Wojciech Malajkat

Wojciech Karol Malajkat

7,6
11 148 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wojciech Malajkat

Wojtek Mlajkat to fantastyczny aktor teatralny i filmowy! Jestem jego fanką od pierwszych ról na szklanym ekranie, a już zupełnie "powaliły "mnie jego role teatralne (pierwszą, którą widziałam na "deskach" była rola w "Sie Kochamy"), zresztą ten spektakl widziałam już cztery razy! Żałuję,że nie prowadzi już programu "JOKER", dla mnie ten program dużo stracił!
Cieszę się, że mogłam p.Wojtka osobiście poznać, to bardzo miły i sympatyczny Facet!!! Pozdrawiam wszystkich Fanów Wojtka Malajkata!

użytkownik usunięty
Aloha

no jasne że fantastyczny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!i miły hehehehe.............no ktos śmiałby zaprzeczyć??????????????no .......nikt sie nie ośmieli!!!!!!!!

Aloha

Przesadne zachwyty. Pan Malajkat naprawdę jest przeciętnym aktorem. Miał swoje 5 minut, a teraz nic nowego nie gra. Może się "wyczerpał"?

Aloha

Popieram, że Wojtek jest świtnym aktorem. Ja również jak ty, Aloha jestem jego fanem. Jeżeli chcesz pogadać to zapraszam 5286883

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones