Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 439 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

Tak patrzyłam na te wasze niektóre wypowiedzi,aż w końcu musiałam napisać.Ludzie,przecież ta osoba wypowiadająca się po nickiem "Zawsze Zakuś" to zwykły prowokator.Ja oczywiście rozumiem,że niektórzy czują się dotknięci tym,że wystawiła ocene 1 wybitnym aktorom,ale czy nie o to jej chodziło,aby na forum rozpętała się prawdziwa burza?Dajecie się nabierać na te gierki.
Nie rozumimiem również wypowiedzi typu "co za pedzio","jaki laluś","wolę być śmieciarzem niż takim aktorem jak on" (????)Czy ludzie na poziomie i mający troche klasy tak się wypowiadają?
I przepraszam bardzo,ale w "Hairspray" Efron poradził sobie całkiem przyzwoicie.
Zaznaczam,że nie jestem jegą fanką,aczkolwiek wystawiłam jemu ocene 7 i uważam że jest ona jak najbardziej słuszna.
Pozdrawiam.! ;)

Airad_

Mogłaś sobie darować ten temat,co Ty masz nas za jakichś downów??

Robert_De_Niro

to, że inteligentna ejst, to nie znaczy, ze Was za downów ma XD.

Robert_De_Niro

pfff takich inteligentnych,wypowiadających się na ten temat osób było już kilka,pozdro;]

Robert_De_Niro

wiem czytalem. w koncu ZaWsHe Zakuś staua siem n@jL3PsHom UsErkOm!
i wogule najpopólerniejshom, prafda xp?

Maciek_WB

puść sobie Vanilla Sky..leci na TVN7;]

Robert_De_Niro

Ludzie czy Wy się nudzicie, po ile Wy lat macie? To mi przypomina sprzeczke moich sióstr:
"Ale Ty glupia jestes"
"Sama glupia jestes, a ten twój Leoś to jest brzydki i beznadziejny"
"Sama jesteś beznadziejna i sie nie znasz"
"Napewno lepiej od ciebie"
I tak to się ciągnie w nieskończoność, a one mają po 7 lat...
Tak w nawiasie to wydaję mi się, że większość Was miesza sobie Zaca Efrona z Troy'em Boltonem którego grał Zac w HSM. Ocaniacie bohatera tego filmu, a nie Zaca jako aktora, bo uważam, że bardzo dobrze zagrał swoją rolę wyidealizowanego i przesłodkiego chłopaka,a to już nie wszyscy mogą znieść... proponuję obejrzeć np. "Droga po marzenia" gdzie Zac wciela się w rolę chłopca chorego na autyzm... Gdyby był taki beznadziejny to by Go nie wzięli do tej roli, tak więc proponuję nie mieszać fikcji z realem... i skończcie wreszcie się zachowywać jak malutkie dzieci, co to nie mogą dostać lizaka... prfff

dajankaaa

Agugu

Uzi

Al Pacinie and Robercie De Niro (;P),nie uważam was za downów,ale za osoby które również posiadają zbyt dużo wolnego czasu,albo które lubią kłócić się z osobami takiego pokroju jak "Zawsze Zakuś".(choć przypuszczam że w realu ta osoba jest bardzo inteligentna)Dlatego nurtuję mnie jeden fakt,po co wdajemy się w dyskusje,jeśli wiemy że to zwykła prowokacja?A odnosząc się do Zaca,to młody aktoryna,który jak dla mnie ma wielką przyszłość.High School Musical to nie jego jedyny film i nie zapominajmy o tym. ;) Pozdrawiam! :)

Airad_

Odpowiem Ci dlaczego:)....Bo chcemy mieć wszystko tip top,jeśli sami nie robimy gnoju to wymagamy tego również od pozostałych użytkowników.Pozdrawiam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones