Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 196 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

Widać, że chłopak stara się za wszelką cenę zamazać wizerunek bohatera HSM i moim zdaniem całkiem ładnie zaczyna mu to wychodzić... Problem jedynie tkwi w złośliwcach, którzy przelewają całą swoją gorycz na niego, ot tak, bo to jest modne.

Takie szufladkowanie ludzi jest poniżej krytyki, a ocenianie chłopaka 1/10 zwyczajnie niesprawiedliwe. Najzabawniejsze jest to, że robią to w większości ludzie, którzy kiedyś sami oglądali HSM. Ma talent, gra całkiem nieźle, coraz lepiej, nie rozumiem o co chodzi... Zwykła złośliwość ludzka.

Z kolei dawanie 10/10 to przesada. No naprawdę, dziewczyny (pewnie w granicach wiekowych 7-14)! Uczcie się odróżniać poziom gry aktorskiej i filmów w jakich aktor gra od jego wyglądu... Jeśli tak wam się podoba, to załóżcie sobie forum, bloga, cokolwiek, ale nie róbcie zamieszania. Błagam.

użytkownik usunięty
galcia147

Zgadzam sie z tobą ! Na filmwebie po prostu brakuje inteligentnych ludzi, który potrafią subiektywnie oceniać poczynania tudzież grę aktorską.
W związku z powyższym nie ma sensu nawet z tym walczyć.

galcia147

Biedaczysko...OMG Tu nie chodzi o tę jego rolę w HSM, ja na przykład bardziej polewam z jego zdjęcia, na którym wygląda, jakby przeżył właśnie stosunek analny z jakimś murzynem xD

Gotrek09

I tylko za głupie zdjęcie dałeś mu 1/10? Litości.

Oglądałam jego ostatnie filmy i widzę u niego dużą poprawę (chodzi mi o aktorstwo). Wyglądu nie oceniam, bo to bez sensu ( i tak nie jest w moim typie). Już za samo to daję mu 4/10. Jeszcze u niego słabo z odtwarzaniem postaci, a czasami lubi nawet przesadzać (jak np. w Charlie St. Cloud). Ale widzę, że rozwój idzie u niego w dobrym kierunku. A to ważne.

xena_4

Tak dałem 1 za zdjęcie xD

galcia147

myślę że jest bardzo dobry jak na młodego aktora ......każdy od czegoś zaczyna a on zaczął od HSM i chwała mu za to :D

galcia147

Dajecie mu tyle co bieberowi,tej ojsznanej cyrus....itd koszmar jakis
Ja mu daje 8 bo jest mocno rozwojowy i bardzo się stara a że zerwał wszelakie kontakty z Disneyem bardzo dobrze o nim świadczy bo ja np sam chciałbym pracować dla Disneya ale...jakieś 50 lat temu bo teraz to co się dzieje...
Nota 5,67 dla efrona jest kpiną i świadczy jak bardzo ludzie u nas kierują się stereotypami, bo wystarczy obejrzeć Charlie St cloud lub 17Again bez podejścia do Efrona jak pies do jeża i można od razu dostrzec że ma talent.

Marcinekk

No bez przesady. Rzeczywiście chłopak jest ambitny i wziął się za siebie, co widać po tym, jak gra (coraz lepiej). Ale, żeby zaraz mu dać aż 8 punktów? Na tyle musi sobie jeszcze dużo zapracować. Co najwyżej w tej chwili zasługuje na 6.

xena_4

6, a nawet 7... mam przeczucie, że za jakiś czas zasłuży nawet na 8... Ale to za jakiś czas. A co do reszty wypowiedzi Marcinkka się zgadzam;)

Gotrek09 - bez obrazy, ale ciekawa jestem jak Ty wyglądasz;D Każdy wygląda jak wygląda, a przez takie osoby jak Ty, mamy na filmwebie taką średnią oceniania, jaką mamy;))

galcia147

A należą mu się te wszystkie jedynki od idiotów?! Raczej nie!

użytkownik usunięty
galcia147

popieram w 100%

galcia147

też się zgadzam, według mnie widać, że się stara odciąć od HSM i dobrze mu to idzie, aktorem jest całkiem dobrym, po za tym uważam, że ma za niską ocenę na filmwebie 5,4? taki Ashton Kutcher ma 8,1 (!!), to hello coś tu nie gra, i to tylko za ty, że chłopak chciał się jakoś wybić i zagrał w disneyowskiej produkcji? Gotrek09 właśnie przez takich ludzi jak ty filmweb nam się psuje ;<

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones