Yong-hwa Jung

7,5
243 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Yong-hwa Jung
Arin29

Yaaay! :D Naprawdę cieszę się, że mogę go znowu oglądać. Jestem po dwóch odcinkach i moje pierwsze wrażenia są jak najbardziej pozytywne :) Ciekawa fabuła, nieprzeciętny styl głównej bohaterki oraz obecność Junga to trzy główne powody mojego zainteresowania :D Mam nadzieję, że się nie zawiodę :D

iloo6969

A ja jestem już po 6 odc. i bardzo podoba mi się ta drama. A zapowiedź 7 odc. ojojoj ;D Kwiatuszki dla ropuszki będą i wyznanie xD
Ale czemu nie ma tej dramy dodanej do seriali?? :(

patrycjagrudzinska1

A ja niestety po obejrzeniu 7 i 8 odcinka jestem bardzo rozczarowana. O ile pierwsze cztery odcinki wyglądały obiecująco, o tyle kolejne mają tendencję spadkową. A szkoda, bo liczyłam, że Yong hwa będzie mógł zaliczyć tą dramę jako sukces. Fabuła strasznie zwolniła, a Yoon Eun hye mnie w tej roli wyjątkowo irytuje. Pierwszy raz oglądając dramę nie przepadam za główną bohaterką. Za to uwielbiam postać Kim Shina graną przez Lee Don Guna i po ostatnim odcinku polubiłam w końcu Seo Yoo Kyung :D
Ta drama wywołuje u mnie reakcje odwrotne od oczekiwanych i od tych które zwykle mi towarzyszą przy oglądaniu ^^

Arin29

Świetna drama i jung jak się wyrobił, jestem pod wrazeniem

katarzynaher

jak dla mnie ta drama jest lekko kiczowata, ale lubie tego aktora za jego slodkie oczy :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones