Wojciech Szarski

6,0
26 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Wojciech Szarski

ten cały jego blog i te forum bespoke, gdzie typki myślą, ze potrafią sie elegancko ubrać to jest beka najwiekszego kalibru

BlackShit

Ach, nie ma to jak stara dobra polska zawiść... Pozdrawiam zakompleksionego. ;)

_Immune_

aaa no tak, zapomniałem,ze jak sie kogoś nie liże po jajkach to już zawiść, w dodatku polska! sam jesteś polakiem, typie

i powiedz mi jeszcze czego ja moge zazdrościć temu całemu macaroni tomato i przydupasom z jego forum?? to, ze sobie bloga prowadzi gdzie sobie wrzuca fotki w gajerku ??? no nie bądź śmieszny
ja tylko wyraziłem swoją opinie na temat jego bloga i tych "elegantów" z forum bespoke, których stylizacje wywołują u mnie atak śmiechu, co prawda nie wszystkie, ale znaczna większość ubrać sie nie potrafi

BlackShit

Widocznie Pan Czarne Gówno preferuję inną elegancje...

lordandrju

zgadza się, nie tak plebejską jak ta, która dominuje na tym śmiesznym forum.

BlackShit

To znaczy, można prosić jakiś przykład?

lordandrju

nie chce mi sie wchodzić teraz na te forum i wrzucac tu linków do zdjec ich stylizacji.
podam tylko dla przykładu jednego młodzieńca, który ubrał sie w marynarke po ojcu, założył za szerokie spodnie, to wszystko okrasił sygnetem! stanął na środku posesji i cyknął sobie fotkę
albo facet co kupił sobie garnitur, który bardziej przypominał dres ortalionowy, bo tak sie świecił, do tego buciki lacoste w szpic, elegancja pełną gębą.
dawno tam juz nie wchodziłem bo to nie forum dla mnie, albo własnie takie koszmarki jak powyżej, albo jakies totalnie archaiczne stylizacje

BlackShit

Że dużo kretynów robi sobie tam takie słit focie to ja wiem. Też tego nie cierpię i jest to coś żałosnego. A jaka Tobie odpowiada elegancja skoro tak krytykujesz Szarskiego? Nie widzę w jego stylu nic nagannego, no chyba, że próbuję, być oryginalny... Czasem przegina i wygląda jak banan...

BlackShit

Zdjęcie ma prawo wrzucić każdy, nie znaczy to, że inni użytkownicy będą się tym zachwycać, więc nie rozumiem waszych frustracji.

h8r3d

@BlackShit: nie zostałbyś pojechany, gdybyś przestawił wszystko w merytoryczny sposób. Ciężko znaleźć argumenty? Nie rzucić wulgaryzmem w internecie, prawda ?
Konkrety! To jest istotą wypowiedzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones