Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 404 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

Po tym co zobaczyłam na liście Top 100 jestem w kompletnym szoku! Czy FilmWeb musi staczać się na dno?! 6 miejsce dla Zac'a Efrona kiedy np Kate Winslet jest na 102! Nie mówię że jest aż tak beznadziejny, ale w porównaniu z PRAWDZIWYMI AKTORAMI z dużym dorobkiem ról jest to naprawdę nie do zniesienia. Brawo fanki Zaca! Róbcie tak dalej a wtedy cała lista zapełni się "aktorami" typu Zac lub Hillary Duff!

konto_przeniesione

Jak zobaczylam ze jest tylko 4-5 miejsc od takich aktor jak Brando czy DeNiro to sie załamałam....ale coz 13 letnie fanki glosuja na tego "wspanialego" aktora=)

Hermioneczka

Oczywiscie z tym wiekiem 13 lat bez obrazy dla nikogo...bo sa i mądre 13,14 latki ale tutaj chyba gore wziely te drugie..

Hermioneczka

Mam 13 lat, ale oczywiście się nie obrażam :) Doskonale wiem o co Ci chodzi.

konto_przeniesione

:) ciesze sie.. chodzilo mi o to bo jest juz taki stereotyp ze mowi sie "Glupie 13 latki...":) Nie chcialam nikogo urazic:P

konto_przeniesione

No ludzie jeszcze trochę i spadnie z TOP100 postarajmy się już jest 74 :-D ale to i tak o jakieś 100 miejsc za wysoko.

arthas_2

Juz od razu jak go widyialem na liscie to dalem mu jeden.

dariusman

A jesli chcecie sie burzc, tu macie link:
http://www.filmweb.pl/topic/675571/Zac+Efron.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones