Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 439 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

wygrał złotego popcorna ! (popcorn polany masełem) przełomowa rola !! Al PAcino sie chowa !!

MoRRs_Z_LaSu

Zabawne słonko :D
Al Pacino rzeczywiście się do niego nie umywa.
Ehh te małolaty.

maggie_magda

te małolaty to do mnie ?

MoRRs_Z_LaSu

a ja powiem tak- do Al Pacino mu daleko tak jak do Nicolas'a Cage'a, ale warto przypomnieć że oni tez kiedyś zaczynali- dajmy mu ludzie szanse w końcu w 17 Again serio dobrze zagrał...trudno się go czepiać tylko z powodu takiej a nie innej urody...

misselle

No właśnie . Dajmy mu szansę. W końcu każdy musi od czegoś zacząć .

black_cherry_

Już ma dwa złote popcorny ! Geniusz , Pacino to przy nim wypierdek.

użytkownik usunięty
MoRRs_Z_LaSu

Mógłby co najwyżej czyścić Alowi Pacino buty.Kretyn z Disneya . Jak dostanie złotą malinę to będzie jego największy sukces .Ty się schowaj, pojebańcu .Dobrym aktorem to on może być dla głuchych i ślepych niev obrażają ich.

Rzeczywiście nazywanie kogoś głupim i ślepym nie jest obrażliwe...
Zac jest spoko. Nic do niego nie mam, więc nic już więcej tu nie napiszę...

nie obraża się tu ludzi...forum nie na tym polega...:/ani komentujących ani komentowanych

misselle

A to on do mnie pisał :D myslałem ze to misselle !! widze ze nie chyta ironii :o jak ta madzia wyżej. o kto tu jest głupi :o

MoRRs_Z_LaSu

wiesz co...ja tez tak myślałam...stąd tekst o obrażliwych uwagach...

MoRRs_Z_LaSu

Al Pacino sie chowa? hahahahaha Ty mośku!

Yoda_696

następny syn Kaczyńskiego <lol2>

MoRRs_Z_LaSu

Czyli Kaczyński nie lubi Efrona? A ja myślałem, że to rodzina.

Yoda_696

"czyli Kaćzyński nie lubi Efrona" "a ja myslałem" to miała być riposta ? <lol2>

MoRRs_Z_LaSu

Chodziło tylko o to, że są do siebie troche podobni (mają taki sam uśmiech).

Yoda_696

Kaczyński się usmiecha ?

MoRRs_Z_LaSu

Taki czarny, podłużny otwór pod nosem. Zawsze myślałem, że to uśmiech.

Yoda_696

to moze byc grymas bólu. 59 lat bez kobiety.

MoRRs_Z_LaSu

To zależy o którego Kaczyńskiego chodzi.

Yoda_696

o obu... ^^'
co do posta początkowego: chryste, nie sądziłam, że tacy ludzie istnieją.
gwiazdka z disneya (chociaż w 17 Again zagrał nieźle, aż się dziwiłam. ^^ i był całkiem przystojny w tym filmie) kontra jeden z najlepszych aktorów filmowych na świecie?
ahh, różne priorytety.
każdy ma prawo do własnej opinii, ale nie mieszaj w to aktorów z wybitną przeszłością filmową.

laizly

Wy naprawdę jesteście wszyscy ograniczeni. To była ironia. Jego post to była ironia. Jeszcze raz powtórzyć? Jaja sobie robił. Debile...ech...

reesvin

mimo wszystko, nie sądziłam, że tacy ludzie istnieją.
bo z pewnością takowi są, chyba że autor się urwał z kosmosu.

czuję się zaszczycona mianem debilki. (; napiszę do "Bravo!"
myślisz że mnie wydrukują..?

laizly

zac Efron bije na głowe Ala Pacino mimiką twarzy !!!!! i pozatym robi najlepszy popcorn w Hollywood !! Złoty Popcorn !!

MoRRs_Z_LaSu

Sam debil jesteś reesvin.
<...........za krótki.............>

Yoda_696

a ty nie ?

MoRRs_Z_LaSu

bo wiesz ....

MoRRs_Z_LaSu

nie trzeba pisać :

MoRRs_Z_LaSu

<...........za krótki.............> zeby wyświetliło wiadomość <lol2>

MoRRs_Z_LaSu

Wy tu wszyscy razem wzięci bawicie mnie do łez ;] Cóż, uważam że każdy ma inne zdanie. Toleruję fakt iż dziewczęta [zazwyczaj są to gorące 13 i 14- wymyślił to mój kolega] uważają go za ósmy cud świata, pomimo że sam za dobrze nie gra. Ale porównywać go do Ala? To mnie na przykład bardzo zdziwiło... Gdybyś napisała, że jest lepszy od Roberta P. no to rozumiem, bo to właśnie ta klasa aktorska... Ale że do Ala... Koniec świata ! ;]

a_nonim

Olsha , ty jesteś tępa. naprawde , własnie to udowodniłas <lol2>

MoRRs_Z_LaSu

Wiesz, powiem ci jedno... Dużo toleruję, ale nie wyzwisk pod moim imieniem, a już na pewno nie od jakiegoś głupiego, małego dziecka piszącego zwykłe głupoty... Życzę powodzenia z takimi poglądami, w końcu mądrzejszy musi ustąpić.

a_nonim

hahaah , "piszącego zwykłe głupoty" tu juz było paru naprawde inteligentnych ludzi , któzy wyczuli ironie w tym wątku. i to nie było wyzwisko tylko niestety szczera prawda jesteś niezbyt inteligentna . Jak ty myslisz ze ja go serio porównuje do Ala Pacino , to jak ciebie nie mogę nazwac tępą dziewczynką ? "małe dziecko" ?? aha , następna |"mondra " e-psycholożka . i ty sie masz za inteligentną <lol2>

MoRRs_Z_LaSu

A ty za to masz bardzo wysokie mniemanie o sobie... Nie no tylko pogratulować, twojej wrodzonej inteligencji... Jeżeli jesteś taka dobra w zgadywanki, to chyba nie muszę dodawać że to była ironia, mądralo !

a_nonim

Olsha, morssik ma kółeczko ze strzałeczką.

laizly

fenomenalnie mi się z Tobą wymienia argment , zadnych nie masz !! ja tu tylko ironie siałem a ci co pisza do mnie ze jestem głupi bo porównuje Ala PAcino do tego ciecia niby mają sie spodziewac laurki ? hahah ja nie pisałem ze jestem inteligentny i prze dźon , tylko te osoby co pisza takie głupoty sprawiaja ze na takego wyglądam.
P.S. Role dramatyczne to duzy plus Zaca. Al nie miał i pewnie nie będzie miał kreacji godnej Zaca !!!!

MoRRs_Z_LaSu

tu z ironią trzeba uważać, bo jest mnóstwo hott14, które naprawdę twierdzą, że 'Zacuś' jest najlepszym aktorem na świecie. (;

laizly

No bo jest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!1

MoRRs_Z_LaSu

hehe :D

MoRRs_Z_LaSu

Efron nie sięga Al Pacino do pięt.
Fakt od, czegoś trzeba zacząć ale żeby od takiej chały jak HSM?!
Dajcie spokój, on naprawdę nie zagrał w żadnym filmie, za który można by mu przyznać jakąś nagrodę.
A po za tym, jego wygląd... Tylko czekać zapuści włosy do pasa i niejedna barbie będzie mu zazdrościć wyglądu.
Może zagra w jakimś prawdziwym filmie, jak dojrzeje.

karaibka

ta piszecie że nie sięga mu do pięt, Al Pacino jest beznadziejny, i pomuślcie o tym że jest o wiele starszy , może w jego wieku Efron, będzie najbardzej cenionym aktorem, przecież nie od razu musi być poważny i grać w jakiś sensacyjnych filmach, niech na razie zacznie w Disneyu, chociarz na szczęście już odchodzi, i chce zacząć kariere w innych filmach . ;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones