Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 439 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

Zac Efron jest boski,boski i jeszcze raz boski...Szkoda troszkę, że ma krótkie włoski no ale cóż i tak jest słodki...Jak ja bym chciała mieszkać w USA :)) Świetnie gra w filmach, bosko śpiewa i jest zajebiście przystojny...Nawet miałam dzisiaj głupi sen, że wszyscy z HSM stali pod moim blokiem i chciałam wybiec do Zaca ale on gdzieś poszedł i została reszta ekipy:)) Za dużo o nim myśle :P Żadko się spotyka takie ciacho ... Jednym słowiem CUDO!!!!!!

wiola_0708

Hehe witaj w klubie też mam o nim sny i w ogóle on jest cudny po prostu! :P Szkoda ze nie mieszka w Polsce :D

Zanika

No szkoda , szkoda ale muszę powiedzieć że wcześniej jego nie znałam...Dopiero mi się wkręcił jak obejrzałam HSM...Jezu jak ja zazrdroszę tej Vanessie, że z nim jest :P

wiola_0708

No szczęściara z Vanessy. Ja też go nie znałam dopiero obejrzałam HSM na tvp2 bo niestety nie mam DC.

Zanika

Jednak życie jest zajebiście brutalne ;)
Tylko można pomarzyć o takim chłopaku, który fajnie śpiewa, fajnie się rusza i jest boski z wyglądu ( pewnie z zachowania też :))
I tego jego piękne oczka :P Najbardziej, to mi się wkręcił jak zobaczyłam jego w utworze "Breaking Free" Czemu u nas nie ma takich chlopaków????? :(:(:(

wiola_0708

myślę tak samo, jak wy ;DD
szkoda, że u nas takich nie ma

użytkownik usunięty
wiola_0708

ojej!
A mnie jakoś nie nawilża ta jego boskość i włoski i śpiew i nawet mi się nie śni.

Oj, Czarownico... Uważaj, bo mozesz urazic czyjeś głębokie uczucia i zostac surowo skarcona...;)
A ze Ci sie nie śni... Proste stłumienie tęsknot i marzeń, ktorym nawet we snie nie dajesz dojść do glosu.

użytkownik usunięty
hauser

Jak mnie tu znalazłeś? Złośliwcze, włóczysz się za mną po nocach? ;)
I jeszcze mi psychoanalizę robisz publicznie.
Co ja zrobię kiedy mnie w facetach podnieca ich intelekt a nie oczka, włoski, nosek. Tłumię te tęsknoty i marzenia za dnia, bo czy mam jakieś inne wyjście? :D Ale w nocy?.hmmmm??noc jest moja i księżycowa :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Matsunaga zgadzam sie z Tobą <<<za krótki>>>

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
wiola_0708

^^ Boshee tesh was koffam - jehstescie supper, a ten zac jess najlepsssy - poozdroofka i buziaczki ^^

wiola_0708

heh mysle ze troche przesadzacie na poczatku tez tak o nim myslalam ale teraz uwazam ze jest zbyt przeslodzony sztuczny wrecz a szkoda bo moglby byc niezlym cialkiem :P:P ale wali za duzo pudru jak dla mnie :P:P

wiola_0708

heh mysle ze troche przesadzacie na poczatku tez tak o nim myslalam ale teraz uwazam ze jest zbyt przeslodzony sztuczny wrecz a szkoda bo moglby byc niezlym cialkiem :P:P ale wali za duzo pudru jak dla mnie :P:P

wiola_0708

heh mysle ze troche przesadzacie na poczatku tez tak o nim myslalam ale teraz uwazam ze jest zbyt przeslodzony sztuczny wrecz a szkoda bo moglby byc niezlym cialkiem :P:P ale wali za duzo pudru jak dla mnie :P:P

fitness10

słodki chłopczyk n
gra na poziomie dosć niskim
śpiewać jak dla mnie w tym filmie nie potrafi
ładny ?
załoze sie ze jakby nie grał w hsm w życiu byscie an niego nie spojrzały
i nie piszcie ze go kochacie bo chyba trudno kochac nie znajac...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
PATOLOGIA458

Żal.pl....żal mi was jak to czytam...chyba każdy ma prawo mieć własne zdanie tak? :/ a jak wam się coś nie podoba to nie czytajcie i nie komentujcie...

wiola_0708

Zanika teraz i tak już za późno żeś zmieniła im ocenę na 10.

PATOLOGIA458

'chyba każdy ma prawo mieć własne zdanie tak?'

Ty nie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
wiola_0708

Szkoda ze wcześniej nie przeczytałem tego tematu, ty Wiolu naprawdę jesteś nie zrównoważona i już wiem dlaczego tak bardzo nie lubisz jego ukochanej dziewczyny. Jego gra aktorska 10 a jej 1. Jesteś super dziewczyna i zapatrzona fanka.

Krzysiek_zks

dobra wez juz skoncz, bo zygac mi sie chce jak czytam twoje bzdury...

wiola_0708

Żygać to może się komuś zachcieć po przeczytaniu posta najwyżej ekranu.
"Słodki" "Śnił mi się", i kto tu pisze bzdury. Oj nie jesteś obiektywna. Jak ktoś niema czegoś sensownego do napisania pisze o błędach w pisowni.

Krzysiek_zks

NIc nawet nie potrafisz uzasadnić tylko piszesz jaki ktoś jest słodki, albo mówisz to często ze Ci się chce żygać.

Krzysiek_zks

Ty też nic sensownego nie piszesz. Coś Ci się nie podoba, to nie czytaj proste (?) , bo myślę że bardzo...I weź teraz ty ty nie odpisuj ok, bo nie chce mi się już czytać twoich komentarzy...

wiola_0708

Jak tobie sie coś nie podoba to i ty nie czytaj o innych osobach. Idź lepiej sobie pudelka poczytaj.

Krzysiek_zks

Dobra weź skończ, bo śmiać mi się chce jak czytam twoje teksty typu "Idź sobie pudełka poczytaj". PAPA

wiola_0708

To ludzią po twoich tekstach jest niedobrze. JUż niedługo szkoła i więc skończy się twoje pisanie a szkoda, chociaż jest ciekawie.

Krzysiek_zks

Widzisz ja w prównaniu z Tobą do szkoły chodzę, a nie siedzę i się obijam. I nie mam zamiaru już odpisywać, bo nudzi mi mnie ta rozmowa (zresztą tak jak wszytskie z Tobą).

wiola_0708

Tak ja już do szkoły nie chodzę, obijam sie studiując. Nudno jest wtedy jak ktoś nie ma argumentów.

wiola_0708

Powiem coś mega szczerze :) Możecie na mnie najeżdżać ile chcecie :) Krzysiek ma trochę racji a może nawet więcej niż trochę ty naprawdę piszesz bzdury :) i to wielkie no ok Zac jest przystojny ale pisać : Uwaga cytuję : "Zac Efron jest boski,boski i jeszcze raz boski..." i takie teksty, że jest słodki on jest nawet za bardzo słodki jak dla mnie :) A i radzę Ci się rzekomo "odkochać" (dlaczego rzekomo? bo także rzekomo się w nim "zakochałaś") Bądźmy realistami. Ty się niby kochasz w Zacu a on nawet nie wie o twoim istnieniu, więc szanse, że go spotkasz i pogadasz z nim (a co dopiero będziesz z nim :P:P śmieszne) są jak 1 : 100000000000000000 ... i tak dalej :) Więc jeżeli jesteś mega marzycielką to marz dalej :) Ale nie rób sobie nadziei :)

Krzysiek_zks

a i jeszcze jedno nawet nie wiedzialam, ze zac jest z vanessa...bylam pewna, ze z ashely....

p.s. przymiotniki pisze sie razem

wiola_0708

Dawno nie widziałem tak żałosnej laski...
dziewczyno przejrzyj na oczy i zastanów sie nad sobą, ile Ty masz lat w ogóle ? 10 ? 12 ? 14 ? to już chyba max jeśli masz chodź trochę wiecej to pomyśl nad sobą i swoim sposobem rozumowania - bo powiem Ci szczerze jest nad czym myśleć (Boże ! Widzisz i nie grzmisz.)
To jest strona internetowa poświęcona filmom i aktorom (GRZE aktorskiej!),
a nie temu czy ktoś jest słodki czy paskudny ?! Masz zamiar wypisywać takie pierdoły to zapisz sie do jego fanclubu (o ile już w nim nie jestes o_O)
Koleś w gównie jakimś grał a tu nota 10, pytam sie za co ! (to pytanie retoryczne, nie odpowiadaj nawet na nie).Koleś gówno widział i gówno wie, jest mniej niż przeciętnym aktorzynom, wg mnie nawet nie powinien mieć miejsca w "pierwszej" 500! najlepszych aktorów. Nie masz żadnych argumentów a Twoja słaba i żałosna jakaś przechwalanka słowna jest jeszcze słabsza niż gra tego kolesia ! Wiec łaskawie przestań się jeszcze bardziej poniżać bo żal na to patrzeć ;)
Idź chociaż troche po rozum do głowy i łaskawie się zamknij - i skasuj konto na tej stronie - tak będzie najlepiej dla wszystkich, uwierz mi :)

vinici

Co bo ty jego nie trawisz, to reszta świata też ma jego nie lubić? :/ no halo...a jak żal na to patrzeć, to nie czytaj...

wiola_0708

On jest jeszcze młodym aktorem dużo filmów przed nim i na pewno będzie dużo lepszy niż jest teraz. A ty jesteś w nim platonicznie zakochana a to jest już choroba, ty masz o nim sny a to jest dosyć dziwne. Może to przerodzić sie w obsesje co jest dosyć złym zjawiskiem. Lepiej skończyć z tym jak sie jest jeszcze młodym, bo później może być to trudniejsze. Na pewno słabym aktorem nie jest, jak słaby tez nie jest film w którym grał. Ale w tym momencie jest dużo lepszych od niego aktorów np. Al Pacino, Marlon Brando czy też Tom Hanks.

Krzysiek_zks

Boże raz mi się przyśnił i to jst taki problem? Śni mi się dużo osób i to już jest dziwne. Nie jestem w nim zakochana :/ I doskonale sobie zdaję z tego sprawe, że jest dużo lepszych aktorów właśnie takich jak Hanks ale z młodszego pokolenia, to Zac jest bardzo dobry.

wiola_0708

W ogole jak można go wstawiać w zdanie gdzie występują słowa takie jak "Tom Hanks" czy "Marlon Brando" ?!
Jak można w ogole ją usprawiedliwiać ? Tu trzeba zabić, zgnieść, zjeść żeby więcej takich przypadków sie nie zdarzało.
Z młodego pokolenia jest o niebo lepszy chodzby Haley Joel Osment czy Ryan Gosling lub w ostatecznosci nawet Daniel Radcliffe (o_O).
Będę patrzeć i będę komentował bo mam taką ochotę i do tego prawo wiec hmm daj sobie spokój najlepiej.
Krew mnie zalewa jak widzę taką głupote, zapatrzone gówniary w jakiś tanich gości dając im tylko noty dlatego że im sie podoba (patrz np. koleś ze Skazanego na śmierć O_o)

vinici

Dlatego wspomniałem o tych wspaniałych aktorach, bo chciałem sprawdzić czy powie że on jest lepszy od nich.
Pozdrawiam

Krzysiek_zks

Krzysiek nawet Marolna Brando z Efronem nie porównuj :) Nie ma co choć uważam, że Zac nie jest aż taki zły no ale jakoś nie gra za specjalnie dobrze. No ale myślę, że wejdzie w wprawę :)

fitness10

Ja go nie porównywałem bo nie Marlon jest jedyny w swoim rodzaju.

wiola_0708

On jest "boski"? Gdzieś kiedyś przeczytałam jakąś opinię: "on ma ciało 20 latka, a twarz 12 lata" i zgadzam się z tym ;P
Brzydki jest i do tego uważa się za wielką gwiazdę, którą wcale nie jest.

Carmen_ka

Carmen nie zgadzam się bo on jest skromny nie mówi jaki to on jest najlepszy i szanuję swoich fanów, więc on nie uważa się za wielką gwiazdę. A z tym : "on ma ciało 20 latka, a twarz 12 lata" to bardziej pasuję : on ma ciało 20 latka, a twarz 16 latka - bo aż na 12 lat nie wygląda. Ale znowu taki brzydki nie jest :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones