i nie tolerancji niż ci co są przeciwni daniu im równouprawnienia w wiadomościach mówili co oni (homoseksualiści) wyprawiają na tych paradach równości. Obrażają religie i symbole religijne za to oni powinni iść siedzieć a z resztą tych parad powinno się w ogóle zakazać i by był święty spokój.

A co mnie obchodzą uczucia i zachcianki pary głupich oszołomów? Dla mnie ważniejsze jest szczęście dziecka a nie jakiś głupich zboczeńców."

Akurat źródła o tym dziecku to ci nie podam bo o tym leciało w wiadomościach dość dawno. Ale pamiętam o co tam chodziło odebrano dziecko kochającej się rodzinie na chorej podstawie że ta była biedna, choć wcale taka biedna nie była (nawet jeśli by była to nie powinni tego dziecka z stamtąd odbierać) i dano do homoseksualistów. Nawet jeśli odbierają rodzinie patologicznej np. to na pewno nie powinno się dawać takiego dziecka (jak i żadnego innego) bo to by była trauma dla tego dziecka wychowywać się u homoseksualistów.
Na prawdę nie obchodzi mnie co czują homoseksualiści (jeśli w ogóle mają uczucia) bo dla mnie 1500 razy ważniejsze jest szczęcie dzieci

"nie chce np. żeby ich zabijano itp. uważam tylko że powinni mieć ograniczone prawa obywatelskie i tyle czyli nie mieć prawa do wychowywania dzieci, robienia manifestacji itp.

ale zaznaczasz: Ja nie jestem jakimś strasznym fanatykiem

oświadczam wszem i wobec, ze jesteś fanatykiem. wylatywanie z tekstem, ze nie jesteś za ich zabijaniem zwaliło mnie z krzesła. chyba nikomu normalnemu by do głowy nie przyszło zabijać za to ludzi."

ale jednak dochodziło do morderstw, pobić itp. na takim tle, więc jednak nie którym przychodzą takie rzeczy do głów a jak jednak jestem na tyle zrównoważony z tą swoją homofonią.

„proponuje wiec innym nie udzielać sie w tym temacie, bo to nie ma sensu. jak napisałam: należy poczekać te 15-20 lat (choć widzę, ze chyba więcej) żeby ten ciemny naród cos zrozumiał, a przede wszystkim żeby przynajmniej uwolnił sie od manipulacyjnej siły religii, żeby zaczął SAM myśleć, bo na razie każdy kto myśli odrobinę inaczej od ogółu baranów stoi na przegranej pozycji.
ode mnie eot, bo ja nie będę sie wysilać z argumentami w odpowiedzi na brak argumentów i ignorancje”

widzisz i tu pokazałaś swój szacunek do wartości religijnych. Religie nikim ani niczym nie manipulują jak nie chcesz wierzyć nie wierz nikt cie nie zmusza ale w tedy nie bierz ślubów w świątyniach, nie domagaj się religijnych pochówków itp. bo po co ci one jak nie wierzysz. osoby mające szacunek do wyznawanych przez siebie wartości będą zawsze czy ci się to podoba czy nie. Ja nawet i za 100 lat nie zamierzam rezygnować ze swoich przekonań tylko dla tego że wy tak chcecie. Mam swój honor

davinci_l
„Tak jest kończymy rozmówki z Fryckiem. Jeśli nie pisze o wyimaginowanych dzieciach to pisze o świątyniach. Miesza pojęcia i zdarzenia. Obraża innych i przy tym ośmiesza sam siebie.
Rzeczywiście tekst o tym, że nie chce, aby zabijano homoseksualistów i jest przez to czysty jest DRUZGOCĄCY. Z takimi poglądami mógłby zrobić karierę jakieś 70 lat temu, ale teraz to ani w szkolnictwie nie zrobi, ani u nazistów. Te czasy bezpowrotnie minęły i homoseksualiści będą dochodzić swoich praw i coraz częściej będzie się o nich mówiło.
Musisz Frycku zacząć się zacząć leczyć, bo Twoje fobie mogą zaprowadzić Ciebie nad grób.”

Tak ale przy najmniej pozwalają mi wierzyć że po śmierci czeka mnie lepsze życie (nie żebym jakoś specjalnie narzekał) nie zamierzam się leczyć z wiary, Ty myślisz że w szkole to je będę cały dzień gadał z dzieciakami o gejach i lesbijkach ? W szkołach na lekcjach wosu i historii są ważniejsze rzeczy do roboty
titi

„Nie no, u nazioli miałby szansę. Nie nawoływałby do zabijania, ale na przykład przetransportowałby wszystkich homików do obozów pracy. Tacy uchodzili za Adolfa za nieco zbyt liberalnych, ale kariery robili niektórzy niewąskie.”

Zonk nie jestem nazistą, tylko homofobem a to dwa różne poglądy nazista nienawidzi każdego kto się na patoczy a homofob tylko zboczeńców



frycek49

Frycek, przekonałeś mnie i zresocjalizowałeś. Od dziś pieprzę się tylko z facetami, bo chcę iść do nieba.

titi

Ale po ślubie. I nie mów takim językiem bo z nieba nici. W ogóle: baba do garów : P.

użytkownik usunięty
frycek49

"bo według mnie jedno, drugie i trzecie to zboczenie i będę tak uważał, do końca życia." - Zgadza sie. Nie ma też różnicy pomiedzy palaczem a narkomanem, bo jedno i drugie to uzależnienie; pomiedzy osobą która zabija włamywacza a osobą która zabija np studentke w mini - bo tu i tu zabija sie człowieka; pomiedzy katolicyzmem a shintoizmem bo jedno i drugie to religia.

frycek49

Przede wszytkim jesteś bardzo infantylny a nie tolerancyjny. Jaka bzdura z tym gwałceniem przez gejów mężczyzn?! Błagam, przemyśl czasami to, co piszesz albo przeczytaj przed wysłaniem, bo mógłbym z Toba powymieniać zdania, ale widzę, że nie warto.

davinci_l

Ta człowieku ty nie wiesz co się na świecie dzieje były przypadki że gej zgwałcił kolesia a nawet i takie w których go potem zamordował w wiadomościach słyszałem więc mi nie wmówisz że tego nie było

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones