Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 305 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

Ludzie, ogarnijcie się. Czy na prawdę uważacie, że jest aż tak kiepski? Jestem pewna, że większość z was widziała tylko hsm (co swoją drogą uważam za kompletny niewypał), ale każdy od czegoś zaczyna. I nie, nie jestem jego 10 letnią fanką, która kocha go za ładną buźkę, bo osobiście irytuje mnie jego 'lalusiowaty' styl, ale ma potencjał. Na prawdę tego nie widzicie? To, że zagrał w Disneyowskiej produkcji nie oznacza jeszcze, że nie umie grać. Przestańcie kierować się stereotypami. Może nie gra doskonale, ale naprawdę ma potencjał.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Gotrek09

Szkoda mi was..

użytkownik usunięty
parapsychiczna

Jestem wredny i cyniczny, ale musisz mi to wybaczyć. Proszę ;)

użytkownik usunięty

Jacy wy jesteście wulgarni ! Opanujcie się, czemu kipi z was taka nienawiść do osoby, której nie znacie ?! Czy to was dowartosciowywuje, ze po nim tak jedziecie ?

użytkownik usunięty

Lepiej być nieznośnym i wulgarnym niż pospolitym, zwykłym i fałszywym. I nie widzę żadnej nienawiści ani dowartościowywania się w moich postach.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Gotrek09

Grzechem byłoby się nie zgodzić ;D

Gotrek09

hahahahahaha

Joker_WhySoSerious

Brak słów na te wasze kłótnie, więc przejdę do samego tematu.
Tak jak większość z Was bardzo kręciłam nosem na te jego sztuczne występy w słynnym już HSM. Po prostu wnerwiał mnie jak mało kto. Do czasu... Aż zobaczyłam go w "17 Again" Byłam zaskoczona i to bardzo. Chłopak dał radę. Zwłaszcza, że miał do zagrania wcale nie łatwą rolę, gdzie jednocześnie musiał być nastolatkiem i pokazać psychikę dorosłego mężczyzny. A scena, gdzie rozmawiał ze swoją córką była po prostu świetna.

Za moment obejrzę sobie "Charlie St. Cloud". Ciekawa jestem, czy zaskoczy mnie, jakw przypadku powyższego filmu. Nie jestem jego fanką (on nawet mi się nie podoba jako chłopak), ale wydaje mi się, że on jeszcze może się kiedyś wyrobić.

użytkownik usunięty
Joker_WhySoSerious

(do irishfol coś tam)Czyli sugerujesz,ze skoro nie jestem wulgarny i nieznośny i nie jadę po kimś dla podbudowania swojej samooceny, to znaczy, ze jestem pospolity, zwykły i fałszywy ? Hahaha !
To tak jak się mówi u was, ze nie zrozumiesz kobiety, tak jak mówie,ze nie zrozumiem polaka.
Wracajac do sprawy- to tylko twoje zdanie,ze jestem pospolity i wgl. Natomiast inna sprawa,ze mnie nie znasz i nigdy nie widziałeś mnie na oczy. To tylko mówi o tym jak twoje życie musi być nudne że musisz obrażać innych w internecie ! w dodatku anonimowo. Brak mi słów i tyle.

użytkownik usunięty

Hahaha, ja nic nie sugerowałem ani nie piszę do ciebie żeś "pospolity i wgl." Myślenie nie boli, spróbuj a nie pożałujesz. A o moim żywocie można powiedzieć prawie wszystko, ale na pewno nie to, że jest nudny - czasem nawet chciałoby się żeby taki był.
Nie zrozumiesz Polaka - a ty to kto? Mongoł? I skąd możesz wiedzieć, że ja jestem Polakiem? "mnie nie znasz i nigdy nie widziałeś mnie na oczy." Mogę być podejrzanym Mongołem tak ja i ty.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Gotrek09

Dopiero teraz się przyznajesz? ;P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Gotrek09

Rozumiem.
Znalazłem twoich kolegów :) http://performingarts.ufl.edu/wp-content/uploads/2007/05/spirit-of-uganda-men-in -white-smocks-line-dancing.jpg

Irish co myślisz by osadzić go w Pile 8? xD, to by była jego życiowa rola, a przy okazji, fajnie by go było zobaczyć jak zdycha w jakiejś pułapce Jigsawa :d

użytkownik usunięty
Gotrek09

Pomysł godny wprowadzenia w życie, ale kto by mu dał taką rolę? Wątpię czy do sequelu "Gulczas..." by się załapał (jak takie coś powstanie kiedyś :P).

Kto by mu dał???, czyś ty oszalał, człowieku, t tak jakby dać biebera w jakiejś pułapce, Pokemony by pewnie poszły do kin, mając nadzieję że Justin może przeżyje ale pomyśl sobie o antyfanach idących do kina by ujrzeć jak się wykrwawia, film by zarobił więcej niż Avatar xD

użytkownik usunięty
Gotrek09

No ja bym na to poszedł na pewno :) Zachęcałbym też wszystkich znajomych i rodzinę ;p

xD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Gotrek09

Wymiękam przy tych waszych tekstach

Wymiękać to ja wymiękam przy ciotach które blokują to wszystko, Pedały, które myślą że mają jakąś kontrolę na tym zapyziałym forum które nic nie znaczy.. Co do ciebie to prawda wymiękasz xD

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Tam gdzie moderacja tam i my xD

użytkownik usunięty
Gotrek09

Zbereźnik i bezwstydnik z niego xD Ale nie podawaj więcej takich gejowskich linków, bo monitor zerzygam ;P

Moderacja chyba śpi póki co :P

Masz mocny żołądek Chopie xD, bo ja rzygłem natychmiast :D.

użytkownik usunięty
Gotrek09

Wiesz, jak się jest fanem Martwicy Mózgu to nie straszne oglądanie wyuzdanego Efrona. Ale to drugie chyba bardziej siada na psychikę :P

Coś w tym musi być jeśli wpisując zac efron od razu wyskakują jego pedalskie fotki xD

użytkownik usunięty
Gotrek09

Ty, faktycznie.

użytkownik usunięty
Gotrek09

Próbowałeś mnie obrazic, czy co ? jeśli tak, to napisz jeszcze raz jaśniej o co ci dokładnie chodzi,bo na dzień dzisiejszy wgl. nie czułem się urażony-jeśli oczywiście o to ci chodziło.Jesli nie to ok :)

Ja nie mam w zwyczaju obrażać, chyba, że ktoś mnie obrazi w przód xD, stwierdziłeś że wymiękasz, to ci tylko przytaknąłem :P, a reszta tekstu była skierowana do moderacji i osób blokujących najmniejsze przekleństwo, nawet jeśli nie było ono użyte do obrażenia kogoś.

Po prostu żenuje fakt, że blokują pierdoły, takie jak te, ja sobie tutaj z irishem polewamy, a wszyscy już na poważnie, moderacja powinna sobie pójść na takie forum Avatara (Przykładowo), i tam trzeba blokować i najlepiej pousuwać kilka durnych kont, tam to dopiero ludzie skaczą sobie do gardeł niebieskie ludki przeciwko krwiożerczym antyfanom, jak czasem na to patrzę to żal dupę ściska, nie sądzisz? :P

Pozdro.

użytkownik usunięty
Gotrek09

Ok, teraz rozumiem,dopiero teraz :D

użytkownik usunięty

Ciężko jarzący przypadek jesteś ;p

http://images2.fanpop.com/images/photos/7600000/hsm-3-zac-efron-7608125-624-352. jpg Ty pa na tą minę, jakby właśnie połknął murzyńskiego spucha :D

użytkownik usunięty
Gotrek09

Bo pewnie połknął i mu zrobili zdjęcie. Jakieś sekstaśmy z jego udziałem też pewnie krążą po necie xD


JUSTIN BIEBER: NEVER SAY NEVER DAWAJ TU WŁAŚNIE CHYBA UDAŁO MI SIĘ SPROWOKOWAĆ DWÓCH PALANTÓW< tu jest nuda przenosimy się tam zapowiada się niezła chryja xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones