Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 439 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

On jest slicznutki..nie ma piekniejszego xD

ewela1550

Jasne. Mogę ci wymienić 50 dużo przystojniejszych kolesi.
On wygląda pedałkowato.
I ma furtkę.

Elleyne

heee..nie musi sie Tobie podobac wystarczy ze dla mnie jest BOSKI!!!

ewela1550

Esso, pamiętaj, że każdy ma swój gust i nie Tobie jest Go oceniać. Tak nie powinno być, że ludzie są oceniani i obrażani tylko po wyglądzie. Czy ktoś z Was chciałby być oceniany tylko powierzchownie, tylko za wygląd. Jeżeli jest pryszczaty, krytykujecie, że nie umie tego zamaskować, jeżeli ma buzie gładką jak pupcia niemowlaczka też źle... ludzie!!! Czego wy oczekujecie? Zac jak każdy inny z aktorów i jak każdy z nas jest tylko człowiekiem i wygląda jak wygląda, nie On o tym zdecydował. Co z tego, że ma szczeline między zębami, zresztą i tak już się jej pozbył... to nie są powody by kogoś obrażać i nazywać go pedałem... zresztą to też ludzie, też mają problemy, też umieją kochać i odczuwają... Czy coś wam daje takie obrażanie innych? Czy to sposób na podbudowanie własnego ego? Każdy z nas jest piękny, takim jakim go stworzono, każdy z nas ma pewne cechy które są charakterystyczne tylko dla nas... Nie oceniajcie, jeżeli sami nie chcecie być oceniani... czy ktoś z Was chciałby być rozliczany za każdy jeden pryszcz, albo źle ułożony włos??? Zastanówcie się kiedy coś piszecie...

dajankaaa

Popatrz na temat. Uważasz, że co się powinno napisać? "Nie dyskutujmy o wyglądzie, wnętrze człowieka jest najważniejsze", czy może tylko "Tak zgadzam się z tobą"? Bo jak ktoś się z kimś nie zgadza na tym forum, to od razu każdy naskakuje - po co piszesz, skoro ci się nie podoba. To bez sensu.
W ogóle nie rozumiem twojego podejścia - nie można porozmawiać o wyglądzie aktorów czy aktorek? Niby dlaczego. Co w tym złego.
A poza tym nie nazwałam go pedałem, tylko powiedziałam, że wygląda pedałkowato, a to znacząca różnica i moje subiektywne zdanie.
A to z furtką - po prostu nie rozumiałam jak facet z furtką między zębami może być najpiękniejszy... Chociaż pewnie znowu napiszesz, że są różne gusta. Tak wiem. Ale dalej nie rozumiem. Że jest przystojny to jeszcze, ale najpiękniejszy? Bez przesady.
A że ją zlikwidował to nie wiedziałam.

Założę, że pewnie nigdy nie oceniłaś nikogo po wyglądzie. Na pewno.

Elleyne

Pozdrawiam gorąco Essi:*:*:*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones