Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 323 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

Nie rozumiem ludzi którzy zaszuwladkowali go jak wesołego dzieciaka z HSM.
Oglądałam filmy z nim również sprzed tych produkcji i uważam, że na ekranach możemy
zobaczyć jak ten aktor dojrzewał i rozwijał się. Niektórzy zaczynali jako dzieci w "Klubie
Myszki Miki" jemu udało się akurat tam. Oglądałam z nim film sprzed HSM "Droga po
marzenia" i uważam że był to świetny początek jego kariery, trudna rola. Ale nic mu nie
ujmując poradził sobie. Potem seria z HSM, która nie ukrywam podobała mi się. Lubię
oglądać te fimy, tam wszystko jest takie idealne i proste. Potem natknęłam się na kolejny
film z jego udziałem. "17 again" uważam że świetna historia, dobrze opowiedziana i
wykonana i tytuł, który obejrzałam ostatnio z Zackiem to "Charlie St. Cloud". Piękny film o
miłości, stosunku do śmierci i pogodzenia się z nią. Zabierałam się za ten film dość
długo i szczerze mówiąc trochę się obawiałam. Jednak i fabuła i wykonanie aktorskie
bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Film pograł sobie na moich uczuciach, więc często
się wzruszałam. Jednak byłam pod wielkim wrażeniem dojrzałośći Zacka i realnie,
zagranych przez niego uczuć. Uważam że rola nie była łatwa, ale poradził sobie na 5+.
Serdecznie polecam. Jedyny film z jego udziałem który mnie totalnie zawiódł to "Lakier
do włosów". Tego nie polecam i mam nadzieję, że się nie na tknie na więcej takich
produkcji. Podsumowując jaki by jego początek nie był, zmierza w dobrą stronę i będę
trzymałą kciuki za kolejne produkcje z jego udziałem. Dlatego z pełnym uznaniem daję
mu 8. Pozdrawiam. :)

użytkownik usunięty
luckily

Masz bardzo dużo racji dziś widziałam z nim film New Year's Eve byłam bardzo negatywnie nastawiona do jego roli, ale w trakcie filmu zmieniłam zdanie dobrze zagrał widać że facet zna się na swoim fachu :)

luckily

Z pełnym uznaniem daje mu az 2.
Nie oszukujmy sie koleś grać nie potrafi,nie lubie go ogladac ma typowom twarz modela co nie przyciąga widzów , a mnie jego osobowosc odpycha po co mu dawac role , nie rozumiem tego JEST MEGA SŁABY
po 2 on mi sie kojarzy tylko z HSM i niczym innym.Jest wielu innych aktorów młodego pokolenia którzy sa lepsi od niego np:ten koleś z filmy "Jestem numerem 4'',człowiek wilk ze Zmierzchu.Jak zobacze ich na plakacie to jest bardzo prawdopodobne ze pojde na ten film do kina co oni promują w przypadku jego nie.Filmy z nim są nudne, kiczowate żenujące.
Nie rozumiem czemu taka jeszcze wysoka nota 5.5 ,a powinna byc MAX 2,5
Kochanie jesli mu dałas note 8 to np: Hopkins powinien dostać 36
Niech lepiej zostanie zawodowym modelem to mu wyjdzie na dobre

Lulszczuch

Pytanie do Lulszczucha: Ile filmów z nim oglądałeś ? Bo patrząc po twoich ocenach żadnego. Także nie bardzo rozumiem na jakiej podstawie go oceniłeś.

użytkownik usunięty
Lulszczuch

Osobiście go nie oceniłam bo nie zasługuje na ocenę ode mnie, możne w niektórych filmach dobrze wypadł ale nie na tyle abym go oceniła

Lulszczuch

Oczywiście masz prawo do własnej oceny i przemyśleń. Do tego służy to forum, może rzeczywiście 8 to dla niego za dużo porównując z takim aktorem jak Jack Nicolson czy Jony Depp. Odbiegając od tematu, nie rozumiem dlaczego Johny Depp nie otrzymał jeszcze Oskara. Ale do tego utworzymy nowy wątek. :)

luckily

Pare z nim filmów obejrzałem... i jego postawa jako aktora nie przekonuje mnie do tego zeby ogladac kolejne filmy z nim...
Wole innych aktorów młodego pokolenia ,ale nie jego ,szczeze powiedziawszy nie lubie seriali Disnea z tymi żenujacymi aktorami ,nie moge na nie patrzec jak ludzie je moga ogladac nie rozumiem tego...jaki przykład dają dla mlodziezy czyli mi :D
a on gral chyba w hotel jakis tam z tymi dwoma debilam (blizniacy)...łoł ten serial to jest dopiero żenada nie mam słow :P

Johny Depp nie wiem czemu nie otrzymał oskara jest świetym aktorem ,mam nadzieje ze dostanie oskara na nastepnym rozdaniu...Piraci i pare innych filmów z jego wykonaniem to klasa...:D ja takim dorobkiem nie moge sie pochwalic ...:D

użytkownik usunięty
Lulszczuch

Ja osobiście nie lubię takich filmów jak Pirates of the Caribbean ale nie mam zamiaru zrobić to co wszyscy i cie opier... za to że to lubisz. Bo niektórzy ludzie na tej stronie nie zdawają sobie sprawy że każdy ma prawo mieć swoje zdanie na jakiś temat , ktoś może nie lubić jakiegoś aktora/aktorkę a drugi ja uwielbiać ja bardzo lubię Katherine Heigl a inni jej nie trawią i nie mam zamiaru truć im i przekonywać jaka ona fajna i wgl. Dlatego sznauje Twoje zdanie na temat Zaca Efrona, chociaż sama go nie darzę wielkim uczuciem

Po części zgadzam się z wami, jednak każdy ma swoje upodobania i serię Piratów- uwielbiam. ;d
+dzięki za odpowiedzi. ;d a oglądał ktoś z was ten nowy film z Johnnym "Dziennik zakrapiany rumem" ? ;d

luckily

Katherine Heigl jest spoko ona da się lubic w porownaniu do efrona

"Dziennik zakrapiany rumem" jeszcze tego nie ogladałem ,moze na to pojde do kina jeszcze nie wiem zobacze...
ja czekam na Dark Shadows z Johnym Deppem :D

użytkownik usunięty
Lulszczuch

No to się cieszę że doszliśmy do porozumienia;*

Lulszczuch

a o tym to nie słyszałam. :) zaraz poczytam. :)
+ szczęśliwego nowego roku tak przy okazji. ;d

luckily

dziki i nawzajem :D
no i jak :)

Lulszczuch

a też dziękuję. :)

Lulszczuch

ile ty dzieciaku masz lat? 12?

użytkownik usunięty
galcia147

do kogo ten post?

a ty, co sadzisz o Dark Shadows...

użytkownik usunięty
Lulszczuch

hmm nie wiem co mam sądzić bo nie wiem co to takiego, jak mi wytłumaczysz to ci powiem. Kojarzy mi się jakiś serial to, to ?

nie to nie to ,nie wiem moze i grał w takim serialu o takiej nazwie ,ale mi chodzi o film,premiery jeszcze nie było :Dnie znam takiego serialu :)
http://www.filmweb.pl/film/Dark+Shadows-2012-483333

użytkownik usunięty
Lulszczuch

aha ok już rozumiem. A co sądze jeszcze nic obejrze to ci powiem.

galcia147

Misiu na 12 lat mnie oceniłaś ,tak staro nie wyglądam ... sześć lat mi dodałaś za dużo eeejjj :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones