Woody Allen

Allan Stewart Konigsberg

7,3
11 559 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Woody Allen

Ale przez to jak uwziął się na Polskę i Polaków stracił u mnie szacunek, ma mentalność typowgo amerykańskiego żyda, który mało wie o Polsce i uważa że Polacy to Antysemici.

desmond19989

A konkretnie... to o co chodzi?

zweistein

Narysować ci?

PS. Widzę, że wystarczy napisać na filmwebie "Woody Allen" i można być pewnym, że się pojawisz, żeby go bronić. Cóż, twój nick tłumaczy dlaczego.

Galenar

Wystarczy napisać. Byle z sensem i rzeczowo. Trudna sztuka? ;)

zweistein

Dla tych którzy ci odpowiadali nie, dla ciebie zazwyczaj tak. Ogólnie dyskusja z osobami twojego pokroju jest sama w sobie pozbawiona jakiegokolwiek sensu.

Galenar

Znowu brak jakiegokolwiek konkretu. Infantylne pretensje i dąsy niestety go nie zastąpią.

zweistein

Jak widać po twoim przypadku można go jednak zastąpić bufonowatym nadęciem i ignorowaniem lub przeinaczaniem tego, co rozmówca do ciebie pisze. Udowodniłeś to wiele razy w dyskusjach z innymi użytkownikami na temat małego Woodego (zrobiłeś to nawet w swoim pierwszym poście w tym temacie, chociaż dostałeś konkret - a jednak jako odpowiedź wybrałeś "infantylne pretensje i dąsy"). Kolejny raz udowodniłeś, że jesteś po prostu maluczkim człowiekiem i dyskusja z tobą, tak jak z każdym fanatykiem, jest bez sensu. Zmarnowałeś już wystarczająco dużo mojego czasu.

Galenar

Czas marnujesz zupełnie sam, bez mojego udziału. Ja chętnie porozmawiam o kinie Allena i nim samym, ale przecież ty wcale nie zamierzasz o tym dyskutować. Ja jestem przeciez znacznie ciekawszym tematem, prawda? ;)

Jaki to konkret niby mi dałeś, oprócz focha i pretensji? To, że możesz mi narysować? Cokolwiek innego prócz dziwacznych oskarżeń, pozbawionych sensu? Wolne żarty.

zweistein

Nie ja ci dałem, tylko desmond19989 w swoim pierwszym poście (przykładów na potwierdzenie jego słów jest mnóstwo w tematach pod filmami Alena - o czym przecież dobrze wiesz, bo się w nich udzielasz).

Ale co do jednego masz rację, to ja marnuję czas na ciebie. Dlatego to już był ostatni raz.

Galenar

W "precyzyjnym poście" (sic!) brak było jakiegokolwiek przykładu, który popierałby krytyczną opinię kolegi. Dlatego opinia była gołosłowna i dlatego pytałem o przykłady, których nie było. Proste? ;)
W innych tematach owszem, były jakieś, ale w większości przyszyte na siłę. Gdybyś uważnie czytał, pewnie byś wiedział. Ale może mam coś wnioskować na podstawie twojego nicka? ;)

Galenar

Potwierdzam. Gadałem z nim.

desmond19989

Polacy to są antysemici,
więcej ma negatywne nastawienie niż neutralne lub pozytywne, a pozytywne to ani nie poznałem ani słyszałem nawet o takich Polakach

dubbelvla

To mało widziałeś lub słyszałeś

dubbelvla

Przecież to o czym piszesz to nieprawda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones