Yannick Bisson

Yannick D. Bisson

7,4
376 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Yannick Bisson

najładniejszy był w Wysokiej fali, ale w Sue Thomas co dziś obejrzałam tez wyglądał słodko.
;)))

hardygostek

hej:)
Ależ on jest cudowny!!!!!!!!!!!!!!! Zaczęłam oglądać Sue Thomas i po prostu nie mogłam oderwać od niego oczu, od razu zwrócił moją uwagę:)
Przystojniak z niego jak się patrzy. Szkoda, że ma żonę i mieszka tak daleko...:(

Wampirella

Wampirella -> przecież żona to nie problem ^^ Kochankę też mieć może ;]
Nie no tak na poważnie to naprawde jest świetny^^ I bardzo, bardzo przystojny xD

hardygostek

Wysokie fali nie oglądałam. Ale oglądam Sue Thomas i Detektywa Murdocha. Yannick jest rewelacyjny i bardzo przystojny Oglądam te filmy,by na niego popatrzeć.

golabczak

a ja wlasnie w wysokiej fali lubiałam go najbardziej! ciekawe czy jeszcze wysoka fale będa emitować kiedyś w tv bo bardzo bym chciała. Ten serial był rewelacyjny, super przygody i ekstra aktor (rzecz jasna Yannick) nie moge tego zrozumieć czemuw tv ciagle powtarzają okropnego strażnika texasu a wysokiej fali nie... tyle bym dala żeby to znów ogladać a na dvd chyba nie ma ;/
w sue thomas też był spoko ale jako tako serial mi się juz nie podobał wiec nie ogladałam.... tylko sporadycznie.

peace_me

Jest cudowny <3
Jest fizycznym uosobieniem mojego ideału faceta. Bo jaki ma charakter tego nie wiem...
Niesamowity z niego aktor:))

hardygostek

On ma piękne oczy i to one tak uwodzą, spodobał mi się w Sue

hardygostek

Szczerze? Osobiście uważam, że jest obleśny. Kijem od szczotki bym go nie tknęła... ale kwestia gustu :-/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones