Yifei LiuI

An Feng

7,5
2 168 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Yifei Liu
leegross

Najważniejsze że Chinka, a nie np. Scarlett Johansson.

leegross

Bardzo dobry.

leegross

Jedna z najpopularniejszych, chińskich aktorek. Jak najbardziej dobry wybór! Do tego bardzo pasuje urodą. O ile uważam, że Fan BingBing czy Angela Baby są o wiele bardziej urodziwe tak do roli Mulan w ogóle by nie pasowały.

Mimeiko

Niestety ale w Chinach mają odmienne zdanie o aktorce - Nie mogę podać linka to skopiuje artykuł .

''W Chinach po raz dziewiąty przyznano Złote Miotły (Golden Broom Awards), czyli odpowiednik amerykańskich Złotych Malin lub polskich Węży. Za najgorszą aktorkę 2017 roku uznano Liu Yifei, która została wybrana przez Disneya do głównej roli w wyznaczonej na 2020 rok aktorskiej wersji Mulan.

Chińskiej aktorce przyznano antynagrodę w kategorii Największego rozczarowania aktorskiego roku. Na statuetkę złożyły się kreacje w dwóch filmach: The Chinese Widow oraz dramacie fantasy Once Upon a Time. Trzydziestolatka w Kraju Środka krytykowana jest za swoje aktorstwo od wielu lat, lecz to dopiero jej pierwsza Złota Miotła. Liu Yifei najczęściej wyszydzana jest za pozbawioną emocji "pokerową twarz", ale również zarzuca się popularnej w Chinach gwieździe brak rozwoju przez trwającą już wiele lat karierę.''


''Złote Miotły powstały w 2009 roku i organizowane są przez magazyn filmowy Youth Film Handbook. Celem antynagród jest dbanie o poziom i poprawę jakości chińskiej kinematografii.''

Choć do tej pory owszem grała w przeciętnych produkcjach - To nie zgodzę z taką oceną jej gry aktorskiej, widziałem ją co prawda tylko w 2 produkcjach ale jej twarz oddawała emocje - Choć akurat tej produkcji nie widziałem, ale już w tym zwiastunie widać że nie ma przysłowiowej kamiennej-pokerowej twarzy .

leegross

Osobiste myślałem że będzie młodsza - Ale i tak przynajmniej pod względem wyglądu mi pasuje .

buterfly

Też byłam lekko zdziwiona, kiedy dowiedziałam się, że filmowa Mulan ma trzydzieści lat... ale skoro wygląda młodziutko, to chyba nie ma problemu. W końcu nie od dzisiaj filmowych nastolatków grają dorośli - a ona nawet nie potrzebuje charakteryzacji, żeby grać dziesięć lat młodszą :)

Veiller

To prawda też nie dałbym jej trzydzieści lat .

buterfly

Azjatki wygrały chyba na loterii genowej, one się jakoś inaczej, wolniej starzeją z natury chyba. Gong Li, która będzie grała w tym filmie czarny charakter ma 52 lata. Dla mnie to jest po dzień dzisiejszy najpiękniejsza azjatycka aktorka ever. Dałabym jej w porywach 45 lat.

Lotta_Rosie

Zapewne nie jedna kobieta pod tym względem chciałaby być Azjatką :) - w dodatku od aktorki tak ja powiedziałaś nie bucha seksapil, wiec też nie będzie to aż tak dziwne że nikt się nie zorientował że to kobieta .

leegross

Dobrze pasuje. Ładna, ale nie jest taką skończoną pięknością, która bucha kobiecością, dlatego łatwo będzie ją przerobić na żołnierza. Nie będzie tego poczucia, że to jest niewiarygodne, że goście się nie zorientowali, że to kobieta. Mam wrażenie, że jest podobna do animowanej postaci, bardzo dobry wybór.

leegross

Zły ze względu na jej poglądy.

Nord_filmweb

A co jej poglądy mają do tego czy pasuje na Mulan? - Od aktorki wymagano umiejętności sztuki walki, też urodą pasuje bo łatwo można ucharakteryzować na mężczyznę co udowodniły już zwiastuny.

buterfly

Że popiera totalitarną policję.

Nord_filmweb

:) To nie oznacza że nie pasuje do roli bo uprzejmościowo zna sztuki walki jak i pod względem wyglądu w przebraniu wygląd praktycznie jak mężczyzna.

buterfly

*pod względem umiejętności

buterfly

Weź się jakoś wysławiaj - nic nie rozumiem z tego twojego bełkotu.

Nord_filmweb

Ehhhh chodziło mi o to że zna sztuki walki i łatwo było dzięki jej urodzie ucharakteryzować ją na mężczyznę - Mimo że się pomyliłem ja nie miałem większego problemu ze zrozumieniem tego co napisałem :)

leegross

Słodka. Dobrze w roli się odnalazła.

leegross

Umiejętności aktorskie jak Steven Segal. Cały film Mulan jedna mina.

sweesboy

W pełni się zgadzam. Przez Yifei Liu Mulan kompletnie utraciła charakter.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones