Wojciech Cejrowski

7,5
581 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Wojciech Cejrowski

w każdą niedziele prowadzi ten zdupczony ''boso przez świat'' to jest bez sensu

pawel997402

może po prostu nie oglądaj?

fenix

ja nie napisałem że to oglądam,tylko stwierdziłem że ten program jest zbędny w TVP

pawel997402

twoje stwierdzenie jest bez sensu, gdybys napisal "wedlug mnie jest bez sensu(zbedny)" -wolnosc slowa, a tak decydujesz za innych, ten program to wielki krok telewizji, pokazuje czesci swiata inaczej niz pozostale programy, W.Cejrowski rozmawia z przypadkowymi osobami, zwraca uwage na rzeczy ktore nie dostrzegamy, nie pokazuje utartych rzeczy......dzieki niemu polubilem geografie i kulturoznawstwo, myslisz ze dlaczego dostal nagrode najlepszego filmu podrozniczego--->bo jest dobry i ludziom sie podoba

pawel997402

Dla mnie to raczej TVP jest zbędna. Jednym z nielicznych , których bym zostawił jet właśnie Cejrowski

użytkownik usunięty
pawel997402

Nie martw się, oni tego nie nagrywają w każda niedzielę.

pawel997402

Ale gadasz bez sensu, program zyskał na całym świecie publiczność, nagrody. Jeszcze nikt tak ciekawie nie opowiadał o świecie niedostępnym dla przeciętnego człowieka, zawsze lubiłem geografie a że nie mam możliwości pojechać w tak dalekie zakątki świata ten program jest dla mnie po prostu cudowny ;D Pozdrawiam wszystkich zapaleńców którzy jeżdżą palcem po mapie ;P

pawel997402

Bez sensu i nie jest edukacyjny do tego. Jakiś debil wykłada o tym, że sztuczny medalik w trupiej czaszce to prawdziwa zasuszona czaszka zmarłego, a czaszka jest wielkości co najwyżej wielkości czaszki małpki kapucynki.

napruto

Nie wiem czy zdarza ci się czytać, ale w "Tomku wśród łowców głów" Szklarskiego całkiem szczegółowo jest opisany proces pomniejszania i konserwowania ludzkich głów. Tak, jest wielkości czaszki małpki kapucynki ale to ludzka głowa ;)
Bez sensu bo nie potrafisz go zrozumieć?
P.S. Nie wyzywaj od debili mądrzejszych od siebie i zacznij pisać tak, żeby nie było problemu z czytaniem twoich wypocin. W jednym zdaniu użyłeś 4 razy słowa "czaszka".

Tom_Spark

Nazwałem go debilem? Dobra debilem nie jest, bo wiadomo- jest wykształconym podróżnikiem i to ja użyłem złego doboru słów. Ale czuję do niego antypatię i po prosu jak widzę jak on mówi i jak się zachowuje ciśnie mi się jedno słowo na usta(debil). Ale czasem potrafi rozbawić, robi niezłe audycje w radiu(chociaż pewnie wychodzi tam na idiotę) i słucha nawet dobrej muzyki(dlatego dałem go do ulubionych xD). Jednak jego program wydaje mi się głupi(sam tytuł taki jest). Stoi jakiś facio w Hiszpanii, drze się i robi głupie miny(nie dla jaj), a jacyś żule robią sobie jaja i obejmują go podchodząc do kamery.

napruto

1/10 i do ulubionych? coś tu jest nie tak...

tak, przeczytałem twój komentarz

napruto

nie ogladales soku z zoka?:D

sanczopansa

Nie, ale właśnie muszę.

napruto

koniecznie! jest przekozacki,swietna rola keatona i przeslicznej ryder:)

sanczopansa

Akurat jak TVP odchodzi coraz bardziej od bycia telewizją misyjną i puszczanych jest coraz więcej komercyjnego shitu tak Boso przez świat jest programem dokumentalnym w dobrym wykonaniu. Zamiast zastanawiać się nad jego usunięciem to wpierw niech wywalą Klan, M jak miłość czy Taniec z piz... gwiazdami na lodzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones