Wojtek Sokół

Wojciech Sosnowski

8,0
67 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wojtek Sokół

Sokół zainteresował mnie piosenką "W aucie" wtedy zawróciłam uwagę na niego. Doczytałam ,że był w zespole WWO ,którego bardzo lubię utwory są bardzo realistyczne. Teraz tylko wypatruję teledysków z Sokołem :) i powracam do utworów WWO

mmoniao17

jak ' w aucie' Cie wciagnelo w jego muzyke, jak takie kawalki o ile to tak mozna nazwac sie Ci podobaja to ku*wa dziewczynko brawa :)

pati165

dokladnie

Jayfidget

po prostu dziewczyna lubi w aucie, czemu się czepiacie?

pati165

http://images.gametrade.pl/system/photos/000/035/524/original/homer_facepalm.jpg
a ja ostatnio czytałem o Pawle Kukizie - nie wiedziałem że śpiewał w Piersiach!

mmoniao17

Wow ! Urzekła mnie Twoja historia xD
,,Będę brał cię (gdzie?) w aucie’’

BastekTGK

heheh widzę ze wzbudziłam dyskusje ;) Jest BAD

mmoniao17

Raczej nie powinnaś obracać tego, że jesteś ignorantką w zabawną historyjkę i chwalenie się, że wracasz teraz do kawałków WWO dzięki kawałkowi, który tak naprawdę niechlubnie zamknął godną działalność Wojtka.

smithi09

niechlubnie? Sokół nie ukrywa tego że kawałek "w aucie" jest zrobiony dla zwały. on marzył o tym żeby nagrać coś z Frankiem Kimono. Skoro miał taką możliwość to to zrobił. Oczywiście nie jest to klasyka jak "damy radę" czy "moge wszystko" ale ja nie uważam tej plyty i tego kawalka za ujme.

kazik_21

w 100% się zgadzam :)

smithi09

Zamknął godną działalność Wojtka? Nie zgodzie się. Płyta CPB z Marysią jest rewelacyjna, czy gościnne zwroty, w których zawsze rozpie*dala system :).

mmoniao17

" Doczytałam ,że był w zespole WWO ,którego bardzo lubię..", to dobrze, że głosy rozpoznajesz.. skoro nie skojarzyłaś go z WWO :o

wolepomidory

mam dobry słuch ;)

mmoniao17

Zacznijmy od tego że kawałek W aucie wymyślił Jędker...ale stwierdzil że nie bedzie robił tego jakiejs komerchy itp...więc kawałek łykneli sokol, pono i reszta....jędker sie wku*iłl ze kawalek odniosl sukces i z czasem wyjechał z materialem Monopol - na melanzu. Tyle...
a swoją drogą @mmoniao17 ...słuchalaś WWO ale jak uslyszalas w aucie to dopiero zauwazylas Sokoła? ;/ fajnie masz w domu :P
A jezeli chodzi o klasyke WWO...do dzisiaj znam na pamięć "Marysię, która była lekko w szoku" ^^ :D WWO - Każdy ponad każdym.

MateuszRyaN

aha...

MateuszRyaN

ale o co wam chodzi?? dziewczyna ma prawo miec swoje zdanie.. tak samo jak ma prawo nie wiedziec tego czy tamtego. tyle w temacie.
a Sokół to mistrz!

bravo007

Nie ma prawa.

przekor

za to ty masz

bravo007

Wiem, nie musisz mnie uświadamiać.
A na poważnie, to ja nie zauważyłem żadnego "swojego zdania" u autorki tematu.
Podobnie jak braków w wiedzy, bo to totalny BRAK WIEDZY, w każdym fragmencie tego anty-stylistyczno-gramatycznego potworka u góry strony. Po ukończeniu szkoły podstawowej prawa tego, po uprzedniej
(pomyślnej), weryfikacji wiedzy tematycznej i teście z umiejętności poprawnego posługiwania się językiem polskim, nabędzie.

przekor

tak!
uf... - nie zrozumialam prawie nic i nie mam pojecia o czym ty w ogole piszesz, ale nie pragne zglebiac tematu. nich ci bedzie. pozdraiwam

przekor

nie bądź taki do przodu...

użytkownik usunięty
MateuszRyaN

Skąd masz info że to Jędker wymyślił?

użytkownik usunięty
mmoniao17

No nie gadaj to zupełnie tak jak ja. :) Też dzięki piosence "W aucie" zwróciłam na niego uwagę (jak i wgl na muzykę rap), w dodatku mi się spodobał więc zaczęłam go słuchać (wiem śmieszne :D). Wtedy byłam głupią nastolatką i bardziej zwracałam uwagę na jego wygląd niż na twórczość. Teraz trochę dorosłam i już mi się tak bardzo nie podoba no i bardziej zwracam uwagę na jego twórczość. Sądzę że jest świetnym raperem i dla mnie najlepszym w Polsce, to mój idol choć też bez przesady bo jego wszystkich utworów nie znam. Owszem miał parę wpadek bo niektóre utwory ma słabe, ale to normalne, bo przecież nikt nie jest doskonały. Wkurza mnie też np. to że tak drogo sprzedaje ciuchy ale ogólnie lubię tego gościa i uwielbiam jego muzykę. Pierwszy raper którego zaczęłam słuchać i stał się moim ulubionym. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones