Wojciech Malajkat

Wojciech Karol Malajkat

7,6
10 967 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wojciech Malajkat

Świetny aktor teatralny! Ludzie idźcie do teatru na spektakl z jego udziałem, to się przekonacie jaki to wspaniały talent. Ja byłem na przedstawieniu "Czechow żartuje" i uważam, że wspiął się tam na wyżyny aktorskiego kunsztu.

volkanko

Zgadzam się! Ja byłam (oprócz Czechów żartuje!) na Wujaszka Wani i tam to dopiero widać kunszt aktorski. P. Wojciecha Malajkata uwielbiam! Czekam na więcej filmów z jego udziałem

volkanko

Taka ciekawostka: wykupił Teatr Syrena w Warszawie i grywa tam wraz ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi - Zbigniewem Zamachowskim i Piotrem Polkiem.

Shiloh

To jest publiczny teatr. On niczego nie wykupił tylko był dyrektorem Teatru Syrena.

krupastas

To ciekawe, bo na TVP Historia był materiał o tym, że wykupił teatr.

Shiloh

Widocznie ktoś się pomylił. Ze znanych aktorów to Michał Żebrowski ma prywatny Teatr 6 piętro oraz Emilian Kamiński Teatr Kamienica. Malajkat od 1 stycznia 2009 do 31 sierpnia 2017 był dyrektorem artystycznym Teatru Syrena, który prowadzony jest przez miasto stołeczne Warszawa. Obecnie Malajkat jest rektorem Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones