Wojciech Cejrowski

7,5
582 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Wojciech Cejrowski

Dla mnie ten Pan to prostak nie wiem jak można takiego człowieka pokazywać w tv przed 22 00

dominik1980

Szanownego Pana Wojtka powinno się w telewizji pokazywać jak najczęściej, gdyż to człowiek mądry, prawy i rozsądny w przeciwieństwie do okupujących media sprzedajnych cymbałów.

Pozdrawiam serdecznie

HRA

Nie sądzę, wszystko co on pokazuje i chrzani robi żeby napełnić swoje konto jest w 100% hipokrytą zawsze ma coś do powiedzenia ale nie zawsze coś mądrego.Oglądałem kilka programów z jego osobą i nie trzeba być naprawdę psychologiem żeby zauważyć w jego osobowości zaburzenia i to dość duże mówiąc w skrócie co innego mówi co innego myśli co innego robi...

HRA

Powtórzę: trudno mi uwierzyć w jego przyrodzony idiotyzm. Widziałem jak na targach w Krakowie padł na kolana przed jakimś księdzem, w przytomności ludzi targi te odwiedzających, widziałem jak ten ksiądz położył mu dłonie na przetłuszczonych włosach, a Cejrowski spod tych dłoni strzygł oczami na prawo i lewo sprawdzając jakie jego gest robi wrażenie na ludziach.

Ludzie, do których Wojciech Cejrowski adresuje swój przekaz to w większości tchórze i on ich w tym tchórzostwie umacnia, a czyni to właśnie za pomocą jednej z najskuteczniejszych figur retorycznych, jakie zna nasza cywilizacja – za pomocą zdradzonej żony. Cejrowski zespawał tę żonę z lustracją i teraz za pomocą tego narzędzia organizuje opinię na prawicy, zachowuje się jak krupier z grabkami, który przyciąga do siebie aktywa w postaci czarnych i czerwonych żetonów. A zadowolony jest przy tym jak nie wiem co i jego krzywa gęba mówi nam wprost – i tak nic z tego nie będzie słyszycie? Nic z tego nie będzie, bo dzięki mnie kolejne pokolenie przekonane będzie na zawsze, że lepiej dać się zabić niż zrobić lustrację. Wszystko bowiem dla tych ludzi jest do zaakceptowania, nawet najgorsze kure..., z wyjątkiem tego jednego – że ktoś mógłby się dowiedzieć o ich nielojalności wobec żony. Na pociechę publiczności Cejrowskiego rzec mogę tyle, że żony także bywają różne, podobnie jak barmanki w lokalach, które odwiedzał Sto...

HRA

Wielu debili jest w tv którzy robią karierę i wielu jeszcze będzie ale naprawdę cholernie trudno mi uwierzyć że w 21 wieku jest tylu ludzi którzy uważają że ktoś kto biega w pasiastej koszulce i śmiesznych bermudach robiąc z siebie kretyna mówiąc trzy po trzy wzbudza sympatię do czego zmierza ten świat?ktoś kto ponoć lubi prostotę i nie potrzebuje nawet butów kupuje za granicą wielką posiadłość i liczy codziennie ile zarobił!! czy Polacy są tak upośledzeni czy widzą tylko to co ktoś chce żeby widzieli?

dominik1980

Twoje nacechowane bezmyślnym słowotokiem, pełne agresjì i pogardy odpowiedzi wielce mnie zasmuciły.
Jak mawiał pewien dobrze ustawiony komuch -nie idź tą drogą.

Pozdrawiam serdecznie

HRA

Moim zdaniem pisząc wprost bredzisz...co nie oznacza że nie możesz lubić zniewieściałego faceta w pasiakach który obraża większość społeczeństwa Polskiego i uznaje swoją wyższość...
też pozdrawiam serdecznie

dominik1980

Zarzucasz prawdziwemu mężczyźnie zniewieściałość bo ci się koszulka nie podoba a sam piszesz jak Rafalala.
To bardzo niespójna postawa. Nie pochwalam tego typu zachowań.

Pozdrawiam serdecznie

HRA

Brak słów pozdr...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones