Wojciech Cejrowski

7,5
582 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Wojciech Cejrowski

Jego brak tolerancji ledwo można zdzierżyć, nie podobają mi się jego konserwatywne poglądy.Ten człowiek gardzi wszystkim, jeśli tylko ktoś nie podziela jego poglądów.Przepraszam bardzo, ale ten człowiek znacznie wpływa na zaawansowanie mojej nerwicy.Gardzi ludźmi jeśli są odmienni.Jak można tak ich traktować?Każdy jest człowiekiem i nieważne jakim, po prostu nim jest, nie ważne kim (wykluczając zaawansowanych przestępców) i należy mu się szacunek.Niech ten pan nie szerzy zjawiska homofobii, człowiek jest człowiekiem, nieważne kogo wybrał sobie za partnera, nie ważne czy jest feministką czy metroseksualistą..?

Jego "boso przez świat" genialne, ale on sam lepiej niech się nie udziela w kwestiach społecznych...

eewczur6

A mi sie wlasnie bardzo podobaja jego konserwatywne poglady i to, ze jest chyba jedyna osoba publiczna, ktora glosno mowi o tym, ze jest Katolikiem, nie wstydzi sie tego, potrafi bronic swojej wiary i pogladow przed dziennikarzami. W tym, co mowi wydaje sie szczery i naturalny (oczywiscie nie moge zweryfikowac historii, ktore opowiada w ksiazkach). Jego styl bycia (w filmach) nie musi sie podobac, bo faktycznie czesto jest na granicy, a bywa i chamski. Nie zawsze mi sie to podoba, ale doceniam i poczucie humoru i doswiadczenie. I przede wszystkim i ksiazki i filmy sie "pozera":)
P.S. dla porownania: niedawno ogladalam film "Papua. Zielone pieklo". Nie dalo sie.

gemka7

Być katolikiem.Okej, ale on po prostu przekracza wszelkie granice.Nie żyjemy w średniowieczu, gdzie ludzi się gnoi za swoją odmienność..Poglądy to indywidualna sprawa każdego z nas, niech sobie ma jakie ma...Ale ten pan nie ma szacunku do ludzi, którzy mają np. inna orientacje seksualną , bądź z innych różnych powodów, które według niego nie są normą. Czy brak szacunku do ludzi jest zgodny z jego religią. " będziesz miłował bliźniego jak siebie samego" czy to nie czasem jedno z przykazań miłości...????

eewczur6

Nie do końca wiem w jaki sposób wyraża się ta nietolerancja. Oglądałam wiele jego programów, przeczytałam książki, na bieżąco śledzę jego wypowiedzi w mediach i nie mam pojęcia o co chodzi. Oczywiście czasami jego słowa są sprzeczne z czyimiś poglądami, nawet moimi, ponieważ nie popieram łączenia państwowości z kościołem, ale pamiętajmy o wolności słowa... Poglądy, poglądami, ale to co pan Cejrowski prezentuje w dokumentach i książkach jest niesamowite. I jako reżysera/podróżnika powinno się go za to oceniać. Pozdrawiam :)

gemka7

Zgadzam się.

eewczur6

każe zdanie twojej wypowiedzi zaprzecza wcześniejszemu ....
Piękne hasło "tolerancja ",taki świetne słowo wytrych ,ale jeżeli ta cała tolerancja miałaby wyglądać taki jak chcesz ,to nie byłoby wolności słowa i przekonań .Tolerancja (jaką ty tam sobie rozumujesz ) właśnie zaprzecza różnorodności...

eewczur6

Tez jest dla mnie irytujacy czasami, ale jako jeden z nielicznych przeciwstawia sie lobby homoseksualnemu zwalczajacemu pod haslem tolerancja ludzi o przeciwnych im pogladach, i wmawiajacemu oglupionemu spoleczenstwu TVN i GW ze zwiazek kobiety i mezczyzny to przezytek rodem ze sredniowiecza.

eewczur6

Jego poglądy są dalekie od moich, a niektóre prywatne wypowiedzi mi się bardzo nie podobają.
Za to jego programy podróżnicze lubię oglądać, bo mogę zobaczyć i usłyszeć wiele rzeczy nowych, nieznanych, ciekawych, dla mnie nieosiągalnych.

Jest na filmwebie jeszcze parę innych osób, których nie lubię, ale których twórczość filmową lub związaną z filmem doceniam. Nie jest to łatwo, ale to tak jak w szkole - dobry wykładowca niekoniecznie jest dobrym człowiekiem, a sympatyczny kompan do piwa - dobrym profesjonalistą.

użytkownik usunięty
eewczur6

Człowieka albo się kocha całego albo nie. Boso przez świat to WC w czystej postaci.

eewczur6

Śmieszą mnie takie wypowiedzi. Z prawdziwą pogardą to mamy do czynienia w programach typu "rozmowy w toku", które są tak naprawdę współczesną wersją jarmarcznego cyrku tudzież teatrzykiem osobliwości, gdzie zaprasza się chorych ludzi w celu zaspokojenia ciekawości albo rozbawienia zebranej przed telewizorami publiki.

Ale żeby to dostrzec, trzeba posiadać zdolność wykorzystywania procesów zachodzących w mózgu do troszkę bardziej abstrakcyjnego rozumowania. Dla ciebie to raczej niewykonalne. Bodźce zewnętrzne docierające do twojej głowy sa poddawane znikomej obróbce.

Głosowałaś na PO?

Motorcycle_Boy

Dziękuje za wyrozumiałość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones