Wojciech Mecwaldowski

7,4
23 343 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wojciech Mecwaldowski

przecież on się urodził w Kłodzku, a we Wrocławiu studiował - kto takie info niesprawdzone tu zamieszcza !

użytkownik usunięty
rebraca

bujasz w obłokach, nawet na serwisie filmpolski.pl i wikipedii jest napisane że urodził się we Wrocawiu. Szkoda tyko, że nikt nie podaje jego dokładnej daty urodzenia.

A ja się przychylam do Kłodzka - tu żyje cała jego rodzinka, zresztą sam pan Wojciech uczęszczał do szkoły, którą ja właśnie skonczyłam ^^

Piskluuu

A co to ma do rzeczy? Przecież mógł się urodzić we Wrocławiu, a wychowywać w Kłodzku.

Aleksandra_aka_Alessia

Większość pewnie i tak nie uwierzy,ale chodziliśmy do jednej klasy, więc po prostu wiem.

wikipedia jako najlepsze żródło, dobre :))

w wywiadzie przeprowadzonym dla lipcowego wydania "Playboya" sam zainteresowany, powiedział że urodził się 5 kwietnia, a nie tak jak napisane na wiki 1 stycznia, a urodził się w Dusznikach (wychowywał się w Kłodzku, studiował we Wrocławiu)

mihajlo1992

mihajlo1992-być może tak jest ale warto to potwierdzić artykułem. Potrzebna jest rzetelna strona, która to potwierdzi.

em_mma

http://wywiadowcy.pl/wojciech-mecwaldowski/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones