Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 323 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

Ze 4 lata temu był chyba największym bożyszczem młodszych nastolatek. Potem wyprzedził go Justin Bieber, następnie Patinson, a teraz to już tylko drugi garnitur popularności

kaleenee

Tak to jest z sezonowymi gwiazdkami w sezonowych "dziełach" dla bananowej błodzieży.... chłopak miał potencjał, nieźle się zapowiadał, brał niezłe produkcje, aż na złość zachciało mu się Haj Skul Miuzikal...i... i co tu dużo mówić- sam sobie naważył tego piwa. Mam złe przeczucia, że skończy jak legendarny Culkin, a być może już tak skończył.

ciotkaEliza

*młodzieży

ciotkaEliza

"Mam złe przeczucia, że skończy jak legendarny Culkin, a być może już tak skończył"? widać że kompletnie nic o nim nie wiesz! Zac dostaje coraz ciekawsze role i z każdą jest coraz lepszy!

Misia_1810

Jakoś nic o nim nie słychać na tabloidach. Zamiast robić się o nim coraz głośniej, jest coraz ciszej.

ciotkaEliza

zobacz jego filmografie! nie powiedziałabym że jest o nim coraz ciszej! w polsce owszem. jest tutaj strasznie niedoceniany co widać w jego ocenie!

Misia_1810

W ostatnim się zgodzę. Nie powinien mieć oceny niższej niż Kryśka Jedna Mina Stewart.

ciotkaEliza

Ty tak serio? Mierzysz popularność aktora i jego pracę, tym czy pojawia się w tabloidach?

Chłopak jest na dobrej drodze do wyrobienia się. Może genialnym aktorem nie jest, ale jeszcze wiele przed nim.

triu88

A gdzie ja to napisałam? Stwierdzeniem o tabloidach chciałam przyznać rację kaleenee, że przeszedł prez rolę sezonowej gwiazdeczki, co nie znaczy, że nią jest- właściwie wszędzie poza HSM zagrał conajmniej poprawnie. Porównanie jego średniej do Pattinsona to chory żart.

Misia_1810

I z roku na rok staje się coraz brzydszy, pewnie stąd spadek popularności. Ponieważ aktor z niego mierny lepiej gdyby został przy niewymagających filmach. W czymś głębszym i tak go nie widzę.

kaleenee

raczej coraz ładniejszy! ale to już kwestia gustu. a aktorem jest dobrym! w The Paperboy był świetny!

kaleenee

Brzydszy? Chyba coraz bardziej męski i pociągający. Ale skoro ciebie kręcą plastikowe, lalusiowate chłopaczki to spoko. Kwestia gustu. Z roku na rok, aktor z niego jest coraz lepszy. Przycichło o nim, bo w Polsce głośno jest tylko o filmach, gdzie dużo kasy wkłada się w samą promocję... Wiadomo że film który jest bardziej promowany, reklamowany będzie miał większą publikę. Można wymieniać setki przykładów. Efron jest u nas ostatnimi czasy bardzo niedoceniany. Ostatni jego film o którym było u nas głośno, to chyba "Charlie St. Cloud". Możecie mnie poprawić jeśli się mylę.

kaleenee

Po obejrzeniu Paperboy'a (reż. Lee Daniels) możesz być bardzo zaskoczony. Ja byłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones