Wojciech Cejrowski

7,5
580 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Wojciech Cejrowski

co on w ogóle tutaj robi? bo aktorem to chyba nie jest...

My_Melody

Jak to nie? O ile wiem to studiował na wydziale aktorskim PWST, chociaż nie wiem czy go ukończył. Poza tym nie tylko aktorzy są na filmwebie.

sebogothic

nie obchodzi mnie Twoje zdanie...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Happy_Chloe

Nie ma to jak zarejestrować się na Filmwebie, aby napisać taką głupotę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Happy_Chloe

Chloe to mega kiepska aktorka, lepiej załóż innego nicka, bo takie drewniane beztalencie mieć w nazwie...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Happy_Chloe

i zmień ten avatar, bo wioska

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Happy_Chloe

Mój avatar jest szczęśliwy, twój co najwyżej wsiurski.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
My_Melody

To na cholerę się wypowiadasz na forum publicznym skoro nie szanujesz zdania innych?

BartSmith

nie tak chamsko :(

My_Melody

jesteś największą psotką spośród moich filmwebowych znajomych Melodyjko.

Szanowny Pan Wojtek pisze do filmów scenariusze, uczestniczy w ich tworzeniu i na koniec sam w nich występuje więc nie ulega wątpliwości, że powinien mieć miejsce również na FW.

dotarło?

HRA

Skoro w tak wielu filmach występował to czemu wymieniony tutaj jest tylko jego program "Boso przez świat" ?
Jakoś tych zasług w tworzeniu scenariuszy również nigdzie nie widać :)

oj, chyba jednak nie dotarło >:)

My_Melody

cóż, są na świecie takie miejsca gdzie nic nie dociera.

HRA

nie bądź takim pesymistą ;)

HRA

Szczerze to nawet nie jestem zdziwiony, że oceniasz tego marnego komedianta na 10, HRA.

ModernSky

hahaha :D

My_Melody

co było śmiesznego we wpisie tego siurka. Wytłumacz hrabciowi proszę.

HRA

taki stary pryk jak Ty tego nie zrozumie :(

My_Melody

skąd Ci przyszedł do głowy ten stary pryk ? To ty zawsze zakładasz malkontenckie tematy typu: nudny, przewidywalny, brzydka, gruba itd. Jak typowa niespełniona stara panna.

Zresztą wystarczy spojrzeć na nasze awatary. Wygladasz na trzy razy starszą ode mnie stara prukwo.

Pozdrawiam serdecznie

HRA

ojeju nie oburzaj się tak, prawda w oczy kole ;)
spokojnie, spory wiek ma też swoje zalety :)

ja również pozdrawiam serdecznie :)

HRA

chcę jeszcze dodać, iż zastanawia mnie fakt, dlaczego jesteś taki gburowaty i dlaczego za wszelką cenę chcesz pokazać, jak to szalenie górujesz inteligencją nad innymi... musisz być bardzo nieszczęśliwy w życiu :(

My_Melody

a to nie występuje w programach telewizyjnych według ciebie? Jak występuje to czemu nie miałby być na filmwebie?

Rockman92

nie interesuje mnie Twoja opinia

My_Melody

to po hu*a się pytasz? Gdzie tu logika, człowieczku? Zdenerwowałeś się bo cię zgasiłem? he he he.

Rockman92

jestem dziewczynką, nie krzycz na mnie :(

p.s pisze się ch*j jak coś ;)

he he he.

My_Melody

pisze się i tak i tak jak np "po jakiego grzyba". Zadajesz pytanie a jak odpowiadam to piszesz że nie interesuję Cię moja opinia więc nie wiem o co Ci chodzi. . Życzę miłego dnia.

Rockman92

chciałam żebyśmy zostali kolegami :/

My_Melody

jest jeszcze szansa ;)

My_Melody

Ja się natomiast zastanawiam,czy nie szkoda czy Ci czasu na zadawanie takich bezsensownych pytań.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones