Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 404 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

http://www.zefron.com/gallery/displayimage.php?album=309&pos=6

Zanika

Nie no fajne zdjęcie :P tylko co to ma być tzn kto ten gruby pasztet???? :))) o beszczel Zac ma niezły gust :D

wiola_0708

Hehe to jest ta aktorka która gra w Lakierze do Włosów ale nie wiem jak ona sie nazywa. A jak sie okaże ze Zac jest z nią to sie pochlastam, bo jak ona wygląda hehehe ;p;p

Zanika

Nie no chyba aż takiego zwalonego gustu to Zac nie ma (choć kto wie) :P
Mógłby z nią być a czemu nie :)) Po co mu jakaś ładna :D Teraz to Vanessie zazdroszcze ale tej grubej już bym nie zazdrościła Zaca ;)

Zanika

Nie oglądałyście tego programu? Ja oglądałam i tam prowadzący powiedział, że może pokażą teraz w telewizji, jak to było całować się w filmie. No i Zac mówi do Nikki "To zależy od Ciebie", a ona "Jeden szybki". No i się pocałowali ^^. Loool. A wcześniej padło pytanie do Zac'a, z którą dziewczyną z planu mógłby chodzić/umawiać się, odpowiedział, że właśnie z Nicole bo to świetna dziewczyna.

Ale rozumiem waszą reakcję, ja jak to oglądałam, to myślałam, że spadne z krzesła.

stefcia007

o lol...Pwowiedział, że z nią mógłby chodzić?? --nie no ok...są gusta i guściki...ale to jest żałosne :) a na jakim programie to było?

wiola_0708

Fotka jest z kanadyjskiego programu MuchMusic :).

Zanika

Ok, znalazłam video na youtube!!!

Część pierwsza: http://www.youtube.com/watch?v=uD-q0WnNhEA
Część druga: http://www.youtube.com/watch?v=17leEUQNJU8

Polecam obejrzeć ;).

PS. Troszkę się zacina.

stefcia007

Dzięki wielkie :* Ale beszczel..........
Muszę to zobaczyć ;)

stefcia007

Haha ... Myślałam, że padne jak zobaczyłam to! :D
Dobre filmki , a w szczególności ten drugi <lol2>
Jeszcze Zac do tej grubej powiedział: "Let's do it Tracy, Come on BABY" <--dobre, naprawdę dobre ;)

wiola_0708

Nie ma za co :). Ja też się nieźle uśmiałam ;). Ale tak szczerze to po tym programie Zac wygląda na bardzo sympatycznego, przecież mało, który chłopak mówiłby takie sympatyczne rzeczy o takich pulchnych dziewczynach, a co dopiero całował się z nimi.

stefcia007

No fakt...masz rację :)
To wychodzi na to, że nie dośc że przystojny to jeszcze boski z charakteru...Tylko pomarzyć o takim chłopaku :):)
Powtórzę się ale życie jest naprawdę brutalne :P

wiola_0708

haha :)

stefcia007

Ten "gruby pasztet" to Nikki Blonsky :/
ktora nie musiala grac w beznadziejnym HSM zeby zagrac w Lakierze :/
Nikki nie ma pedalskiej mordy i jak mrozy oczy to nie wyglada jak orangutan :/

Zanika

to że gruba, tzn, że z nią nie może nikt chodzić...? przerażają mnie takie wypowiedzi... powitajmy anoreksje, wszyscy nas pokochają

smerfetka

Właśnie! z twarzy wydaje sie sympatyczna, wygląd to nie wszystko, oj zwariowałyście na jego punkcie, ale pamiętajcie, przejdzie Wam:)

Zanika

kurcze, dziewczyny zastanowcie sie co Wy mowicie. Zac bedzie z kim chce, bo to jego zycie i Wy nie bedziecie mu wybierac dziewczyny. a tak na boku to slyszalam, ze Zac jest z Vanessa Hudgens ;)

bella91

Zgadzam się,jejku robić aferę bo pocałował koleżankę z planu.

Zanika

ee. przepraszam że się wtrącę, ale ..
czy wy ogłupiałyście ?!
czy według was światem mają rządzić jakieś anorektyczki pokroju Nicole Richie ?!
i z nieco pulchniejszymi [ za to miłymi ], ale ładnymi to już nikt nie może się umawiać ?!
no chyba wam się coś poprzewracało we łbach ..

po pierwsze - na jakiej podstawie ją oceniacie ?
po drugie - czy to, że jest troszkę pulchniejsza to od razu ma znaczyć, że możecie ją wyzywać od grubych pasztetów itp. ? no wydaje mi się, że nie ..

to wszystko tylko świadczy o waszej inteligencji i sposobie patrzenia na świat i na innych ludzi :|
żal mi po prostu takich osób i tyle ..

widocznie coś w niej fajnego musi być, skoro Zac tak ładnie się o niej wyraża i ją lubi [kiedyś powiedział, że jest dla niego jak siostra].
ale nie .. wy tak nie uważacie.
bo jesteście zapatrzonymi w sobie i Zac'u egoistkami.
i go tak 'kochacie', że z innymi pannami to już nie może nawet pogadać, bo ma myśleć o was [ taa. uwaga, bo to się wydarzy :| ]

pozdrawiam ;]

oluskaa

Lepiej bym tego nie napisała.Nie rozumiem ludzi którzy myślą zę kobieta zeby być ładną musi być chuda,potem nasłuchają się i naoglądają tego nastolatki i się odchudzają bo uważają zę są brzydkie.

Ana_Lucia

dokładnie.
chłopaki mówią, że a to gruby pasztet, a to prosie, a to krówsko ..
[ to samo słyszymy i widzimy w mediach ].
wszędzie pokazane są jakieś niewiarygodnie chude panienki.
i, niestety, najczęściej otoczone są mnóstwem niezłych facetów .
teraz dziewczyny [ nawet te z niezłą figurą ] w akcie desperacji [ bo przytyły 1 kilo ] zaczynają się głodzić, czasem nawet nie znając umiaru. i potem słyszymy, że a to jedna zasłabła, druga zmarła z wycieńczenia, trzecia dziecka nie może mieć, bo za chuda i za słaba.

no powodzenia. mówmy i żyjmy tak dalej ;]
ale zapewniam - nic dobrego z tego nie wyjdzie .

oluskaa

Dokładnie... Media wykreowały w nas chore przekonanie, że im kobieta chudsza tym piękniejsza... A im piękniejsza tym więcej warta...
Widzimy skutki...

smerfetka

niestety zazwyczaj jest tak, że im piękniejsza tym głupsza i bardziej pusta.
weźmy choćby przykład takiej Paris Hilton - nie znam jej osobiście, ale na mądrą to ona nie wygląda. tona tapety. wszędzie jej pełno, zrobi wszystko by o niej mówiono ..
albo Lindsay Lohan - kiedyś lubiłam ją. miała fajne, kobiece kształty. teraz wygląda coraz gorzej. stacza się dziewczyna, mimo tak młodego wieku. narkotyki, alkohol, nagie zdjęcia w sieci, nałogowa imprezowiczka, coraz chudsza się robi.. szkoda gadać.

i teraz widząc takie chude gwiazdki dziewczyny wzbudzają w sobie poczucie winy, że się tak 'zapuściły' i zaczynają śmiertelne głodówki.

a fe !

oluskaa

Takie przypadki można mnożyć i mnożyć...

Taka Lindsay była fajna i kobieca, narkotyki, alkohol, głodówka i został z niej szkielet uzależniony od wszelkiego g***...

Ta moda to jedno wielkie ... [jak wyżej]

smerfetka

w zupełności się z Tobą zgadzam.
teraz w mediach nie widzi się praktycznie nic innego, tylko wychudzone laski przypominające chodzące szkielety.
i nie słyszy się o niczym innym, tylko o wypadkach związanych z anoreksją.
ale nic na to poradzić nie można - żadne filmy oparte na rzeczywistych postaciach, żadne apele .. nic nie pomaga !
a dlaczego się tak dzieje ?
no właśnie - zaczyna się od wyzywania pulchniejszych osób od (tu cytuję) 'grubych pasztetów', jak to 'ładnie' określiły nasze koleżanki powyżej ..

a tak na marginesie - chciałabym zobaczeć, jak wy wyglądacie :]
pozdrawiam wszystkich normalnych .

oluskaa

Niestety taka jest rzeczywistość.Uważam żę Nikki jest bardzo ładna i nie dziwię się Zacowi że bardzo ja lubi bo wygląda na bardzo sympatyczną,i wcale nie musi być chudym szkieletorem,żeby ludzie ja lubili.Hilary Duff moim zdaniem zawsze wyglądała spoko ale odkąd media zaczeły sie z niej wyśmiewać ze jest gruba zaczeła się odchudzać.(to przykre)

Ana_Lucia

też tak uważam.
kiedyś była fajną normalną dziewczyną.
ale wiadomo - ciut sławy z każdego robi zupełnie inną osobę.
lubię filmy z Hilary, jednak jako osoba straciła ostatnio moje uznanie .. jako następna [pod wpływem mediów i wywieranej na niej presji] zaczyna się głodzić.
a dalszy ciąg tego już znamy :]

co do Nikki .
zgadzam się - jest ładną, pełną uroku osobą i tak, wygląda na sympatyczną. niestety do niektórych [mówię o koleżankach wyżej] to nie dociera. takie pseudofanki chciałyby mieć wyłączną kontrolę nad swoim obiektem westchnień [tu przykład Zaca] i decydować o tym, kogo mają lubieć i z kim się umawiać.
jednak ..
po pierwsze - nic im to nie da, bo on nawet nie wie o ich istnieniu i zapewne się nie dowe [ale wiecie - marzenie może mieć każdy]. no chyba, że byście pozabijały Vanessę, Nikki i inne jego 'kumpele', to pewnie by was zauważył .. niestety i tak w złym świetle.
po drugie - on sam decyduje o tym, z kim się umawia, kto jest jego przyjacielem, z kim je śniadania, z kim obiady, a z kim kolacje.
i naprawdę nic wam do tego .

zastanówcie się nad swoim postępowaniem na przyszłość.
pozdrawiam.

Zanika

kim on jest??? jak taki gosc moze wyprzedzic tyle gwiazd kina( mam tu na mysli johnnego deppa) PORACHA :((!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

hardygostek

On przebija Seana Connery'ego i Johnny'ego Deppa??? To chore! Co to za durny system, tysiąc napalonych fanów i już na szczycie listy ląduje :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones