Wojciech Cejrowski

7,5
582 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Wojciech Cejrowski

ale denerwują mnie jego poglądy i sposób bycia

fenix

A mnie nie ;)

patrick_42

A po drugie nie "Na bosaka przez świat" tylko "Boso przez świat".

patrick_42

No właśnie, "Boso przez świat" . Też mi nie odpowiadają jego poglądy polityczne i niektóre inne, ale program jest świetny. Wie facet mnóstwo ciekawych rzeczy i co najważniejsze umie to ciekawie opowiedzieć

Brat_Stali

"ziemniak-kartofel" :-)
jakby się nie nazywał program jest super,a Cejrowski jest świetny w tym co robi,pozdr*

fenix

zgadzam się, program świetny:]










iMeshQa

ja również sie zgadzam :) doskonały program ^_^ facet potrafi niesamowicie ciekawie opowiadać! i szczerze mówiąc to nigdy nie oglądałam lepszego programu podróżniczego! mnie osobiście też nie zawsze odpowiada sposób bycia pana C. ale jego program jest fantastyczny! ^_-

_Anika_

A mi się to podoba, bo przynajmniej koleś potrafił stworzyć swój własny sposób bycia, a nie podąża ślepo za ogółem. No i szacunek, że potrafi tak twardo wyrażać swoje poglądy, mimo, że są niepoprawne politycznie.

fenix

A ja lubię sposób w jaki pisze...zresztą program też oki. Niestety, nie sądzę by ktokolwiek z nas był w stanie wytrzymać z nim dłużej w podróży. No ale cóż. Osobowość mocno zaniża mu jego ocenę u mnie :).

fenix

ja go podziwiam i szanuję... chociaż niektóre jego poglądy są trochę zbyt rygorystyczne i nie każdy się z nimi zgodzi.
ale ogólnie to według mnie pan Cejrowski mądrze mówi, zwłaszcza o sprawach politycznych. często wypowiada się sarkastycznie i ze sporą dozą "jadu" ale na to się nic nie poradzi, bo po prostu ma rację i mówi prawdę...

ja uwielbiam program "Po mojemu- Wojciech Cejrowski" :D

fenix

ja go szanuje za to, ze przynajmniej potrafi sie przyznac do bycia homofobem i katolem, nie wstydzi sie tego. pamietam jak jeszcze pracowalem w kancelarii sejmu, wtedy cejrowski podszedl do olejniczaka z sld i powiedzial mu w twarz: "kurwy, wybiliscie cala moja rodzine" - brawo, tak wlasnie trzeba z wnukami i dziecmi tych, co rozwalali ten kraj przez 50 lat!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones