Wojciech Cejrowski

7,5
580 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Wojciech Cejrowski

Cejrowski prowadził kiedyś program WC kwadrans, jak ktoś ma możliwość niech zobaczy te programy. Rynsztok.
Cejrowski jest fanatykiem religijnym, który rzekomo wyznaje prawa demokracji. Demokracji dla niego i katolickich fanatyków.
Nie reprezentuje żadnego poziomu dziennikarskiego, jest nietolerancyjny. Myślę że telewizja Iran chętnie przyjęła by go na egzekutora praw religijnych.
Kiedyś mówił, że UB-ek łamał mu palce i nastawiał żeby go złamać. Taki był twardy, że się podobno nie udało, ale za co go tak chcieli złamać, za walkę o wolność czy fanatyzm religijny. Bo ja dzisiaj też bym lał fanatyków religijnych, którzy dyskryminują innych ludzi. Czego on szuka w tych krajach do których tak podróżuje? Przecież on klasyfikuje ludzi. To on chyba myśli że ogląda małpy? I stąd ten tytuł z kamerą wśród ludzi. zamiast oryginalnego"wśród zwierza". Czy nikt tego nie widzi? Ludzie interesujecie się nie właściwymi ludźmi , dla mnie to on pasuje do ławki pod sklepem gdzie wino piją.

cyberskin

WC kwadrans - świetny program. Nie wiesz czy gdzieś go nie powtarzają ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ministerfinansow

Wasz fanatyzm narodowcu wynika z nacjonalizmu, a może faszyzmu. Straszne jest to, że ludzie tacy jak ty, Cejrowski, narodowościowcy itp. nie rozumieją, że czasy się zmieniają. Przecież to wy dzisiaj zachowujecie się jak UB. Wszędzie wpychacie tylko, Księdza, flagę i każecie tupać pod pomnikami, sami dyskryminując innych ludzi. Kupcie sobie wyspę i załóżcie tam dyktaturę narodowościową. Będą tam tylko czyści krwią Polacy. Sami wierzący, i pasujący do waszego schematu segregacji etc. I zostawcie ludzi normalnych w spokoju.

cyberskin

Nie jestem żadnym narodowcem,nacjonalistą czy tym bardziej faszystą.Nie rozśmieszaj mnie człowieku.Za dużo tvnu,lisa,gazety wybiórczej i popaprańców z twoim życiu.To oni zwykli straszyć ludzi Kaczyńskim a patriotów nazywać faszystami.Mózg masz dobrze wyprany widzę.Kogo masz na myśli,pisząc o księdzu,fladze itd. ?Pokolenie seniorów ?Od tych ludzi,którzy przeżyli wojnę,komunizm to się odwal, bo nie dorastasz im do pięt normalny człowieku...

ministerfinansow

Słuchaj. Obrażasz, wyzywasz, i wymądrzasz się. Po co ? Czemu sądzisz nie znam problematyki polskiego pseudokomunizmu. Nic o mnie nie wiesz, a od razu do gardła skaczesz. Wypowiadaj się rozsądnie jak uważasz, ale nie obrażaj, nie sądź. Każdy może mieć inne zdanie niż twoje. Więc się odczep od normalnych ludzi, którzy nie chcą, żeby fanatycy religijni dyktowali nam kryteria moralności i prawa. Nie potrafisz dyskutować to wypad z forum.
Osoby publiczne podlegają krytyce. Nikogo nie obrażam, wyrażam swoje zdanie na temat światopoglądu Cejrowskiego. A ty fanatycznie bronisz jakiś ideałów. Masz na tym tle kompleks, może powinieneś skorzystać z pomocy lekarza, albo oderwać się od tego problemu w inny sposób. Nie będę Cię pouczał ani wyzywał. Spójrz na to jednak ze strony milionów polaków myślących inaczej niż Ty i Ja, albo tych, którzy w ogóle nie mają na ten temat zdania i mają to w d.... O co walczysz? O Polskę, Polaków, Wiarę, a może człowieka kimkolwiek jest i zasługuje na to by go wysłuchać?

cyberskin

Osoby krytykujące Cejrowskiego, to moralni wykolejeńcy, życiowi frustraci i intelektualne miernoty. Taka jest prawda.
Alleluja i do przodu

HRA

Widzisz jaka jest dyskusja ze zwolennikami Cejrowskiego? Wasze dogmaty i ustalone zasady nie pozwalają wam na zmianę poglądu, bo wy zaliczacie się do grupy osób, które już poznały wiedzę i już wszystko wiedza. Ja siebie uważam za człowieka, który urodził się w jakimś czasie w jakimś domu w jakiejś rodzinie, religii etc. Urodziłem się tam i koniec. Nie wybierałem państwa, religii czy matki i ojca. Ty najprawdopodobniej wybrałeś swoją drogę jeszcze przed poczęciem i wiesz wszystko o życiu. Filozofia konserwatystów to zło czynione przez tysiące lat w kościołach, monarchii itp. Jeśli założymy , że wszyscy są tacy jak Cejrowski, to po co iść do wyborów, przecież nie byłoby demokracji w ogóle. Ludzie żyjący w Polsce to nie tylko katolicy, a nie którzy nie potrafią tego zrozumieć. Przywołam tu politykę i ruch Palikota. Rewolucyjna partia, która zapisze się w kartach historii polski jako partia postępu, szacunku i tolerancji. Nie którzy traktują RP jako wroga, bo nie wyobrażają sobie działania mającego na celu odsunięcie kościoła od władzy. Czemu? Skoro wiara jest sprawą osobistą każdego człowieka pozwala się na dominację nad innymi ludźmi tej sekcie. W szkole zmuszano mnie do religii, odebrano ze względu na naciski z kuratorium angielki i wstawiono religię. Jakim prawem? Działania takie same jak UB w PRL. Zmusić do religii, utrudnić innowiercom i ateistom życie w Polsce. Jeśli twierdzisz że np inne wyznanie, orientacja seksualna, ateizm itp są wykolejeniem, to zobacz na ludzi wierzących, jak oni się zachowują i jakie błędy w życiu popełniają. Kto stanowi w Polsce przestępczość. Oceniasz, bo nie dojrzałeś. Życie was nauczy, a na starość przemyślicie sobie wszystko i zobaczycie gdzie popełniliście błędy. Ale zgodnie z waszą religią, jeśli osoba przez was skrzywdzona wam nie wybaczy, wasza kraina wiecznej szczęśliwości zamknie się dla Was.

cyberskin

Zmusiłem się do przeczytania tej bełkotiwej i pełnej chaosu wypowiedzi i tylko utwierdziłem w przekonaniu, że moja diagnoza jest w 100% słuszna. Jesteś podobny do rozwielitki z tętniącą wodniczką.i agresywnym usposobieniem.
Pozdrawiam serdecznie

HRA

:) Dalej oceniasz. Sam się pogrążasz. Dla mnie jesteś człowiekiem, z którym prowadzę dyskusje. Innym ode mnie, to wszystko.

cyberskin

ty sam wystawiasz sobie świadectwo swoimi wypowiedziami. Przecież też jestes dla mnie człowiekiem. nie spinaj się niepotrzebnie , bo to tylko internet.
Jakbyś się np. topił , to skoczyłbym ci na ratunek, ale nadal twoimi przemyśleniami bym gardził.
Dobra , trzmaj się. Przynajmniej jesteś uprzejmy, więc nie chce mi się z tobą sprzeczać.

cyberskin

A ja tam zacytuję fragment pewnego polskiego utworu:
Nie prawica, nie liberał, nawet żaden faszysta.
Kowboj Cza Cza to normalny komunista!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones