Yvonne Strahovski

Yvonne Jaqueline Strzechowski

7,9
9 116 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Yvonne Strahovski

mowi po polsku:
https://www.youtube.com/watch?v=c6JzLUxVPY0

alex_29_filmweb

To jest bardzo ciekawe. Mimo że z Polską wiąże ją tylko rodzina, to się do tego przyznaje, a niektórzy ludzie, którzy większość czasu spędzili w Polsce, a teraz pracują za granicą, wstydzą się swojego pochodzenia.

raser

to nie sa Polacy . :)

MatM95

Masz rację Mat! Polakiem się jest, bez względu na miejsce przebywania, nawet urodzenia jak w przypadku Yvonne. My mamy być z czego dumni i mamy piękne tradycje, których zachód już nie kultywuje. Uświadamiam to Francuzom, którzy przywłaszczyli sobie Marię Skłodowską i Fryderyka Chopina oraz na codzień, dzieląc się naszą dobrą polską muzyką w instytucjach kultury! Viva la Pologne!!! <3

alex_29_filmweb

Mowi lepiej od wiekszosci z tych co wyjechali zaledwie na kilka miesiecy. Polskiego nauczyla sie glownie od babci.

alex_29_filmweb

Widziałam, świetnie mówi po polsku, z rodzicami mówi po polsku, przyjeżdza do Polski, potrafi zrobić polskie potrawy i na każdym kroku podkreśla to, że jest Polką, bo rodzice to Polacy. Ostatnio przyznała, że żałuje iż posłuchała agenta i zmieniła nazwisko. Stwierdziła, że jak się nauczyli Schwarzenegger, to jej nazwiska też by się nauczyli. Poza tym jest przepiękna

alex_29_filmweb

Jak jej się miło słucha :) .

alex_29_filmweb

Alez ona jest cudowna ..I taka pozytywna. Usmiech mi z twarzy nie znikał , gdy jej sluchalem i patrzyłem jak sie usmiecha.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones