Wojtek Sokół

Wojciech Sosnowski

8,0
67 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wojtek Sokół

Jebane marne 6 ???!!!.........Jak już to ze 100.
Sokół is the best.
ZIP Squad 4ever

lilou90

Dobra ale Sokół nie jest żadnym aktorem tylko raperem a to jest strona o filmach.
PS: Ja też w ulubionych mam raperów ale nie pisze takich durnych tematów na forum

Hazers

A no aktorem to on nie jest...ocena była skierowana raczej do tego czym zajmuje się na codzień, bo nie można oceniać go za tak ''pokaźną'' filmografię, ani nazywać aktorem...

lilou90

No dobra to powiedz mi po co są profile osób które za bardzo "aktorstwem" się nie zajmują????.
To jest strona o filmach nie o muzyce.

Hazers

Oj gościu ale się rzucasz.I jeszcze żeby to takie ważne było to rozumiem...Strona jest poświęcona różnego rodzaju aktorom/kom.O nich się mówi, analizuję się ich grę i inne takie tam pierdoły.A skoro Sokół nie jest aktorem-nawet w Chaosie ''zagrał'' samego siebie-no to za co można go oceniać..(mimo tego że na stronie się znalazł)??W tym przypadku tylko za muzykę.A masz jakieś wąty do nie do mnie, bo ja gościa na tej stronie nie umieściłam.Apropos-niektórych tzw.''aktorów'' nie powinno się nazywać w ogóle aktorami...A ty jak masz się już czepiać to przynajmniej rzeczy naprawdę ważnych.

lilou90

Lepszy z niego aktor niż z Marii Skłodowskiej, która też jest na filmwebie..


ZIP Skład na zawsze! ;]

lilou90

Sokół zagrał w filmie "Chaos"? Był w ogóle, chociaż sekundę w kadrze? Czy po prostu stal gdzieś z boku?

Sokół, dobry typ, ale skąd się wzięli ci wszyscy fanatycy? Kultura HH promuje coś innego.

Roshigdz

Ja chyba jestem ślepy,bo też go tam nigdzie nie mogłem dostrzec,o ile Fu,Pono i Korasa od razu idzie zauważyć,tak jego nie mogę się dopatrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones