Wojciech Cejrowski

7,5
582 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Wojciech Cejrowski

To urodzony krytykant wszystkiego i wszystkich, no może jedynie nie po katolicyzmie, bo wie, że warto mieć takie zaplecze. Poza tym człowiek oszołom i prostak, bo nie trzeba mieć wielkiego wykształcenia, aby mieć swoje poglądy i ich bronić. Cejrowski robi to jednak bardzo nieudolnie i ten fakt sprawia, że nie jest inteligentny.
W każdym programie, w którym się pojawia zawsze wypowiada się tonem moralizatora i mędrcy i często przy tym nie ma racji i to właśnie jest w nim najbardziej denerwujące.

davinci_l

Faszysta, Rasista, Ksenofob, Antysemita, homofob.

neszer113

"Faszysta, Rasista, Ksenofob, Antysemita, homofob."

Same pozytywne cechy.

davinci_l

Ja też nie lubię Cejrowskiego. A juz na prawdę mocno go znienawidziłem gdy powiedział u Wojewódzkiego że jest przeciwny zakładaniu małżeństw mieszanych (np. biały z Indianką) rasista. Nienawidzę takich jak on. He!!! Komu by to niby miało przeszkadzać (normalne małżeństwo facet z kobietą). Jak bym ożenił się z Azjatką zabroni mi ktoś?. He!! ciekawe jak.

użytkownik usunięty
frycek49

Czyli nienawidzisz go za to, że ma własne poglądy. Każdy ma prawo do własnych poglądów, nawet jeśli miałyby być nie wiem jak zjebane.

Ale jego poglądy są po prostu głupie .no weź mi powiedz co w tym złego jak bym się ożenił na przykład z Azjatką kto mi to może zabronić? Tylko nie mów że to nie religijne bo mnie to nie obchodzi.

użytkownik usunięty
frycek49

Jego poglądy nie są głupie tylko inne od Twoich.

Właśnie że są. Powiedz mi co to za różnica jeśli wezmę sobie za żonę czarną, białą, bądź żółtą kobietę? widzisz coś w tym złego? Bo ja nie ważne by małżeństwo się umiało dogadać i żeby był w nimmężczyzna i kobieta, a nie żeby mieli ten sam kolor skóry czy wyznawali tą samą religie

frycek49

każdemu wolno mieć jakieś poglądy,problem w tym że pan Cejrowski nie szanuje poglądów innych jeśli te różnią się od jego,sam natomiast wymaga aby jego poglądy szanować i najlepiej wogóle z nimi nie dyskutować,ponieważ uważa że są to jego zasady i powinny być to zasady fundamentalne całego świata,nie mieści mu się w głowie że ktoś po prostu może mieć inne,już kilka razy to pisałam i będę do tego wracać za każdym razem bo nie rozumiem jak ktoś tak oczytany i kto zobaczył jak ludzie na całym świecie różnią się od siebie,ma tak ciasne myślenie jeśli chodzi o różnorodność

fenix

To i o to mi cały czas chodzi Cejrowski nie szanuje niczyich poglądów które różnią a ja czegoś takiego strasznie nie lubię. A pyzatym wiele jego poglądów mi się kompletnie nie podoba. Z resztą on nie szanuje poglądów innych więc czemu inni ma szanować jego poglądy ?

użytkownik usunięty
fenix

Fenix, a ja właśnie uważam, że to dobrze świadczy o Cejrowskim. Skoro podróżuje po świecie, spotyka różnych ludzi i nadal ma te same stałe poglądy, to raczej znaczy to, że są one mocne i prawdziwe.

Jak u krowy.

podobno tylko krowa nie zmienia poglądów,no i islamscy fundamentaliści jak dla mnie ;-)

użytkownik usunięty
frycek49

Na pewno uargumentował swoje przekonanie u Wojewódzkiego. Może warto poznać, dlaczego tak myśli?...

Nie mów komuś, jakie ma mieć poglądy na temat poglądów kogoś innego.

Każdy ma też prawo do nienawiści. Z dowolnych powodów.

Klee

No cóż - są ludzie i parapety. Cejrowski jest klamką.

Zresztą sądzę, że to wcale nie są jego poglądy, a tylko powtarza to co mu mówią ludzie od PRu(pewnie jacyś działacze Radia Maryja lub Młodzieży Wszechpolskiej), bo na własne poglądy jest po prostu zbyt głupi.

davinci_l

A tak z ciekawości, to czymże wspomniany Cejrowski umotywował niechęć do związku między rasowych?

Bo z tego co ja go znam, to zawsze jakoś to motywuje.
Czasem mądrze, a czasem nie; ale zawsze jakiś komentarz doda...


Wie ktoś coś na ten temat?



I dodam jeszcze, że Cejrowski wygłasza chyba katolicki światopogląd (nie za bardzo go znam, dlatego "chyba"), a ponad 90% Polaków uważa się za katolików, więc nie rozumiem tego oburzenia na wypowiedzi tego Pana.
Szczególnie teraz gdy poddaje krytyce lansowanych w mediach homoseksualistów... Przecież Kościół zabrania tego, czyż nie?

southmilpitas

w sensie homoseksualizmu zabrania :)

southmilpitas

Z tymi 90% to nie przesadzajmy. Conajmniej 30%(nie poparte żadnymi badaniami) codziennie ostro krytykuje Kościół.
Co do jego zdania na temat pedałów to uważam, że większość społeczeństwa myśli podobnie.
Nie pamiętam wypowiedzi na temat związków międzyrasowych, ale wydaje mi się, że ma to związek z tym, że WC niechętnie patrzy na wszelkie formy ujednolicania kultur etc. etc. W końcu chce w każdym miejscu zobaczyć innych ludzi ;]

nd39

Co do homoseksualistów to tu akurat popieram Cejrowskiego, ale co to ma do związków między rasowych? Przecież jak jest facet i kobieta i się kochają i chcą być ze sobą to nie widzie w tym nic złego normalne małżeństwo. Co gorsze Cejrowski u Wojewódzkiego ani trochę nie uargumentował swego poglądu w tej sprawie. Powiedział tylko że jest przeciwny małżeństwom mieszanym i tyle. Śmiem twierdzić że Cejrowski nie ma żadnego argumentu na poparcie swego poglądu w tej sprawie. Tak samo jak wszyscy pozostali którzy są przeciwni małżeństwom między rasowym

frycek49

Cejrowski, to jeden z nielicznych ludzi w Polsce, którym zależy na narodzie.

Wszechpolak

Adolfowi też zależało ;-)
ja do p.Cejrowskiego straciłam resztki szacunku(wprawdzie niewiele już go było ale coś tam się jeszcze tliło) kiedy powiedział że klapsy to dobra metoda wychowywania dzieci

fenix

,,ja do p.Cejrowskiego straciłam resztki szacunku(wprawdzie niewiele już go było ale coś tam się jeszcze tliło) kiedy powiedział że klapsy to dobra metoda wychowywania dzieci''

Masz rację klaps to żadna metoda wychowywania dzieci, która jedynie pokazuje dziecku że biciem można załatwić wszystko o się chce.


Wszechpolak

,,Cejrowski, to jeden z nielicznych ludzi w Polsce, którym zależy na narodzie.''

Tak jest bo wiadomo jest że każdy kto ożeni się np. z Tajlandką to od razu po ślubie (albo jeszcze przed) przejdzie na buddyzm, zrzeknie się polskiego obywatelstwa i wyjedzie nią do Tajlandii na wieczność i juz nigdy nawet nie odwiedzi Polski choćby po to żeby np. spotkać się z rodzicami. Tak jak myślałem ludzie przeciwni małżeństwom wielorasowym mają przeciwko nim tylko takie, głupie i bezsensowne argumenty.

frycek49

frycku, muszę to powiedziec, = jesteś głupi...

Poczytaj trochę o panu Wojtku, pooglądaj wypowiedzi, a nie ciągle przywołujesz jeden[niesprawdzony, bo nie podałeś źródła] tekst.

Z pozdrowieniem
Patruell

Patruell

A ty jesteś taki mądry nic tylko się podziwiać :). Powiedziałem przecież gdzie widziałem ten wywiad u Wojewódzkiego z resztą nie obchodzi mnie jakie on ma argumenty przeciwko małżeństwom wielorasowym(jeśli w ogóle jakieś ma) wszystkie i tak są głupie.

frycek49

frycek
- Cejrowski często coś mówi, a potem się do tego nie odwołuje, taki już jest...
Jak to on kiedyś powiedział ,,Ja atakuję'' , więc wypowiada zdania radykalne ;]
Poza tym ja się zgadzam w wielu kwestiach z panem Cejrowskim, uwielbiam jego programy podróżnicze :)

A propo, sam jestem przeciwny związkom między rasowym, bowiem uważam, że my Polacy powinniśmy się trzymac razem :)

Z pozdrowieniem !

Wszechpolak

kiedyś ludzie królewskiej krwi też tak uważali no i historia pokazuje jak sie to dla nich kończyło ;-)
poznając tak wiele kultur ameryki płd. pan Cejrowski powinien wiedzieć że nawet poszczególne plemiona wymieniają się od czasu do czasu "genami" że tak powiem ;-)

fenix

O tuż to powinien być otwarty na ludzi a nie wygłaszać nacjonalistyczne poglądy. Ja jestem jak najbardziej z małżeństwami wielo rasowymi jak już mówiłem nie miał bym oporów przed ożenkiem z kobietą o innym kolorze skóry, pochodzącą z innego kraju, czy wyznającą inną religie. Ba nawet pociągają mnie kobiety o innym kolorze skóry (zwłaszcza Azjatki, Indianki, Aborygenki). Jedyne co taka potencjalna wybranka musiała by spełniać to umieć mówić po polsku i nauczyć mnie mówić w swoim ojczystym języku bo nie chciał bym się znaleźć w sytuacji, że by przyjechali teście a ja bym siedział jak wół bo bym nie umiał słowa powiedzieć .

frycek49

taka ,, mieszanka'' może byc ciekawa i pociągająca ;)...
Mnie samemu się podobają Azjatki, a murzynki nie za bardzo :D, no mulatki też są fajne, ale czy są ładniejsze od naszych Polek??

- Oczywiście, że nie!

Patruell

moim zdaniem tak gusta guściki

davinci_l

też go nie lubię :) nie wiem za co ma taką wysoką średnią tutaj.

Marq

Ten gość to chory, zacofany psychol i jedna z niewielu osób, która mnie naprawdę strasznie denerwuje ;/

_Candy_

Czymże to objawia się choroba, zacofanie i ułomność natury psychicznej?

davinci_l

a ja Cejrowskiego bardzo podziwiam, po przeczytaniu jego dwóch książek. programów z nim praktycznie nie oglądam, nie ze wszystkim się zgadzam, ale uważam, że na podstawie paru wypowiedzi w telewizji nie można określić jakim jest człowiekiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones