Wojtek Sokół

Wojciech Sosnowski

8,0
67 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wojtek Sokół

Do ostatniego WWO byłeś świetnym raperem. Potem się zeszmaciłeś. Twój nowy rap nie jest taki dobry, jak ten stary. W dodatku jesteś hipokrytą do kwadratu. Bluzy PROSTO za 300zł. kto to kupi ? I jedziesz Jędkera za to, że robi teraz gówniane techno, a sam zapoczątkowałeś ten gatunek numerem "W Aucie". A jakoś współpraca z Bosskim Romanem Ci nie przeszkadza, a on przecież też robi techno ? Sokół, jesteś skończony ! Kto by pomyślał, że taki dobry raper może się tak stoczyć. Totalne dno i hańba.

Aliengreen90

Po pierwsze Sokół nadal jest świetnym raperem, po drugie gdzie on tak niby jeździł po Jędkerze? Owszem powiedział że mu się to nie podoba jego muzyka i nie pochwala jej, ale przecież go tam nie wiadomo jak nie wyzywał. I nie ma co porównywać kawałka "W Aucie" do muzyki Jędkera. To była tylko jedna nuta, odskocznia dla zwały z Frankiem Kimono, a nie robienie całej kariery na czymś takim jak w przypadku Jędkera. O Bosskim nic nie mówił, bo z nim nagrał kilka kawałków i nie będzie gadał od razu co mu w nim nie pasuje. Natomiast z Jędkerem był bardziej związany (Zip Skład,WWO) więc miał prawo się wkurzyć i wypowiedzieć... A co do bluz PROSTO to może trochę drogie, ale w innych wytwórniach wcale nie są dużo tańsze, a jednak w PROSTO mi się najbardziej podobają, dobre jakościowo, sam jedną posiadam.
http://www.youtube.com/watch?v=YMrPWp6axvo&feature=plcp Tu masz jego nową nutę. Tekst jest świetny jak zwykle,z przesłaniem. Moim zdaniem jego rap nadal stoi na bardzo wysokim poziomie i Sokół jest jednym z najlepszych raperów w Polsce, jeśli nie najlepszym.

laki1357

Prosto, te całe SSG, a szczególnie te ciuchy gurala to syf, 300zł robione u chińczyków. Gural nie robi rapu teraz tylko pie*doli 3 po 3.

Aliengreen90

Też się na nim zawiodłam. Kilka lat temu był czas, że bardzo go lubiłam, a teraz z ciekawości sprawdzam co u niego, jak muzyka... no niezbyt, ale do starych piosenek sentyment i szacunek dla niego.

HeatherSweet

No np. "Każdy ponad każdym" nic nie przebije, ale przecież teraz ma też świetne kawałki.

Aliengreen90

Sokół zrobił numer w aucie dla jaj, można powiedzieć że w hołdzie dla Franka Kimono(który robił swoje nuty właśnie dla jaj), a bluzy prosto są po 300 zl po to żeby nie każdy je miał, powiedział to w piosence "pieniądze nie śmierdzą" ("I pi**doliłeś coś że za droga prosto bluza nie kupuj jej, ona nie jest dla lamusa.") Masz wyjaśnienie. I na następny raz rozeznaj sie co i jak zanim napiszesz jakąś głupote.

hubertmks

Pieniądze nie śmierdzą?
Ten co w klipach z amatorką, a nie sponsoringiem Heyah.... tak to było to Sokoła,
Peja-Staszica 4

hubertmks

"I pi**doliłeś coś że za droga prosto bluza nie kupuj jej, ona nie jest dla lamusa." - to w żaden sposób nie odnosi się do tego, że Sokół nie chce żeby wszyscy mieli bluzy Prosto (co nie ma sensu).
Źle interpretujesz teksty

mejbirdus

dobrze wiem o co chodzi Ziomuś, Sokół mówi o tym że jak Cię nie stać na tą bluzę, to zamiast narzekać to rusz dupę i zrób coś w tym celu, aby Cię na nią było stać :> 5!

Aliengreen90

Jeszcze ta pazerna na pieniądze gnida pruła się do SSG, bo ciuchy SSG się lepiej sprzedawały od Prosto, to Sokoła to mocno zabolało, że tyle hajsu nie zgarnie i zaczął się pruć jak jakieś zakompleksione dziecko z gimnazjum.

Aliengreen90

A za popieranie lewackiej antify, Sokół nigdy u mnie już szacunku nie odzyska.

Aliengreen90

Podaj jakieś źródło bo nie chce mi się wierzyć.

Aliengreen90

Ogarnij się człowieku. Rzucasz tekstami wyssanymi z palca. Pie*rdolony hejcie !

Aliengreen90

I co teraz powiecie lamusy? . !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones