Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 323 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

Powiem krotko, wyrosnie z niego przystojny i meski facet (tak juz po trzydziestce). Zaznaczam, ze nie jest w moim typie, ale taki moze byc za kilka (nascie) lat. Cos jak z DiCaprio... Najpierw gogus z malowana buzka, a teraz? Meski gosc i swietne role. Brawo!

madziaang

Tyle ,że DiCaprio od samego początku grał świetnie (podstawowa różnica między nimi). A jak będzie z Efronem, czas pokaże.

xena_4

Kiedyś go uwielbiałam i wgl. ale teraz już go mniej lubię za to uwielbiam Matta Lantera hmm co za ciacho.

mysia450

Jak dla mnie Lanter jest zbyt lalusiowaty (zupełnie jak Zach). Ale zrobił na mnie wrażenie grą w parodii Zmierzchu. I co ciekawe, parodiując Edwarda Cullena, zagrał lepiej niż Pattinson. Wydaje mi się, że gdyby to on zagrał w słynnej sadze, być może postać zyskałaby więcej... charakteru.

madziaang

Dla mnie on już się zmienił i pokazał, że potrafi doskonale grać...Zawsze wierzyłam, że zmieni się....Widziałam w nim faceta, a nie gogusia....:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones