Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 439 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

RANKING FILMWEBU SCHODZI NA PSY, NAJLEPSI AKTORZY SOM POZA 100-tką!

HSMnajlepszyFilmEveR

Widać, że masz bardzo nudne życie. Ludzie mają gdzieś twoje trollowanie. HSM oceniłam na 1 podobnie Hannę Montanę i Efrona, żegnam.

użytkownik usunięty
Rozwazna_i_romantyczna

Szacun rozwazna i romantyczna za te slowa!!

Rozwazna_i_romantyczna

Zac jest za bardzo spedalony i tyle :)

HSMnajlepszyFilmEveR

Dziecko idź się uczyć poprawnej pisowni.

HSMnajlepszyFilmEveR

Błagam Cię ... Powiedz że nie myślisz że ten ŚŚ$$wweetaśny Zac jest lepszy od Al Pacino czy Roberta De Niro ...

Mokoto_san

Albo Malkovicha (kocham jego grę)!!! HSM : Widać masz świetny gust co do aktorów :P:P

HSMnajlepszyFilmEveR

chryste panie... precz pokemonie.

HSMnajlepszyFilmEveR

O nie, znowu to krzywe dziecko!
Na forum "Ojca chrzestnego" też jest i wypisuje swoje "refleksje".

HSMnajlepszyFilmEveR

Mam do ciebie pytanie HSMnajlepszyFilmEveR :
Jak według ciebie powinien wyglądać ranking TOP10 aktorów oraz TOP10 filmów ?


gugugg

on i top bez przesady a czym zasłynał HSM...nie masz innych zmartwień

gugugg

1.Brando
2.De Niro
3.Al Pacino
4.Nicholson
5.Hopkins
6.Connery
7.Eastwood
8.Depp
9.Norton
10.Hanks

Moje to10 aktorów, piszczcie też własne
pozdro

Vinrael

Malkovich
Nicholson
Hopkins
Al Pacino
Deep
Ledger
Deniro
Irons
Bale
McAvoy

jakub_gola_filmweb

1.Christopher Lee
2.Morgan Freeman
3.Irons
4.Hopkins
5.Connery
6.Eastwood
7.Leonardo DiCaprio
8. Ewan McGregor
9.Ian McKellen
10.Liam Neeson
11.John Glover

HSMnajlepszyFilmEveR

Zapraszam na komentowanie tego szkodnika w moim blogu: http://www.filmweb.pl/user/maxior/blog/526080

maxior

No właśnie dlaczego nie ma tego wspaniałego wszechstronnego(najlepszy do dramatow psychologicznych) przystojnego żabiego aktora w tym top 10 dla leszczy?

użytkownik usunięty
Vinrael

ten gość nie powinien nazywać się aktorem. kogoś tak beznadziejnego nie widziałem już dawno....to samo dotyczy też hanny montany (nie wiem jak to się dobrze pisze i nie chcę) i innych podobnych grywających w takich gniotach....tragedia

użytkownik usunięty
HSMnajlepszyFilmEveR

"som" :x

no comment.

HSMnajlepszyFilmEveR

hehehehe dobre :D ludzie czemu wy tak wszystko na poważnie bierzecie? przecież on sobie jaja robi

googaify

Odpowiedź brzmi (niestety) nie robi sobi jaj ;]

Vinrael

efron to pedał, niech sie wypcha łajnem..........................

Apanachi

Apanachi sam jestes pedał i nie obrażaj ludzi których nawet nie znasz !

aaa236

obrażam tych którzy są pedalami tak jak efron

użytkownik usunięty
Apanachi

po pierwsze: nie jest pedałem bo ma dziewczynę. a po drugie, nawet gdyby był, tobie nic do tego, rasistowski padalcu. .__.

o pozwól że pokaże ci fotkę z twoim ukochanym zackiem

http://img177.imageshack.us/i/zacefronpm6.jpg/
http://img201.imageshack.us/i/zacefron1ar2.jpg/
http://img167.imageshack.us/i/zacefron2lx8.jpg/

super nie??????????

użytkownik usunięty
Apanachi

przepraszam, już się poprawiam.
ty rasistowski ZBOCZONY ŚLEPY padalcu.
lepiej ?

Całkowicie się zgadzam z IIuvness. A Apanachi to pedał i niech się wypcha łajnem.......... :P

trixon1

Cała trójka żałosna. Marsz do kąta.

slasher518

do kogo to było???

trixon1

Chyba sobie kpicie.. Nie widzicie że w temacie znajduje się "ironia" względem Zacka E.?! A jeśli nawet tego nie dostrzegacie to można to zinterpretować jako prowokację a nie tak na poważnie brać słowa założyciela tematu... No i oczywiście wszyscy sobie jadą od pedałów, jakby to był wstyd być gejem. Problem w tym że oni byli, są i będą i to nie jest zależne ani od naszej, ani od ich woli....

JenZi

"No i oczywiście wszyscy sobie jadą od pedałów, jakby to był wstyd być gejem. Problem w tym że oni byli, są i będą i to nie jest zależne ani od naszej, ani od ich woli...."

-Proponuję obozy zagłady, lub Getta dla pedryli, to tylko troszku dobrej woli nic więcej.

Gotrek09

Albo po prostu masowe mordy na pedałach, pod mur, salwa z M4, i tyle, wiadomo, że pederaści będą się dalej rodzić, ale byłby zakaz pedalstwa, a za pedałowanie śmierć i po sprawie.

Apanachi

Efrona trzeba za jajca powiesić a nie [pchać xD] go do filmów, ale jak wiadomo na słłłłit faneczkach zarabia się najlepiej beztalenciami.

Apanachi

OMG... pedalskie zdjęcia, mało nie obrzygałem monitora, kurwa te pedalskie fotki i filmy powinny być tępione na równi z pedofilią.

użytkownik usunięty
Gotrek09

weź może prozac, co ? .__.

Prozac- tworzysz jakiś nowy język? xD.

użytkownik usunięty
Gotrek09

Prawdopodobnie jest to jakaś odmiana języka pokemoniastego :)

Pika Pika xD xD xD xD.

HSMnajlepszyFilmEveR

"som" hahahahah. komentarz nie potrzebny

kaiann

Hahaha!!!!!!!!! Gotrek09 ale z ciebie komik. uśmiałam się!!!!!!!!!!!!!!!!! A tak nawiasem mówiąc to ona żeczy wiście mówi po pokemoniastowemu................. Tak czy inaczej dzis w nocy złoże kochanemu Zacowi wizytę........... XD

Apanachi

Dziękuje, Dziękuje [Wiwaty i oklaski na stojąco, oszalały tłum mdleje] xD

Gotrek09

Chciałbyś mistrzu Yoda

Apanachi

ludzie ja lubie zaca tzn jego gre aktorska z filmow 17 againi charlie st cloud i nie popieram waszych wypowiedzi ale twierdze iz zac nie powienien znalesc sie w top 10 bo o wiele lepsi sa od niego i to nie jeden aktor tylko mnostwo:)

HSMnajlepszyFilmEveR

ooo hmmm no nie wiem, może dlarego, że jest do dupy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones