Wojciech Mecwaldowski

7,4
23 307 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wojciech Mecwaldowski

Na wikipedii napisano, że urodził się w 1980 roku co oznacza, że ma 29 lat. Szczerze mówiąc dałabym mu dychę więcej dlatego się zastanawiam czy to prawda. Nigdzie nie ma konkretnych danych.

Joanna_7

w ciekawostkach jest ze ukonczyl PWST w 2004; wiec moze miec teraz te 29 lat, ale faktycznie wyglada powazniej... moze gdyby zgolil brode zgolil. ;)

Kralyks_Eht

Nie wiem czy to by aż tak pomogło. Widziałam go z bliska na planie jak stał przy Dorocińskim i miałam wrażenie, że ten drugi wygląda na młodszego choć jest starszy i ma jakieś 36 lat. Z kolei taki jeden aktor z Pierwszej miłości jest rówieśnikiem Wojtka, ma też 29 lat, a wygląda hmm... dałabym mu 21. Bywa i tak.

Joanna_7

To też jest kwestia ról jakie gra. Nigdy nie widziałam go w roli młodego chłopaka. Zazwyczaj gra kolesia który jest zdrowo po 30

Syllas

to patrzcie na to: http://www.youtube.com/watch?v=t4r5bTIAfzg

tomek711

no tak ,przeciez w Klanie chyba nawet debiutowal.To chyba z 2003roku z tego co pamietam?

Joanna_7

Wojtek ma lub bedzie mial 31lat. Jest z rocznika 1979 i nie wiem kto napisal ze 1980. Wiem to bo go znalam i nie urodzil sie wcale we Wroclawiu tylko w Klodzku.Moze to mozna jakos poprawic ale jak? u admina?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones